Rakieta Starship eksplodowała podczas testu. Nieudany start [NAGRANIE]
![Rakieta Starship eksplodowała podczas testu. Nieudany start [NAGRANIE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/e4de09fe7323d648ab410cab462f80cc9b8a5231c2e5ab12d2bad79c7142b69f,w300h194.jpg)
Za nami testowy start rakiety kosmicznej Starship, stworzonej przez firmę SpaceX. Podczas kolejnego testu rakiety rozbiła się w powietrzu zaraz po starcie.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
- Odpowiedz





Komentarze (3)
najlepsze