Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko214
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

632

Nic mu nie zrobiłem

Kierowcy ciężarówki najwyraźniej nie spodobała się wolniejsza jazda spowodowana słabymi warunkami atmosferycznymi. Jechałem, podobnie jak inni uczestnicy ruchu, z prędkością 70-80 km/h. Kierowca ciężarówki zaczął mnie poganiać długimi światłami, symulował wyprzedzanie i jechał "na zderzaku". Następn

dashcambandit
dashcambandit
z
youtube.com
dodany: 20.11.2024, 16:58:23
  • #
    polskiedrogi
  • #
    lubuskie
  • #
    stopcham
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandytazkamerka
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Tablica rejestracyjna
Mark666
z tablica-rejestracyjna.pl
  • 2

Komentarze (146)

najlepsze

cwlmod
cwlmod
20.11.2024, 17:01:37 via Wykop
  • 293
Jaka wolniejsza jazda jak jechał standardowe +10?

Kierowca tira to zwyczajny furiat i powinno się mu zabrać uprawnienia + skierować na dokładne badania psychiatryczne
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jack_
jack_
20.11.2024, 17:05:49 via Wykop
  • 175
@cwlmod: Za wyprzedzanie na podwójnej i pasach na raz straci prawko na pewno.
  • Odpowiedz
dashcambandit
dashcambandit
Autor
20.11.2024, 17:07:46 via Wykop
  • 140
@jack_: nie zapominajmy o skrzyżowaniu
dashcambandit - @jack_: nie zapominajmy o skrzyżowaniu

źródło: mpv-shot0430

Pobierz
  • Odpowiedz
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
996ef650daf32b92bf708bc9376908ea
20.11.2024, 18:16:27 via Wykop
  • 184
Standard, niby mu się śpieszy i wszyscy go spowalniają, ale jednak potem ma czas na jakieś jałowe dyskusje :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
21.11.2024, 11:39:02 via Wykop
  • 27
@996ef650daf32b92bf708bc9376908ea: Powinien być paragraf, to jest potencjalny zabójca drogowy, skoro nie potrafi panować nad emocjami wykonując swój zawód czyli jazda ciężarówką. A kto wie kiedy mu o-----e i cie np zmiażdży jak będzie jechał z zestawem bo się w----i.

Takich patusów powinno się eliminować z drogi dożywotnio, a każde złamanie zakazu to 5 lat pierdla.
  • Odpowiedz
LoboV
LoboV
21.11.2024, 12:01:21 via Wypiek
  • 2
@996ef650daf32b92bf708bc9376908ea może srać mu się chciało, ale nie utrzymał i się zesrał. To już wtedy miał czas się zatrzymać.
  • Odpowiedz
Funky__Koval
Funky__Koval
21.11.2024, 09:18:24 via Android
  • 98
"Jemu się spieszy" uwielbiam takich typów. Zamiast wyjechać wcześniej, to z----------ą potem bo "im się spieszy". Żenada
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

inozytol
inozytol
21.11.2024, 10:13:27 via Wykop
  • 39
uwielbiam takich typów. Zamiast wyjechać wcześniej,


@Funky__Koval:

Wydaje mi się, że to taki typ człowieka.
W każdej sytuacji, która nie potoczyła się idealnie wystąpił jakiś błąd. Takie osoby uważają, że za wszystkimi błędami stoją
  • Odpowiedz
CzasemTuZerkam
CzasemTuZerkam
21.11.2024, 10:17:50 via Wykop
  • 12
@Funky__Koval: ale spieszylo sie mu tylko do czasu az jechal za nagrywajacym. Od momenu wyprzedzenia czas juz nie gral roli i wolna jazda tez stala sie w magiczny sposob mozliwa.
  • Odpowiedz
Richtig_Piwosz
Richtig_Piwosz
21.11.2024, 07:43:22 via Wykop
  • 70
"Pięknie", podwójna ciągła i pasy.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AndrzejGupota
AndrzejGupota
AndrzejGupota
21.11.2024, 10:40:11 via Wykop
  • 16
@Richtig_Piwosz: powinien się za to pożegnać z uprawnieniami
  • Odpowiedz
Mega_Rollo
Mega_Rollo
21.11.2024, 11:52:50 via Wykop
  • 17
@Richtig_Piwosz: plus skrzyżowanie - tak zwane kombo.
  • Odpowiedz
shyha
shyha
21.11.2024, 10:13:45 via Wykop
  • 61
Miałem podobną sytuację kilka dni temu, ale wieczorem. Teren zabudowany, ale ograniczenie do 70 bo DK, jechałem równo tyle, bo znam okolice i tam smerfy dosyć często stoją. Za mną TIR z naczepą...trąbi i wali długimi. Wymuszał przyspieszenie. Takim zawodowym kierowcom powinno się odbierać dożywotnio PJ.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....2
konto usunięte 21.11.2024, 10:25:26 via Wykop
  • 46
@shyha: ja w takich wypadkach zwalniam o gdzieś 15kmh. Nie mam obowiązku jechać równo z ograniczeniem
  • Odpowiedz
fonderal
fonderal
fonderal
21.11.2024, 10:50:04 via Wykop
  • 21
@shyha: w analogicznej sytuacji gość z jakiejś wywrotki jak już w końcu mnie wyprzedził łamiąc wszystkie zasady (skrzyżowanie, przejście dla pieszych, ciągła, samochody z przeciwka uciekające na pobocze, przekroczenie prędkości o 30+), próbował mnie zatrzymać i startował z łapskami. Nie mógł znieść, że w zabudowanym jechałem w okolicach 60, gdy on chciał szybciej. Czasy niestety przedkamerkowe.
  • Odpowiedz
bylem_simpem
bylem_simpem
20.11.2024, 18:24:29 via Wykop
  • 49
Cóż? Chłop sobie zapewnił ponowny egzamin na wszystkie kategorie, dycha w plecy. Czasem lepiej jak się tacho kończy stanąć gdziekolwiek jak się trafi na mameje ciągnące się po drodze niż tak nerwowo reagować. Inne rzecz, że jak mu długa pauza wypadła a miał 10km do domu to po prostu człowieka szlag może trafić, że jest prawie w chałupie a musi stać na parkingu i czekać. Co prawda można opisać na wydruku sytuację,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tatiagla
Tatiagla
Tatiagla
21.11.2024, 08:20:21 via Wykop
  • 81
@bylem_simpem: Nie musi. może zadzwonić po taksówkę i zostawić ciężarówkę i odebrać ją jak tylko będzie mógł dalej ruszyć.
  • Odpowiedz
Arrival
Arrival
21.11.2024, 10:22:50 via Wykop
  • 31
@bylem_simpem: 10km od domu i musi na parkingu siedzieć? Przecież nawet w totalnie skrajnej sytuacji to z buta dojdzie w 1,5h. Nie mówiąc o innych możliwościach.
  • Odpowiedz
Sepp1991
Sepp1991
20.11.2024, 21:45:39 via Wykop
  • 23
Kierowca to debil .. i ten pięknie zabezpieczony ładunek( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

inga
inga
inga
21.11.2024, 10:22:24 via Wykop
  • 17
Kierowcy ciężarówek w Polsce są okropni i osobiście mam bardzo złe zdanie o tej grupie zawodowej. 3-4 razy w tygodniu pokonuję 50 km poza miastem i staram się jeździć zgodnie ze znakami (szczególnie, ze wiele razy byłam świadkiem wystawienia mandatu).
Ostatnio trąbił na mnie tir, kiedy zwolniłam do 65 km/h na ograniczeniu do 50 km/h (odcinek przy stacji benzynowej), aby za chwilę wyprzedzić mnie na skrzyżowaniu za stacją.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....2
konto usunięte 21.11.2024, 10:27:11 via Wykop
  • 3
@inga: jak przyjeżdżam autem do Polski to zwykle zajmuje mi 15 minut jazdy, żeby się na jakiegoś zdenerwować i zastanawiać czemu on coś takiego zrobił na drodze
  • Odpowiedz
DerMitteleuropaer
DerMitteleuropaer
21.11.2024, 11:41:42 via Wykop
  • 3
@inga: Ja jeżdżę raz w tygodniu trasę 200 km, oprócz tego dużo różnych weekendowych i wakacyjnych wyjazdów turystycznie. Moje doświadczenia są takie, że z kierowcami ciężarówek problemów za bardzo nie ma, najgorsi są szybkobezpieczni oraz dynamiczni z osobówek. Jakimś dziwnym trafem dominują w tej grupie kierowcy aut typu "tyłnapęd".
  • Odpowiedz
voot
voot
21.11.2024, 11:06:24 via Wykop
  • 12
Mam znajomego który prowadzi firmę spedycyjną i mam dwóch kolegów z czasów szkolnych którzy są tirowcami.
Zarówno z opowieści znajomego ze spedycji jak i kolegów tirowców wynika że tirowcy to podludzie :D z tym że spedytor opowiadał różne opowieści o tirowcach wyśmiewając ich, a koledzy tirowcy również mówili o sobie i innych tirowcach przedstawiając całą branżę w negatywnym świetle, ale oni chwalili się tym :D

Tak przykładowo spedytor opowiadał jak miał umówione
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Albert_Einstein
Albert_Einstein
22.11.2024, 07:44:14 via Wykop
  • -3
@voot: tępe zwierzęta, robaki nieuki.
  • Odpowiedz
diegson
diegson
22.11.2024, 09:01:53 via Wykop
  • 0
@voot: Nie tak dawno miałem sytuację, że auto było w Kostrzynie, kierowca miał załadować towar w Berlinie i jechać do Dortmundu, zlecenie wysłałem w poniedziałek o 16, kiero potwierdził że wszystko wie i wiecej gpsu nie sprawdzałem, we wtorek rano patrzę w gps a auto jest juz prawie w Dortmundzie z tym, że kiero nie załadował towaru w Berlinie, pojechał na pusto do Dortmundu bo pomylił zaladunek z rozladunkiem xD
  • Odpowiedz
Last_Viking
Last_Viking
21.11.2024, 10:24:31 via Wykop
  • 12
Paaanie, taki z-------l, że nie ma czasu naczepy podpiąć.
Tirowcy to rak.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D00D00
D00D00
21.11.2024, 12:26:07 via Wykop
  • 2
@abgaha: Jak jeżdżą przepisowo i nie stwarzają zagrożenia to chyba mają prawo tego samego oczekiwać od innych, to że ktoś jeździ zawodowo nie daje mu nadzwyczajnych przywilejów na drodze. Problemem kierowców zawodowych nieważne tiry, busy czy taksówka jest to że oni myślą że skoro są w robocie to wszyscy dookoła są uczestnikami ruchu drugiej kategorii. Mnie raz jeden z podwójnym zestawem mało nie zabił z całą rodziną bo uznał że
  • Odpowiedz
Last_Viking
Last_Viking
21.11.2024, 13:42:44 via Wykop
  • 2
czy wg Twojego kryterium nie powinienes tak samo ocenic wszystkich osobowkarzy?


@abgaha: oczywiście, przepisy są równe dla wszystkich. Tylko jakimś dziwnym trafem, jak ktoś jest w robocie, to uważa, że jego nie obowiązują, a każdy, kto jedzie zgodnie z przepisami utrudnia mu pracę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Druga rocznica śmierci @WuDwaKa
Druga rocznica śmierci @WuDwaKa
3982
Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
Skandal w rządowej klinice. Bogaci leczyli raka szybciej.
2883
Rzeźnik z Piotrkowa. Z prawie tysiąca osób na prawko zdało u niego tylko 31
Rzeźnik z Piotrkowa. Z prawie tysiąca osób na prawko zdało u niego tylko 31
2438
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
Dyskwalifikacja całej kadry Izraela przez oszustwo
2261
Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach
Wietnam: wszystkie reklamy można pominąć po 5 sekundach
2191
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #wypadek
  • #samochody
  • #prawojazdy
  • #polska
  • #policja
  • #stopcham
  • #prawo
  • #polscykierowcy
  • #ciekawostki
  • #patologiazmiasta
  • #patologiazewsi
  • #wydarzenia
  • #heheszki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking