Pobili go, bo odmówił dmuchnięcia w alkomat. Podatnik zapłaci 160 tysięcy.

Policjanci wytargali z samochodu trzeźwego kierowcę i go pobili. Sąd przyznał 160 tysięcy odszkodowania od policji w Zabrzu za pobicie. Najpierw to on był jednak oskarżony o napaść na policjantów. Nie ma ani słowa o konsekwencjach dla bandytów w mundurach...

- #
- #
- #
- #
- #
- 191
- Odpowiedz







Komentarze (191)
najlepsze
Policjant nie ma prawa zatrzymać kierowcy bez powodu.
Musi mieć podejrzenie że np. kierowca jest pod wpływem, albo auto jest niesprawne - np. żarówka nie świeci.
Codziennie masz przeszukanie w domu pod kątem nielegalnych przedmiotów i substancji? Raczej nie.
W mieście gdzie mieszkałem za czasów poprzedniego PO (przed 2014) zdarzało mi się dmuchać po 3
Myślę że nie chodziło mu o taki rezultat bo nikt normalny nie spodziewa