Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko238
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1476

Pobili go, bo odmówił dmuchnięcia w alkomat. Podatnik zapłaci 160 tysięcy.

Pokaż treści 18+

Pobili go, bo odmówił dmuchnięcia w alkomat. Podatnik zapłaci 160 tysięcy.

Policjanci wytargali z samochodu trzeźwego kierowcę i go pobili. Sąd przyznał 160 tysięcy odszkodowania od policji w Zabrzu za pobicie. Najpierw to on był jednak oskarżony o napaść na policjantów. Nie ma ani słowa o konsekwencjach dla bandytów w mundurach...

komitet_obrony_deweloperow
komitet_obrony_deweloperow
z
tvn24.pl
dodany: 22.11.2024, 18:20:31
  • #
    policja
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

997 - stare, znów aktualne
Sokar
z youtube.com
  • 53
widać trzymają formę
qbamatus
z google.com
  • 2

Komentarze (191)

najlepsze

skibi
skibi
23.11.2024, 18:26:58 via Android
  • 0
A dlaczego to znalezisko jest 18+?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykop14
wykop14
wykop14
23.11.2024, 23:32:03 via Wykop
  • 0
@skibi: Czasami samo się tak kliknie, może dlatego.
  • Odpowiedz
komitet_obrony_deweloperow
komitet_obrony_deweloperow
Autor
24.11.2024, 16:34:00 via Wykop
  • 0
@skibi: @wykop14: nie wiem, ja nie klikałem +18, ale nie widzę też w "Wymoderowanych", żeby zrobiła to moderacja xD
  • Odpowiedz
mocten
mocten
23.11.2024, 13:50:27 via Wykop
  • 0
Ciekawe czy policja się odwołuje, w końcu po 7 latach ziobro już mu się dawno zrosło.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dabic
dabic
dabic
23.11.2024, 12:35:42 via Wykop
  • -1
https://wykop.pl/wpis/79094385/czeski-rzad-zatwierdza-dekryminalizacje-posiadania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykop14
wykop14
wykop14
23.11.2024, 17:11:09 via Android
  • -2
Głosujcie dalej na PO i PiS. (ci którzy tak głosowali)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Smolki06
Smolki06
23.11.2024, 18:14:15 via Android
  • 0
@wykop14 Ok, idę głosować. Kiedy wybory?
  • Odpowiedz
wykop14
wykop14
wykop14
23.11.2024, 23:31:28 via Wykop
  • 0
@Smolki06: Nawet nie wiem, przestałem się tym pasjonować. Zapewne jak będą, to zagłosuję na Konfederację i tyle.
  • Odpowiedz
arturnowak2018
arturnowak2018
22.11.2024, 20:51:35 via Wykop
  • -3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jasparr
jasparr
jasparr
22.11.2024, 21:15:53 via Wykop
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Mbt_Grt
Mbt_Grt
23.11.2024, 00:05:12 via Wykop
  • 7
@jasparr: tak ( ͡º ͜ʖ͡º) wszystko było by miło ładnie załatwiane z uśmiechem na buzi, kwiaty i bombonierka dla żony komendanta i flaszka dla komendanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wielbiciel_storm_iron
wielbiciel_storm_iron
23.11.2024, 13:11:04 via Wykop
  • -4

Komentarz usunięty przez moderatora

na_piechote
na_piechote
na_piechote
23.11.2024, 14:27:44 via Wykop
  • 2
@wielbiciel_storm_iron: a jeśli krew wykazała że był trzeźwy to znaczy, że pił czy nie?
  • Odpowiedz
kornik1982
kornik1982
23.11.2024, 16:07:38 via Wypiek
  • 3
@wielbiciel_storm_iron z dykty to ty masz mózg
  • Odpowiedz
Abadulahoson
Abadulahoson
23.11.2024, 21:27:31 via Android
  • -5
Nie rozumiem dlaczego nie poddał się kontroli trzeźwości skoro był trzeźwy. Jeśli miał wątpliwość co do wyniku wydychanego pomiaru, mógł zdecydować się na badanie krwi.
Przecież policja ma prawo zbadać trzeźwość nawet podczas rutynowej kontroli.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

polano
polano
23.11.2024, 12:29:40 via Android
  • -5
Proponuję likwidację tej bandyckiej organizacji z tego powodu. Przecież gdyby puszczali każdego kogo podejrzewają o prowadzenie pod wpływem, bo nie chce się poddać badaniu, byłoby znacznie bezpieczniej ( ͡º ͜ʖ͡º). Wiem, nie dotyczy to tej sytuacji, a byli już policjanci faktycznie przesadzili. Jednak trzeba im przyznać, że za wszelką cenę starali się wyegzekwować od kierowcy wykonanie wydanego polecenia.
Chce jedynie zwrócić uwagę, że takie sytuacje będą się
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CockroachMaster
CockroachMaster
23.11.2024, 12:54:34 via Android
  • -3
@polano w Niemczech badanie jest dobrowolne, ale Polacy lubią być trzyma za pysk - prawda, polano?
  • Odpowiedz
mocten
mocten
23.11.2024, 13:48:56 via Wykop
  • -1
Oceniane całego środowiska na podstawie takich pojedyńczych półgłówków, jest krzywdzące,


@polano: W SS też nie wszyscy byli źli. Pewnie przesadziłem, ale widać wyraźnie, że przyzwolenie na takie akcje jest, i gdyby nie 7 lat procesu, to chłop by siedział za pobicie policjanta na służbie.
  • Odpowiedz
autotldr
autotldr
22.11.2024, 18:21:24 via Wykop
  • -6
To najlepszy tl;dr, jaki mogłem zrobić, oryginał zmniejszony o 75% (jestem botem)

Policja pobiła trzeźwego kierowcę

W Zabrzu doszło do brutalnego zatrzymania trzeźwego kierowcy przez policjantów, co skutkowało wyrokiem sądowym o odszkodowanie w wysokości 160 tysięcy złotych. Po incydencie w 2017 roku, pierwotnie oskarżony o napaść na policjantów, mężczyzna został uniewinniony, z udowodnionym przypadkiem pobicia przez funkcjonariuszy. Policjanci, skazani na kary w zawieszeniu, naruszyli prawo, podejmując działania bez uzasadnionych podstaw do kontroli.


Trauma i walki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

osetnik
osetnik
22.11.2024, 18:27:15 via Wykop
  • -13
W Ameryce by wylecieli z roboty z pierwszą prędkością kosmiczną.
Tu, w bantustanie, jeszcze im będziemy płacić emerytury.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kielus
kielus
22.11.2024, 18:47:14 via Wypiek
  • 13
@osetnik skąd taki pomysł? Czytałeś to co komentujesz?
  • Odpowiedz
Redguard86
Redguard86
Redguard86
22.11.2024, 19:02:25 via Wykop
  • 20
@osetnik: Wylecieli ze służby co słuszne, ale 160 tysięcy od Policji mi się nie podoba. Powinno być od tych dwóch.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 4 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Jak znana firma AbCar oszukała klienta na 60 tysięcy euro
Jak znana firma AbCar oszukała klienta na 60 tysięcy euro
2860
Ogólnopolski Protest Przeciwko "Strefie Czystego Transportu"
Ogólnopolski Protest Przeciwko "Strefie Czystego Transportu"
2390
Netflix i jego "bajki" dla dzieci
Netflix i jego "bajki" dla dzieci
1996
Od września zero złotych na życie. MAM DOŚĆ!
Od września zero złotych na życie. MAM DOŚĆ!
1947
Bartosiak 2 tyg. temu: Amerykanie wyraźnie przegrywają z Wenezuelą
Bartosiak 2 tyg. temu: Amerykanie wyraźnie przegrywają z Wenezuelą
1960
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kryminalne
  • #polska
  • #prawo
  • #wydarzenia
  • #przestepczosc
  • #heheszki
  • #polskiedrogi
  • #ciekawostki
  • #wypadek
  • #afera
  • #samochody
  • #motoryzacja
  • #warszawa
  • #kierowcy
  • #usa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking