Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

352

Podwyżka opłat za parkowanie w Gdańsku - 7,50zł za 1 godzinę parkowania

Podwyżka opłat za parkowanie w Gdańsku - 7,50zł za 1 godzinę parkowania

Po 4,5 roku od ostatniej podwyżki wzrosną opłaty w strefach płatnego parkowania w Gdańsku. Pierwsza godzina 7,5, kolejna 9zł

jaavi666
jaavi666
jaavi666
z
trojmiasto.pl
dodany: 19.11.2024, 08:25:38
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

amatorzy, w PZ zaraz będzie za 10 zł
marek_s80
z wiadomosci.radiozet.pl
  • 8
Przypominam o pewnej akcji
4pietrowydrapaczchmur
z wykop.pl
  • -2

Komentarze (169)

najlepsze

Bulgo
Bulgo
19.11.2024, 23:43:40 via Wykop
  • 196
Tu nie chodzi o żadne dodatkowe 12 mln, bo to dla Gdańska grosze. Tu chodzi o systemowe gnębienie kierowców przez lewaków pokroju frau Dulkiewicz i innych Czaskowskich na polecenie globalistów. Czysta ideologia.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Morf
Morf
20.11.2024, 00:50:44 via Wykop
  • 28
Tu chodzi o systemowe gnębienie kierowców przez lewaków


@Bulgo: całe szczęście zaraz zadziała prawicowa ręka wolnego rynku i pojawią się o wiele tańsze prywatne parkingi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
hrumque
hrumque
20.11.2024, 08:03:11 via Android
  • 16
@chilon wprowadzam opłaty za pisanie komentarzy w internecie.
No co? Janusz 20lat pisał głupoty w internecie za darmo, to teraz jęczy jak 5zl za wpis ma dać?

Nie stać Cię na opłacanie komentarza to w takim razie nie stać Cię na komputer.
  • Odpowiedz
QuickCharger
QuickCharger
19.11.2024, 08:31:26 via Wykop
  • 101
Taniocha. Przy konsekwentnej polityce tego miasta w eliminowaniu ruchu samochodowego, równie dobrze pierwsza godzina mogłaby kosztować 100 zł.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marek_s80
marek_s80
marek_s80
20.11.2024, 08:26:18 via Wykop
  • 30
@QuickCharger: ale w Poznaniu to samo, szkoda mi tylko przedsiębiorców co mają jakąś działalność w centrum, bo okazuje się że cokolwiek już można kupić tylko w galerii handlowej gdzie jest parking, nawet w sobotę dziecka nie można zabrać na starówkę... mieszkam pod poznaniem i dzięki MPK zamiast 25 minut autem mogę jechać do centrum 2 godziny :)
  • Odpowiedz
marek_s80
marek_s80
marek_s80
20.11.2024, 09:12:39 via Wykop
  • 10
@wokeulski: 70% poznaniaków nie jest przedsiębiorcami, to raczej julki z zaimkami ono ony itd, u nas najważniejsze parady i tęczowe flagi na tramwajach oraz zamukanie ulic aby zrobić miejsce dla rowerów (nie ma nic przeciwko ale jakoś zimą nie widzę sensu dla tej idei), wstyd mi za moje miasto :(
  • Odpowiedz
icannotaim
icannotaim
19.11.2024, 21:22:25 via Wykop
  • 74
Duzo ludzi jeździ do restauracji autem, jak będę musiał dodatkowo 50zl za parkowanie zapłacić to wybiorę taką restaurację gdzie parking jest darmowy czyli poza centrum
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Morf
Morf
20.11.2024, 00:47:27 via Wykop
  • 9
Duzo ludzi jeździ do restauracji autem, jak będę musiał dodatkowo 50zl za parkowanie zapłacić to wybiorę taką restaurację gdzie parking jest darmowy czyli poza centrum


@icannotaim: Duzo ludzi jeździ do restauracji autem, dlatego jak będzie trzeba płacić po 50zł za parkowanie to przynajmniej będę miał pewność że będą wolne miejsce obok restauracji i chętniej tam pojadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Imagination
Imagination
20.11.2024, 08:32:07 via Wykop
  • 27
dlatego jak będzie trzeba płacić po 50zł za parkowanie to przynajmniej będę miał pewność że będą wolne miejsce obok restauracji i chętniej tam pojadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Morf: Nie będziesz miał gdzie jechać. Wolne miejsca będą bo nie będzie klientów. A bez klientów restauracja padnie.
  • Odpowiedz
s.....1
s.....1
konto usunięte 19.11.2024, 09:00:36 via Wykop
  • 33
Ale za to kupili podróbę starożytnego dyliżansu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misstrant
misstrant
20.11.2024, 08:14:11 via Wykop
  • 4
@sawes1: moze zbieraja teraz na konie xD
  • Odpowiedz
wokeulski
wokeulski
wokeulski
20.11.2024, 09:02:24 via Wykop
  • 0
@sawes1: w dodatku z napisem "allach jest wielki"
  • Odpowiedz
tenloginnieistnieje
tenloginnieistnieje
tenloginnieistnieje
20.11.2024, 08:08:20 via Wykop
  • 28
No cóż. Ja tradycyjnie już jadę grudniowy na urlop do Hiszpanii. Trzy tygodniowa, samochodowa wycieczka po tym Kraju. Parkingi podziemne nie dość, że są wszędzie i to w niewiarygodnych miejscach, to do tego tanie. Kogo stać na Polskę - niech żyje w Polsce. Ja jestem tylko "europejska klasa średnia". Liczę swoje pieniądze.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CzasemTuZerkam
CzasemTuZerkam
20.11.2024, 08:53:56 via Wykop
  • 0
Parkingi podziemne nie dość, że są wszędzie i to w niewiarygodnych miejscach, to do tego tanie.


@tenloginnieistnieje: i praktycznie każdy z nich działa na rejestrację. Takich luksusów nawet w Niemczech ze świeczką szukać.
  • Odpowiedz
ameliniummm
ameliniummm
20.11.2024, 09:32:09 via Wykop
  • 1
Trzy tygodniowa

"europejska klasa średnia"


@tenloginnieistnieje: jeśli stać cię na na 3 tygodniowe niepracowanie to jesteś klasa średnia wyższa( ͡º ͜ʖ͡º)

Nikt przy zdrowych zmysłach nie jedzie na 3 tygodnie do trójmiasta ( ͡°
  • Odpowiedz
dafto
dafto
dafto
19.11.2024, 11:25:40 via Wykop
  • 15
Chodnik tuż obok: za darmo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pawel993
Pawel993
19.11.2024, 18:55:08 via Wykop
  • 4
@dafto: dokladnie jak staniesz na zakazie to max 100 zl mandatu pewnie ale i tak straz miejska nie przyjedzie na wezwanie
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
20.11.2024, 11:01:54 via Wykop
  • 3
no na zakazie to widziałem już tyle blokad założonych że polecam tylko fanom wysokiego poziomu adrenaliny - zawsze wracając do auta będzie dreszczyk emocji.


@masz_fajne_donice: mam wrazenie ze straz miejska ma swoje ulubione miejsca gdzie jezdzi, w jakims randomowym miejscu to trzeba miec strasznego pecha, troche jak jazda bez biletu w autobusie

a jak pełno samochodow na zakazie stoi to tym bardziej mozna stawać, straz miejska nie przywiezie nagle 15
  • Odpowiedz
zgodny
zgodny
20.11.2024, 09:25:52 via Wykop
  • 12
Włochy - Limone parking piętrowy 1.5euro za godzinę każda kolejna 1euro
Chorwacja Rovinj parking w centrum miasta 1.5Euro za godzinę

Nas stać, tamci to biedaki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Darko69
Darko69
21.11.2024, 08:47:50 via Wykop
  • 2
@zgodny: No ale lans dulkiewicz z sutrykiem był ważny, to tylko pokazuje jakie wały są robione na wysokich stołkach

https://www.money.pl/gospodarka/byly-rektor-wplaci-2-mln-zl-i-opuscil-areszt-jacek-sutryk-reaguje-7093611226020832a.html
Darko69 - @zgodny: No ale lans dulkiewicz z sutrykiem był ważny, to tylko pokazuje ja...

źródło: dulkiewicz_sutryk

Pobierz
  • Odpowiedz
MateuszMorawiecki_Official
MateuszMorawiecki_Official
20.11.2024, 08:55:47 via Wykop
  • 11
zdaje sie, ze nie o pieniadze tutaj chodzi, lecz o glupawa ideologie forsowana bezrefleksyjnie na kazdym mozliwym kroku ( ͡º ͜ʖ͡º)
jak ludzie glosuja, tak maja ¯\(ツ)/¯
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mianas123
mianas123
20.11.2024, 10:59:51 via Wykop
  • 1
@masz_fajne_donice: Kto ci tak nawkładał ? to tylko dla forsy 30 lat robią POdwyżki aby były miejsca do parkowania i nic to nie daje ..
  • Odpowiedz
masz_fajne_donice
masz_fajne_donice
20.11.2024, 13:43:20 via Wykop
  • 0
@mianas123: Ale to fakt jest. W miastach gdzie wprowadzono niedawno płatne parkowanie dopiero teraz da się zaparkować gdziekolwiek, tak mieszkańcy wszystko na stałe obstawiali.
  • Odpowiedz
Prezes-Kuli-Ziemskiej
Prezes-Kuli-Ziemskiej
Prezes-Kuli-Ziemskiej
20.11.2024, 08:47:14 via Android
  • 11
7,5 zł/h? Pfff, trójmiejskie biedaki - w Poznaniu to się żyje na poziomie!
Prezes-Kuli-Ziemskiej - 7,5 zł/h? Pfff, trójmiejskie biedaki - w Poznaniu to się żyje...

źródło: temp_file5659111479559657130

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wokeulski
wokeulski
wokeulski
20.11.2024, 09:04:18 via Wykop
  • 2
@Prezes-Kuli-Ziemskiej: poznaniaki same na to głosowały. Tęczowy jasiek zapowiadał ograniczenie ruchu - dostał ile w wyborach? 80%? Jak obwiesił cały tabor MPK gejowymi flagami to poznaniacy klaskali z zachwytu.
  • Odpowiedz
Prezes-Kuli-Ziemskiej
Prezes-Kuli-Ziemskiej
Prezes-Kuli-Ziemskiej
20.11.2024, 22:27:09 via Android
  • 1
@wokeulski Można by długo wymieniać, bo popełnionych błędów jest masa, Jaśkowiak nie zasługuje na pierwszy stolec w mieście, a swoją karierę w magistracie powinien zakończyć na stanowisku oficera rowerowego, bo w tym jest dobry. Na ale Poznań to takie miasto, że tu myszka miki wygrałaby wybory byleby nie PIS. Jaśkowiak wygrał, bo nie miał konkurencji. No i jest jak jest. Władza się cieszy, bo im to i owo w słupkach ładnie
  • Odpowiedz
YebakaLesny
YebakaLesny
20.11.2024, 08:16:47 via Wykop
  • 10
Opinia eksperta ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://www.youtube.com/watch?v=scheDFNbsSA&pp=ygUSbmllbmF3aWR6ZSBnZGFuc2th
YebakaLesny - Opinia eksperta ( ͡º ͜ʖ͡º)
https://www.youtube.com/watch?v=scheDFNbsSA&...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3624
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3154
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2973
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
2544
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2595
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #trojmiasto
  • #gdynia
  • #sopot
  • #oliwa
  • #poznan
  • #polska
  • #pytanie
  • #wroclaw
  • #krakow
  • #nieruchomosci
  • #warszawa
  • #heheszki
  • #szczecin
  • #historia
  • #kiciochpyta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking