Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

586

Udostępnił mema z niemieckim politykiem. W nocy miał nalot policji

Udostępnił mema z niemieckim politykiem. W nocy miał nalot policji

Nawołujący do cenzury wicekanclerz Niemiec złożył skargę i spowodował nocny nalot policji na emeryta, który udostępnił prześmiewczego mema z politykiem. Habeck ma na koncie ponad 800 podobnych skarg przeciw obywatelom.

lelumpolelum00
lelumpolelum00
lelumpolelum00
z
ithardware.pl
dodany: 21.11.2024, 13:28:24
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Pimmelgate :: Członekgate
orogonoria2
z taz.de
  • 1

Komentarze (54)

najlepsze

LegendarnyOdkurzacz
LegendarnyOdkurzacz
21.11.2024, 14:10:15 via Wykop
  • 245
Metody północnej korei.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bylem-nieobecny
bylem-nieobecny
bylem-nieobecny
21.11.2024, 14:31:59 via Wykop
  • 80
@LegendarnyOdkurzacz: po co takie dalekie porównanie do kraju w którym praktycznie nie istnieje debata publiczna? to są dobrze znane metody nazistowskie które nigdy niemiec nie opuściły
  • Odpowiedz
jusstt
jusstt
21.11.2024, 16:31:46 via Wykop
  • 42
@LegendarnyOdkurzacz:
Habeck jest z Partii Zielonych, czyli idiotów, którzy ubili niemiecką gospodarkę
  • Odpowiedz
MientkiWafel
MientkiWafel
21.11.2024, 14:45:12 via Wykop
  • 162
Ja też poproszę nalot gestapo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MientkiWafel - Ja też poproszę nalot gestapo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: GcePqZvaMAMEvYD

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

saint
saint
21.11.2024, 16:32:59 via Wypiek
  • 58
@MientkiWafel ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
saint - @MientkiWafel ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: 1000141232

Pobierz
  • Odpowiedz
Xagog
Xagog
Xagog
21.11.2024, 16:06:26 via Wykop
  • 125
Zaufajcie im, oni chcą cenzury tylko po to, żeby usuwać fake newsy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

OpowiedzMiCos
OpowiedzMiCos
OpowiedzMiCos
21.11.2024, 16:22:26 via Wykop
  • 45
@Xagog: Szurze! Jeśli ufasz nałuce to nie masz się czego bać szurze! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
adam-buksa96
adam-buksa96
21.11.2024, 15:16:13 via Wykop
  • 65
dawaj tusk wyślij do mnie niemiecką bezpiekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
adam-buksa96 - dawaj tusk wyślij do mnie niemiecką bezpiekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 4312cbb648fd08d4e0df5a4064619b209c798534fab472372cb35d624e8a7421

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Afrobiker
Afrobiker
21.11.2024, 17:00:29 via Android
  • 17
@adam-buksa96
Afrobiker - @adam-buksa96

źródło: temp_file5875761916996715439

Pobierz
  • Odpowiedz
adam-buksa96
adam-buksa96
21.11.2024, 17:50:17 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ocynkowanyodpornynahejt
ocynkowanyodpornynahejt
21.11.2024, 16:29:38 via Wykop
  • 51
Za 20 lat jak napiszesz, że kiedyś to były czasy i można było napisać co się chce, to dostaniesz bana, a młodzież Ci napisze, że jesteś bumerem i pewnie jeszcze wtedy było 5 dni w szkole i po 6 czy tam 7 godzin dziennie zamiast 2 dni i 2 godzin w tygodniu jak teraz. Jeszcze pewnie na maturze musiałeś coś obliczać, zamiast napisać krótką notatkę jak bardzo kochasz swój rząd XD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marcomarco83838383
marcomarco83838383
21.11.2024, 16:22:33 via Wykop
  • 41
Ja też poproszę
marcomarco83838383 - Ja też poproszę

źródło: GcblWMGXgAAQfh8

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

TiniMini_pl
TiniMini_pl
TiniMini_pl
21.11.2024, 17:39:27 via Android
  • 8
@marcomarco83838383 na x wstaw i zawołaj go w poście xD
  • Odpowiedz
Pas-ze-mna-owce
Pas-ze-mna-owce
21.11.2024, 18:38:20 via Wykop
  • 5
@TiniMini_pl: zrobione
  • Odpowiedz
d.....e
konto usunięte 21.11.2024, 16:46:31 via Wykop
  • 36
no popatrz pan, zupełnie jak w tej niedemokratycznej rosji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
najlepsze jest to, że dzisiaj na wykopie są zwierzęta, które nie mają problemu z wycofaniem gotówki i przejściem na cyfrowe euro, bo one przecież nie są przestępcami xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tgdarek
tgdarek
21.11.2024, 17:01:56 via Android
  • 14
@deine_mattule co za różnica czy czerwony czy zielony marksizm. Jednym patykiem robieni
  • Odpowiedz
rychu-nalepa
rychu-nalepa
21.11.2024, 19:30:28 via Wykop
  • 32
Jak w naszym kraju wygra wybory cyngiel Klausa Schwaba i George Sorosa będzie podobny zamordyzm. Fundacją Batorego i Helsińska razem z Bodnarem i ministerstwo równości o to zadbają w ramach zmian w prawie w związku z mową nienawiści.
rychu-nalepa - Jak w naszym kraju wygra wybory cyngiel Klausa Schwaba i George Sorosa...

źródło: FR7fTJ-WUAEybz3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
21.11.2024, 16:41:32 via Wykop
  • 20
U nas za wpis o szabrownikach w czasie powodzi przyszło sześciu. Aż strach pytać o rozwaloną beemkę.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jednorazowka
jednorazowka
21.11.2024, 14:58:28 via Wykop
  • 20
Unijne wartości.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
2656
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
2706
mLicytacje licytacje komornicze
mLicytacje licytacje komornicze
2528
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
2382
Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ
Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ
2417
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #europa
  • #emigracja
  • #historia
  • #neuropa
  • #gospodarka
  • #francja
  • #ciekawostki
  • #berlin
  • #heheszki
  • #holandia
  • #usa
  • #iiwojnaswiatowa
  • #wydarzenia
  • #4konserwy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking