Pobili go, bo odmówił dmuchnięcia w alkomat. Podatnik zapłaci 160 tysięcy.

Policjanci wytargali z samochodu trzeźwego kierowcę i go pobili. Sąd przyznał 160 tysięcy odszkodowania od policji w Zabrzu za pobicie. Najpierw to on był jednak oskarżony o napaść na policjantów. Nie ma ani słowa o konsekwencjach dla bandytów w mundurach...

- #
- #
- #
- #
- #
- 191
- Odpowiedz







Komentarze (191)
najlepsze
Komentarz usunięty przez moderatora
Przecież policja ma prawo zbadać trzeźwość nawet podczas rutynowej kontroli.
Chce jedynie zwrócić uwagę, że takie sytuacje będą się
@polano: W SS też nie wszyscy byli źli. Pewnie przesadziłem, ale widać wyraźnie, że przyzwolenie na takie akcje jest, i gdyby nie 7 lat procesu, to chłop by siedział za pobicie policjanta na służbie.
Tu, w bantustanie, jeszcze im będziemy płacić emerytury.