Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

535

Nagranie z kamery przemysłowej dzisiejszej katastrofy lotniczej pod Wilnem

Nagranie z kamery przemysłowej dzisiejszej katastrofy lotniczej pod Wilnem - na podejściu do lotniska rozbił się Boeing 737-400 DHL z Lipska.

ZnajomyTwojejZony
ZnajomyTwojejZony
z
x.com
dodany: 25.11.2024, 09:14:10
  • #
    samoloty
  • #
    wypadek
  • #
    lotnictwo
  • #
    katastrofa
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Ujęcie z innej kamery
kowkin
z x.com
  • 37
Bezpośrednio kamera 2
otoczenie_sieciowe
z streamable.com
  • 15

Komentarze (158)

najlepsze

szmij
szmij
25.11.2024, 11:39:02 via Wykop
  • 282
status przesyłki: uszkodzona
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sncf
sncf
25.11.2024, 14:14:35 via Wykop
  • 99
@szmij: reklamacja nieuznana, przesyłka źle zabezpieczona
ile to ja takich dostałem głownie od DPD
  • Odpowiedz
An-Dagda
An-Dagda
25.11.2024, 14:14:56 via Wykop
  • 26
@szmij: raczej: "Przesyłka nie może zostać doręczona ani zwrócona do nadawcy" - aktualizowane codziennie, mimo że paczki nie ma ale to nie przeszkadza januszom w skanowaniu jej
  • Odpowiedz
gl0wa
gl0wa
25.11.2024, 11:05:18 via Wykop
  • 128
Jakim cudem ktoś to przeżył
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shadowmoses33
Shadowmoses33
25.11.2024, 12:26:50 via Wykop
  • 68
@gl0wa:Ogladali Lost
  • Odpowiedz
deepspace9
deepspace9
25.11.2024, 12:53:29 via Wykop
  • 32
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: umarli, ale dopiero po 6 sezonach xD
  • Odpowiedz
true-true
true-true
25.11.2024, 14:48:02 via Wykop
  • 102
Oglądając to myślałem w sumie tylko o jednym: jak samolot przywalił w dom na Litwie, to tego samego dnia są nagrania z 2 kamer w hd. Jak 20 lat temu samolot przywalił w Pentagon, to do dziś nie ma żadnego nagrania.
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zbonszyn
Zbonszyn
25.11.2024, 14:52:23 via Wykop
  • 83
@true-true: może dlatego, że minęły dwie dekady i monitoring mocno się spopularyzował?
Druga sprawa - nie wydaje mi się, żeby na Pentagon mogły być skierowane kamery, skoro w prawie jest, że nawet sąsiada placu nie może obejmować wizja Twoich kamer.
  • Odpowiedz
diegson
diegson
25.11.2024, 15:08:32 via Wykop
  • 79
@true-true: katastrofa miała miejsce w 2024 w europejskiej stolicy, a nie 23 lata wcześniej w miejscu którego nie wolno nagrywać
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
25.11.2024, 13:51:30 via Wykop
  • 97
Prawdziwa katastrofa to komentarze pod tym znaleziskiem

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

An-Dagda
An-Dagda
25.11.2024, 14:23:08 via Wykop
  • 25
@damch: Wykop był zły, a użytkownicy też byli źli
  • Odpowiedz
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
HeniekZPodLasu
25.11.2024, 12:08:07 via Wykop
  • 35
Ciekawe co tam się stało, nie widać żeby się palił/był dziurawy. Nie mniej żeby tak prostacko spaść przed pasem?! Ponoć tylko jedna osoba z czwórki załogi zginęła, to już pomijając skrzynki będzie się komu spowiadać.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szymon362
szymon362
25.11.2024, 14:35:59 via Wykop
  • 73
@HeniekZPodLasu: być może klasyka w katastrofach samolotów cargo czyli źle zamocowany ładunek i utrata sterowności w wyniku jego przemieszczania po ładowni
  • Odpowiedz
T.....e
konto usunięte 25.11.2024, 14:46:45 via Wykop
  • 46
@szymon362: tak. Ludzie nie zdają sobie sprawy jakie to jest ważne, a to jest statek powietrzny, co oznacza, że musi zachować stateczność w powietrzu. Jak rozkład masy jest zły, albo się nagle zmieni, to powierzchnie sterowe nie są w stanie tego skompensować i nic się nie da już zrobić.
  • Odpowiedz
BMcM_2
BMcM_2
25.11.2024, 20:45:26 via Wykop
  • 10
A tak w ogóle to ktoś zauważył konia na platformie?
BMcM_2 - A tak w ogóle to ktoś zauważył konia na platformie?

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dos_badass
dos_badass
25.11.2024, 20:59:57 via Wykop
  • -2
A tak w ogóle to ktoś zauważył konia na platformie?


@BMcM_2: to jest dzik!!
  • Odpowiedz
detektor_pro
detektor_pro
25.11.2024, 22:41:55 via Wykop
  • 4
@BMcM_2: jeśli to koń, to nie z Valony.
  • Odpowiedz
Duzy_Kotlet
Duzy_Kotlet
25.11.2024, 14:27:37 via Wykop
  • 8
Leciał i spadł
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Siro333
Siro333
Siro333
25.11.2024, 16:50:22 via Wykop
  • 4
@Duzy_Kotlet: trafna ocena, dziękuje :)
  • Odpowiedz
kacper-gorski-12
kacper-gorski-12
25.11.2024, 17:05:58 via Wykop
  • 3
Domki w Slupsku
Cicha z Lipska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TaDorotkaTaMalusia
TaDorotkaTaMalusia
TaDorotkaTaMalusia
26.11.2024, 13:14:48 via Wykop
  • 0
A to przypadkiem nie była jakaś paczka od Zgrywusa? Ruskiego Zgrwusa. Bo na lotnisku w Lipsku miał miejsce jeszcze jeden incydent, w samolocie który z uwagi na opóźnienie znajdował sie jeszcze na ziemi wybuchła przesyłka.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

HrabiaZet
HrabiaZet
25.11.2024, 21:36:48 via Wykop
  • 0
Czyżby jakaś paczuszka z Rosji?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3693
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3180
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3100
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
2981
Śląska policja przyłapana na kłamstwie i zatajaniu informacji nawet przed sądem
Śląska policja przyłapana na kłamstwie i zatajaniu informacji nawet przed sądem
1610
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #lotnictwo
  • #aircraftboners
  • #militaria
  • #podroze
  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #polska
  • #flightradar24
  • #wypadek
  • #katastrofa
  • #usa
  • #inzynieria
  • #latanie
  • #technologia
  • #heheszki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking