Prezes Apple dzwoni do Trumpa skarżyć się na Unię Europejską

Donald Trump potwierdził, że prezes Apple, Tim Cook, dzwonił do niego, aby porozmawiać o miliardach dolarów grzywien nałożonych na Apple przez UE. Trump zapewnił, że gdy zostanie prezydentem takie rzeczy nie będą tolerowane.

- #
- #
- #
- #
- #
- 121
- Odpowiedz






Komentarze (121)
najlepsze
źródło: ezgif-2-2e8bc10fb8
PobierzI nie wszystkie da się "po prostu" naprostować
- czasem potrzeba ekstrakcji zdrowych zębów aby zrobić miejsce
- szlifowanie zdrowych zębów (mniej szkliwa to większa wrażliwość na temperaturę no i sam ząb zostaje osłabiony) to też inna metoda na zrobienie miejsca
- konieczność noszenia retainera przez resztę życia (czyli co noc musisz wkładać do buzi coś no i utrzymywać w czystości) inaczej zęby się cofną.
- no i sam proces leczenia to są lata wyrzeczeń
Zuckerberg nie dawno poparł Trumpa jednocześnie chyba wczoraj wyszedł artykuł z którego wynika, że facebook nadal sztucznie zaniża/ukrywa wszelkie posty chwalące Trumpa i spółkę.
Nagrali jakiegoś pracownika facebooka, który podstawionej kobiecie chwalił się jak pracuję w teamie, którego zadaniem
No nie może być...
źródło: IMG_0814
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: 15483506921d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b3729ae302f826f395ffaa8e36096d4f75f1
Pobierz