Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Wykop.pl
  • Ciekawostki

    Ciekawostki
  • Rozrywka

    Rozrywka
  • Sport

    Sport
  • Motoryzacja

    Motoryzacja
  • Technologia

    Technologia
  • Informacje

    Informacje
  • Gospodarka

    Gospodarka
  • Podróże

    Podróże

Dostosuj Wykop do siebie

Wybierz treści, które Cię interesują
i zapisz jako Własną kategorię.

531

Księżniczka okradziona we Francji. Straty idą w miliony

Księżniczka okradziona we Francji. Straty idą w miliony

Skandal w cieniu igrzysk olimpijskich w Paryżu. Katarska księżniczka została perfidnie okradziona jadąc pociągiem.

OlekBB
OlekBB
z
polsatnews.pl
dodany: 30.07.2024, 07:02:37
  • #
    paryz2024
  • #
    igrzyskaolimpijskie
  • #
    olimpiada
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (147)

najlepsze

LITWIN
LITWIN
LITWIN
30.07.2024, 11:40:26 via Wykop
  • 0
została okradziona w pociągu szybkiej prędkości TGV.(...) na trasie z Nicei do Paryża. Kobiecie skradziono wówczas jedenaście drogich torebek luksusowej marki Hermes. Jakby tego było mało, wewnątrz znajdowały się najprawdopodobniej cenne przedmioty osobiste, warte więcej niż sama wspomniana galanteria. Gdy tylko Al Mayassa bint Hamad Al Thani zorientowała się, że padła ofiarą przestępstwa, natychmiast powiadomiła służby, a te zatrzymały i przeszukały pociąg.


Z pociągu nikt nie wysiadał i nie znaleziono torebek. Jakoś
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zimek79
zimek79
30.07.2024, 10:13:11 via Wykop
  • 0
Didindu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Radysh
Radysh
30.07.2024, 10:51:00 via Wykop
  • 0
@zimek79: Nufin!
  • Odpowiedz
ntdc
ntdc
30.07.2024, 19:40:11 via Android
  • -1
Na biednego nie trafiło!!!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

macfan-pl
macfan-pl
30.07.2024, 19:50:31 via Wykop
  • 1
@ntdc: To raz, dwa księżniczka jedzie zbiorkomem? A private jeta to nie ma?
  • Odpowiedz
Ocelotte
Ocelotte
30.07.2024, 14:52:59 via Wykop
  • -2

Komentarz usunięty przez moderatora

kornik1982
kornik1982
30.07.2024, 15:12:00 via Wykop
  • 0
@Ocelotte: niezłą sobie reklamę zrobiłeś tym komentem....
  • Odpowiedz
qwerty54321
qwerty54321
qwerty54321
30.07.2024, 14:16:56 via Android
  • -2
Zakop! Normalność w lewackie Europie. Nie ma o co robić afery. A mogli zgwałcić lub zabić.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 6 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Mężczyźni muszą pracować niemal 2 razy ciężej od kobiet, by dostać posiłek
Mężczyźni muszą pracować niemal 2 razy ciężej od kobiet, by dostać posiłek
2874
Polski gigant otworzy fabrykę w USA. W Polsce "nie uzyskał zgody"
Polski gigant otworzy fabrykę w USA. W Polsce "nie uzyskał zgody"
2974
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 48 lat (.  ᴗ .)
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 48 lat (.  ᴗ .)
2719
Joka z Kalibra 44 nie żyje
Joka z Kalibra 44 nie żyje
2646
Zrobił zdjęcie Portu z odległości 2km. Przesłucha go policja.
Zrobił zdjęcie Portu z odległości 2km. Przesłucha go policja.
2501
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #siatkowka
  • #olimpiada
  • #tenis
  • #sport
  • #paryz2024wyniki
  • #igrzyskaolimpijskie
  • #mecz
  • #boks
  • #lekkoatletyka
  • #paryz2024gif
  • #heheszki
  • #olimpijskiwpierdol
  • #koszykowka
  • #igrzyska
  • #niestety

Wykop © 2005-2025

  • Nowy Wykop
  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Wykop.pl