Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko231
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

471

Rząd premiuje zamożnych? Mogą liczyć na lepsze warunki w programie Kredyt 0%

Rząd premiuje zamożnych? Mogą liczyć na lepsze warunki w programie Kredyt 0%

Dla kredytobiorców, którzy mają na koncie kilkaset tysięcy złotych i chcą skorzystać z programu Kredyt 0%, będą wyższe dopłaty od państwa niż dla tych, którzy nie dysponują taką gotówką. Zamożni kredytobiorcy mogą zyskać dodatkowo nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jankowalski715
Jankowalski715
Jankowalski715
z
wyborcza.biz
dodany: 13.04.2024, 14:21:41
  • #
    nieruchomosci
  • #
    budownictwo
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
  • #
    polityka
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (39)

najlepsze

PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
13.04.2024, 14:31:22 via Wykop
  • 143
Rząd premiuje deweloperów. Deweloperzy premiują posłów i tak to się kręci.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pas-ze-mna-owce
Pas-ze-mna-owce
13.04.2024, 19:45:55 via Wykop
  • 4
@Dragonan: Żydzi walczą z deweloperami. Tego jeszcze nie grali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nolimit
Nolimit
14.04.2024, 11:23:15 via Wypiek
  • 0
@Dragonan nie mieszkasz w Polsce, więc po co się wcinasz w nasz kraj?
  • Odpowiedz
mango2018
mango2018
mango2018
13.04.2024, 14:48:30 via Wykop
  • 66
No w końcu coś dla fliperów, już myślałem, że tylko deweloperzy się obłowią.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ponczek_z_marmoladom
ponczek_z_marmoladom
13.04.2024, 19:41:51 via Wykop
  • 3
@na_ulicy_maslo_trzaslo: dlaczego twoim zdaniem flipper nie bierze kredytu na flipa?
  • Odpowiedz
Beztvizji
Beztvizji
14.04.2024, 05:03:16 via Wykop
  • 0
@ponczek_z_marmoladom: Bo podatki i kredyt zjadły by mu cały zysk.
  • Odpowiedz
epicentrum_chaosu
epicentrum_chaosu
13.04.2024, 19:10:52 via Wykop
  • 35
Czemu PiS doszedł do władzy? Właśnie dlatego, że PO zapomniało zwykłych ludziach. Jak widać w PO nic się nie zmieniło.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Maroman
Maroman
Maroman
14.04.2024, 01:36:53 via Wykop
  • 1
@epicentrum_chaosu: ale PO to partia biznesu wiec musza im sie odwdzieczyc za sponsorowane kampanii wyborczej.
  • Odpowiedz
Willy666
Willy666
14.04.2024, 05:14:26 via iOS
  • -1
@epicentrum_chaosu zapomniało? To te kanalie kiedykolwiek o zwykłych ludziach pamiętały?
  • Odpowiedz
Brut_all
Brut_all
Brut_all
13.04.2024, 19:54:24 via Wykop
  • 29
Podoba mi się, że gdy jest dyskusja o podatkach, to wtedy "równo" to jest "procentowo równo" i wszyscy udają, że nie widzą, że bogatszy wysyła co miesiąc 10 razy większy przelew. To jest przecież "tyle samo". Jak jest mowa o dopłatach, to nagle zmieniamy podejście, liczymy w wartościach bezwzględnych i znowu biedni muszą dopłacać bogatym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jakub-dolega
jakub-dolega
13.04.2024, 20:18:35 via Wykop
  • 6
@Brut_all: W punkt.
  • Odpowiedz
WaltherW
WaltherW
WaltherW
14.04.2024, 06:26:22 via Wykop
  • 2
@qciek: ale to że jeden w firmie zarabia minimalną, a drugi 15k z czegoś wynika.
  • Odpowiedz
Andr1
Andr1
Andr1
13.04.2024, 18:49:02 via Wykop
  • 12
Czy mógłbyś rozwinąć co mają na myśli pisząc "Zamożni kredytobiorcy mogą zyskać dodatkowo nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych."
Lepsze oprocentowanie po 10 latach (po zakończeniu dopłat) w związku z lepszą zdolności lub wyższym wkładem własnym? Jest paywall
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CherryJerry
CherryJerry
13.04.2024, 19:47:01 via Wykop
  • 6
@Andr1: op pewnie nie ma wykupionej subskrypcji i wrzucił znalezisko na odpieprz, tak by chwytliwy tytuł dostał się na główną.
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
13.04.2024, 19:34:01 via Wykop
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rafal-B1
Rafal-B1
Rafal-B1
13.04.2024, 20:04:18 via Wykop
  • 11
@wredny_bombelek: Oczywiście, że potrzebują. Przy zdolności kredytowej na 1,5mln po wejściu tego programu to co Oni za to kupią? 40 metrów gdzieś na obrzeżu Warszawy?
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
13.04.2024, 20:13:35 via Wykop
  • 4
po wejściu tego programu to co Oni za to kupią? 40 metrów gdzieś na obrzeżu Warszawy?


@Rafal-B1: po pierwsze - dobry argument żeby ten program w ogóle nie wchodził bo znowu niepotrzebnie podniesie ceny

Po drugie - nie każdy musi żyć w centrum stolicy
  • Odpowiedz
u.....4
konto usunięte 13.04.2024, 19:50:19 via Wykop
  • 2
Program idealnie skrojony, aby pchnąć cene do góry.

Tak naprawdę jest to okradanie państwa w białych rękawiczkach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rzeznianumer5
rzeznianumer5
rzeznianumer5
13.04.2024, 19:18:32 via Wykop
  • 2
Łeeeee tam szczegół. Grunt, że paliwo po 5 zeta, gaz nie podrożeje, elektrownie atomowe się budują i cpk jest ogólnodostępna tabletka dzień po i te inne 90 rzeczy oraz PiSowi dają po dupie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nixodus
nixodus
nixodus
13.04.2024, 19:17:36 via Wykop
  • 2
Bo to nie jest program dla biedaków, parka na minimalnej nie kupi kawalerki za banieczkę a jak kupi z dopłatą to mogą być problemy ze spłatą a bogaty inwestor pewniejszy, kupi betonowe złoto i nawet jak cena spadnie to komornik będzie miał z czego kasę ściągnąć.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wujek_stiopa
wujek_stiopa
13.04.2024, 18:54:54 via Wykop
  • 2
Artykuł wstawiała wyborcza, żeby jelenie wykupili subskrypcję.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Kolejny bandyta drogowy
Kolejny bandyta drogowy
3243
Zostałem zaatakowany na klatce schodowej własnego domu
Zostałem zaatakowany na klatce schodowej własnego domu
2844
Zmniejsza się tolerancja na hałaśliwe zwięrzęta domowe
Zmniejsza się tolerancja na hałaśliwe zwięrzęta domowe
2550
Mieszkańcy Świnoujścia zablokowali przejście do Ahlbeck. To wszystko w ramach pr
Mieszkańcy Świnoujścia zablokowali przejście do Ahlbeck. To wszystko w ramach pr
2422
Mimo że ma dom pod Warszawą posiada również w niej mieszkanie komunalne.
Mimo że ma dom pod Warszawą posiada również w niej mieszkanie komunalne.
2342
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #mieszkanie
  • #kredythipoteczny
  • #heheszki
  • #polska
  • #ekonomia
  • #mieszkaniedeweloperskie
  • #gospodarka
  • #gielda
  • #deweloperka
  • #warszawa
  • #mieszkanienastart
  • #wynajem
  • #budownictwo
  • #koalicjadeweloperska
  • #afera

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia