Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

620

Bańka rynku nieruchomości pęka, idzie kryzys. Sprzedający wreszcie schodzą z cen

Bańka rynku nieruchomości pęka, idzie kryzys. Sprzedający wreszcie schodzą z cen

Inwestorzy rozkładają ręce, a kupujący bez problemów negocjują dwucyfrowe obniżki. Ilość inwestycji deweloperskich w budowie jest rekordowa. Wielka podaż wchodzi na rynek z małym popytem. Spadki są niemal pewne? Pęka bańka; eksperci Expandera mówią o 'iluzorycznym wzroście wyłącznie ofertowych cen'

NQBIT
NQBIT
NQBIT
z
bithub.pl
dodany: 02.11.2024, 12:14:00
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    mieszkania
  • #
    deweloperzy
  • #
    cenynieruchomosci
  • 214
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Deweloperuchy, dopłaty do kredytów, Kompendium wiedzy
wuwuzela1
z wykop.pl
  • 1
Dlaczego Warren Buffett nie inwestował w nieruchomości?
ksetlak
z ksetlak.pl
  • 0

Komentarze (214)

najlepsze

LITWIN
LITWIN
LITWIN
04.11.2024, 07:12:37 via Wypiek
  • 0
Już od jutra 2000 za metr.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

daddy-don
daddy-don
daddy-don
04.11.2024, 03:27:22 via Wykop
  • 0
Artykul taki z d**y z tego co slyszalem to mieszkania schodza od reki i z dosc duza latwoscia, to znaczy w tygodniach, chodzi o te z rynku wtórnego, a co do deweloperki to totalnie nie rozumiem czemu to ktos kupuje jak totalnie sie to nie oplaca jak za ten hajs kupisz spokojnie 2 a nawet moze i 3, moze ego zeby ludziom sie pokazac? a kupic mieszkanie od dewelopera pod wynajem to
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Podstarzaly_Mandalorianin
Podstarzaly_Mandalorianin
03.11.2024, 22:52:55 via Wykop
  • 0
Jeszcze chwila, jeszcze moment i pismaki zaczną wieszczyć że deweloperzy nie dość że za darmo rozdają, to jeszcze dopłacają. To ile już tych mieszkań spadkowicze kupiliście? Już jesteście tymi czynszojadami których tak nienawidzicie? Że co? Dalej bez zmian? Że gołodupcy i banksterka kredytu nie daje? Aaaa, no tak właśnie czułem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kokol
kokol
kokol
03.11.2024, 22:40:28 via iOS
  • 0
Ceny wzrosły o 50% a potem spadły o 50% :) to jest kryzys :) już niebawem :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BialyGrubyKot
BialyGrubyKot
BialyGrubyKot
03.11.2024, 16:28:29 via Wykop
  • 0
Już od lat 70" bylo wiadomo, że coś tu jest nie tak.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

on_83
on_83
on_83
03.11.2024, 10:21:39 via Android
  • 0
Polacy ( w tym PL przedsiębiorcy) są zbyt pazerni aby pękały jakiekolwiek bańki, i to nie tylko deweloperka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

on_83
on_83
on_83
03.11.2024, 15:06:34 via Android
  • 1
@Tapczano napewno nie wyzyskuje za tą samą usługę kilkadziesiąt % rok do roku
  • Odpowiedz
Tapczano
Tapczano
Tapczano
03.11.2024, 15:09:54 via Wykop
  • 0
kilkadziesiąt % rok do roku


@on_83: Ile????
  • Odpowiedz
realny50
realny50
03.11.2024, 08:43:08 via Android
  • 0
W stolicy często zamieniają swoje mniejsze mieszkania na większe na zasadzie mama upatrzone duże mieszkanie 100m2 , rezerwuje je i wystawiam na szybko swoje 40-50 M2 , sprzedaje stare wynajmuje je od nowego właściciela i dopłacam kasę na kredyt i wykończenie nowego i tak kręcą 35-50 latkowie. Są niektórzy co stoją że sprzedadzą starego bo dużo chcą i nie ma jak nadpłacic nowego mieszkania albo nowego domu i wszystko stoi.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

obywatel_panstwa_idiotow
obywatel_panstwa_idiotow
03.11.2024, 08:29:36 via Wykop
  • 0
Biorąc pod uwagę fakt, że marże sięgały 50% a w niektórych skrajnych przypadkach o wiele więcej, to jeszcze na kryzys poczekamy.
Mieszkanka za milion znowu zrobią się mieszkaniami za 600-700 tysięcy i świat wtedy zacznie wracać do normalności, a do kryzysu będzie daleko.
Kryzys będzie gdy Sebastiana nie będzie stać na raty mieszkanka za milion, którego rynkowa cena będzie 600.000pln. Wtedy zacznie się system łamać i polecieć może lawina.
Panowie w garniturach
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

humun
humun
03.11.2024, 08:23:36 via Android
  • 0
Prędzej pieklo zamarznie niz ten szal nieruchomosciowy sie zakończy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pent1
pent1
pent1
03.11.2024, 08:14:58 via Wykop
  • 0
to ja już myślałem że ta bańka wykopków już pękła a to teraz jest aha dzieki za info, muszę prędko powiedzieć o tym znajomym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 4 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?
3260
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
Tor Poznań zamknięty dla wyścigowej rywalizacji! Jedyny taki obiekt w Polsce
3161
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
Dziś mija 54 rocznica podjęcia decyzji o budowie elektrowni atomowej
3110
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
Karol Nawrocki odznaczył 17-letnią "naukowczynię" Kornelię Wieczorek
2785
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
Paradoks na rynku czekolady. Jest dużo droższa, choć kakao potaniało o 60 proc.
2463
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #heheszki
  • #kredythipoteczny
  • #polska
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #patodeweloperka
  • #mieszkanienastart
  • #inwestycje

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking