Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

241

Policja znów straszy odwieszeniem akcji protestacyjnej

Policja znów straszy odwieszeniem akcji protestacyjnej

Jeżeli rząd nie zmieni zasad finansowania policji, to odwieszona zostanie akcja protestacyjna. Dzisiaj w tej sprawie zbiera się prezydium NSZZ Policjantów, a jutro zarząd główny.

Szewczenko
Szewczenko
Szewczenko
z
rmf24.pl
dodany: 05.09.2024, 07:51:57
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    protest
  • #
    pieniadze
  • #
    wydarzenia
  • To Znalezisko było promowane w ramach usługi Wykop Poleca przed osiągnięciem wymaganego progu wejścia na Stronę Główną. Obecnie to Znalezisko nie jest już objęte promocją.

    Info
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (159)

najlepsze

qajajaj
qajajaj
05.09.2024, 10:59:26 via Android
  • 27
Czyli nie będą polować na obywateli z suszarkami?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qajajaj
qajajaj
05.09.2024, 21:00:37 via Wykop
  • 1
jak wyrobią normy


@MichaelKind: nie mają prawa do strajku, więc ich protest polega właśnie na niewyrabianiu normy w karaniu obywateli za wykroczenia. Będą pouczać, jako drogowi kaznodzieje, czy dzielnicowi misjonarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MichaelKind
MichaelKind
05.09.2024, 21:06:45 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
xUnf
xUnf
05.09.2024, 18:05:12 via Android
  • 22
Za to jak za rządów PiS zmienili się w ZOMO - zero litości i wsparcia.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xUnf
xUnf
05.09.2024, 18:24:53 via Wykop
  • 10
@przemq88: Właśnie wcześniej zdobyli sporo zaufania i dobrego PR. Potem jak na życzenie Kaczyńskiego zaczęli ochoczo pałować każdego kogo im wskazał wszystko zaczęło lecieć na pysk. imo
  • Odpowiedz
przemq88
przemq88
05.09.2024, 18:53:45 via Wykop
  • 4
@admin_wykopu: ale wtedy wszyscy byli pałowani i trepowanii z uśmiechem
  • Odpowiedz
Mszanin
Mszanin
Mszanin
05.09.2024, 17:16:27 via Wykop
  • 21
Niech protestują, jestem za. Ich działalnośc sprowadza się do stania w krzakach z radarem, a ostatnio w moim kilkutysiecznym miasteczku stoją pod sklepem i wlepiają starszym ludziom mandaty za przejscie na 2 strone ulicy nie po pasach- najblizsze przejscie 100m dalej, a np. sklepu parking. Juz po otwarciu sklepu był postulat o dodatkowe przejscie dla pieszych, jak grochem o ścianę. Mlodzi chodzą na okolo (dystans z parkingu do sklepu 30m, a przez
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misiozaur
misiozaur
05.09.2024, 14:12:35 via Wykop
  • 19
Odwieszajcie. Protestujcie. Przynajmniej w tym czasie nikt nie zginie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

monkiusz
monkiusz
05.09.2024, 18:06:05 via iOS
  • 17
Nikt nie zauważy różnicy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MichaelKind
MichaelKind
05.09.2024, 21:21:35 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fallar
Fallar
Fallar
05.09.2024, 22:35:08 via Wykop
  • 1
Do czasu. A potem płacz i wołanie "gdzie jest Policja?!".


@LITWIN: Ciężko "płakać i wołać" o kogoś innego jak mają bezwzględny monopol w branży ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
AnulkaS34d
AnulkaS34d
05.09.2024, 14:45:58 via Wykop
  • 17
No rozumiem niestety policjantów z prewencji i OPP, bo to najgorsza grupa, która najwięcej z--------a a najmniej ma dosłownie. Ej, a jak bedzie wyglądał protest tych policjantów, którzy pracują (nie służą) za biureczkiem od poniedziałku do piątku od 8 do 16?! Xdxdxd nie będą obsługiwać na okienku przy postępowaniach administracyjnych (gdzie ta samą pracę wykonują również cywile), a może w finansach bądź w kadrach zaczną wreszcie (wręcz przeciwnie do teraźniejszości) dobrze wyliczać
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mauro666
Mauro666
05.09.2024, 14:41:39 via Wykop
  • 16
Niech im zrobią test z podstawowych przepisów KK, praw i obowiązków bagietmajstra. Jak zdadzą to będzie podwyżka.
Możemy spać spokojnie. Zda margines z nich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kasiencja
Kasiencja
05.09.2024, 18:35:57 via Wykop
  • 3
@Mauro666: Gdzie taki jełop i leser w pracy jeden z drugim znalazł by normalną pracę? Nawet roznoszenie ulotek by ich przerosło przecież.
  • Odpowiedz
czajak
czajak
05.09.2024, 18:47:45 via Wykop
  • 3
@Mauro666: taa ale egzaminy trzeba grupowo przeprowadzić, bo może być problem z jednoczesną umiejętnością i czytania i pisania
  • Odpowiedz
gatsu
gatsu
gatsu
05.09.2024, 18:19:02 via Wykop
  • 15
Eh budżetówka. Zawsze największe kleszcze na tkance społecznej. Normalny człowiek pracujący w sektorze prywatnym kiedy jest niezadowolony z warunków to zmienia prackę albo przekwalifikowuje się i szuka szczęścia gdzie indziej. A te lewusy będą strajkować zamiast wykonywać obowiązki wynikające z podpisanej przez nich umowy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

death070
death070
05.09.2024, 18:38:48 via Wykop
  • 4
@gatsu: tym bardziej że raz spełniono ich żądania to teraz wiedzą ze można, potem czekamy na kolejne skamlenia o podwyżki itd
  • Odpowiedz
mariusz_and
mariusz_and
05.09.2024, 18:26:03 via Android
  • 14
Wniosek umorzony z powodu nie wykrycia wnioskodawcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gulko
Gulko
Gulko
05.09.2024, 18:16:21 via Wykop
  • 12
Proponuje masowe zwolnienia na wzór innych firm.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MichaelKind
MichaelKind
05.09.2024, 19:32:23 via Wykop
  • 2
@Gulko: Popieram, zwalniać tych baranów i nierobów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
  • Strona 2 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Kobiety na LinkedIn masowo wyśmiewają popularny post o dyskryminacji mężczyzn
Kobiety na LinkedIn masowo wyśmiewają popularny post o dyskryminacji mężczyzn
3132
32-latek umiera z przyczyn naturalnych w gdańskim areszcie.
32-latek umiera z przyczyn naturalnych w gdańskim areszcie.
2307
Tysiące Węgrów na ulicach Budapesztu. Protest przeciw przemocy i rządom Orbana
Tysiące Węgrów na ulicach Budapesztu. Protest przeciw przemocy i rządom Orbana
2032
iRobot - producent robotów sprzątających właśnie zbankrutował
iRobot - producent robotów sprzątających właśnie zbankrutował
1863

Pokaż 18+

Oskarżeni o gwałt dziennikarze TVN Turbo uniewinnieni
Oskarżeni o gwałt dziennikarze TVN Turbo uniewinnieni
1772
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #neuropa
  • #usa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking