Hmm, to przypomina mi się, kiedy "marsze kobiet" celowo blokowały centra miast w godzinach szczytu w 2020. Sam stałem parę razy w takiej blokadzie parę godzin próbując wrócić zmęczony z roboty do domu. No, ale naszych kobietek nikt nie ruszy
@JackDaniels: No właśnie nie rozumiesz idei protestów. Największy wydźwięk protestów jest gdy są publiczce i przeszkadzają właśnie zwykłym ludziom. Po to by w ogóle dowiedzieli sie o problemie bo w telewizji jak zobaczysz że ktoś se tam protestuje to olejesz jego problem, jak postoisz godzinkę w korku to może zastanowisz się o co to protest czy ma sens i jak źle tym ludziom musi być że aż wyszli na ulicę.
@killuawykop: zgadza się, nie rozumiem TAKIEJ formy protestów. U części osób to wzbudzi zainteresowanie, u innych w---w. Czemu nie pójdą protestować pod urząd, gdzie siedzą ludzie za coś tam odpowiedzialni tylko utrudniają życie innym ludziom? Coś na zasadzie - miasto nie chce mi zrobić kanalizacji to pozapycham ją też wszystkim sąsiadom.
Komentarze (194)
najlepsze
No, ale naszych kobietek nikt nie ruszy
@mozis: Pytanie kończymy pytajnikiem, a nie wykrzyknikiem, nieuku!