Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko234
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

234

Otwarcie drogi ekspresowej S6 Bożepole Wielkie - Gdynia

Pokaż treści 18+

Otwarcie drogi ekspresowej S6 Bożepole Wielkie - Gdynia

Półtora roku później niż zapewniał nasz najlepszy rząd w historii, ale w końcu MAMY TO!

qscc
qscc
qscc
z
youtube.com
dodany: 21.12.2022, 13:01:43
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    polskiedrogi
  • #
    trojmiasto
  • #
    bekazpisu
  • #
    kierowcy
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (30)

najlepsze

Rusonaldo
Rusonaldo
21.12.2022, 16:25:08
  • 36
@qscc - dziękuję za dodanie.
Dziś została oddana do ruchu droga ekspresowa S6 od węzła Bożepole Wielkie do węzła Gdynia Wielki Kack, czyli “Trasa Kaszubska”. W filmie omawiam udostępniony odcinek oraz całą drogę ekspresową S6 oraz A6 od granicy polsko-niemieckiej przez Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Słupsk, Gdynię do Gdańska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krolcz
krolcz
krolcz
21.12.2022, 22:21:08
  • 1
@Rusonaldo: fajno, ja ze Słupska, stacjonuję w Warszawie, fajnie będzie można w już normalnych warunkach przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze tylko z Lęborka do Słupska 2 pasy i będzie gites(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
22.12.2022, 10:29:19
  • 1
@Rusonaldo: fajno, ja ze Słupska, stacjonuję w Warszawie, fajnie będzie można w już normalnych warunkach przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze tylko z Lęborka do Słupska 2 pasy i będzie gites(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


@krolcz: Jeżdżąc na wakacje do Ustki zawsze korzystałem z pociągu, bo pomijając już mękę z jazdą przez Polskę, to nawet z Gdyni do Ustki pociągiem
  • Odpowiedz
faxepl
faxepl
21.12.2022, 16:35:48
  • 15
Otwarcie drogi ekspresowej S6


No szkoda, szkoda. Swego czasu droga była popularna wśród trójmiejskich rowerzystów. Heatmapa Stravy pokazuje, jak "efektywnie" ogrodzona była budowa tej ekspresówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
faxepl - > Otwarcie drogi ekspresowej S6

No szkoda, szkoda. Swego czasu droga była...

źródło: comment_1671640354O9pQGguiz35X4l1Qr3Agx3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

doker0
doker0
21.12.2022, 22:19:08
  • 6
A z googlem jak w lesie. Mapa wciąż pokazuje po staremu.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Rusonaldo
Rusonaldo
22.12.2022, 08:12:41
  • 8
@doker0: To zawsze trochę trwa
  • Odpowiedz
doker0
doker0
22.12.2022, 09:37:05
  • 10
@normanos: Nie. Myślałem, że w tym samym dniu. A co do googla to myślałem, że jak tylko wykryje jadące auta to dorysuje. Jestem zawiedziony.
  • Odpowiedz
LubieSzaszylkiZLublina
LubieSzaszylkiZLublina
22.12.2022, 15:44:24 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Skad się wzięła ta dziwna maniera wpychania wszedzie "mamy to!"? Jest tego jakieś źródło?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

normanos
normanos
22.12.2022, 09:38:10
  • 2
Gdynia Wielki Kac xD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Silklash
Silklash
22.12.2022, 10:20:26
  • -2
@normanos: kupa
  • Odpowiedz
blessmaster
blessmaster
21.12.2022, 23:36:49
  • 2
@Rusonaldo: do lata jeszcze daleko, ale już robię zapasy popcornu by oglądać korki na A6/S3/Szczecin Klucz...
co gorsza ludzie uciekają w drogi alternatywne korkując całe prawobrzeże Szczecina, a nawet wioski na wschód od Jeziora Dąbie (Lubczyna, Czarna Łąka, Pucice).
Pewnie wszystko to wiesz, ale to wskazuje jak taka patologia na jednym węźle utrudnia życie wielu podróżnym oraz mieszkańcom.
Także chętnie oglądnę filmik o proponowanym rozwiązaniu tego problemu.
Masz może info
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zdunek89
zdunek89
22.12.2022, 08:11:53 via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@blessmaster: za to rozluźni się ruch Wejherowo<->Gdynia. Gdzie z tym zawsze był problem, w szczególności w godzinach szczytu.
  • Odpowiedz
Rusonaldo
Rusonaldo
22.12.2022, 08:14:24
  • 13
@blessmaster: To jest nienormalna sytuacja. Najgorsze jest to że GDDKiA doskonale zna problem bo mnóstwo osób i dziennikarzy do nich pisze w czasie wakacji o tym. Niestety ale siedzą tam często strasznie tęgie głowy do których nie dociera że węzeł może być źle zrobiony i ...oskarżają kierowców a nie siebie. W najbliższe wakacje poprawy nie będzie chyba że stanie się cud.
  • Odpowiedz
normanos
normanos
22.12.2022, 09:39:33
  • 0
O co chodzi z tymi Koszalin Wschód/Północ/Zachód? jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie czy też w Koszalinie trzymają mape obróconą? xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

prop
prop
prop
22.12.2022, 09:46:55
  • -2
Już niedługo płatne od osobówek.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

megastulejka
megastulejka
22.12.2022, 09:21:01
  • -10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....a
p.....a
konto usunięte 21.12.2022, 18:45:00
  • -10
To ta co na euro 2012 miala byc?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

all100
all100
all100
21.12.2022, 21:22:26
  • 5
@polski_ninja: Nie.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
22.12.2022, 09:03:54
  • 15
@polski_ninja: tej jeszcze nie wybudowali ;)
  • Odpowiedz

Hity

tygodnia

Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera
Załatwiła dotację i zniknęła? Gra od Olgi Tokarczuk to nowa Izera
3237
Kacper Tomasiak wicemistrzem olimpijskim w skokach narciarskich !
Kacper Tomasiak wicemistrzem olimpijskim w skokach narciarskich !
3218
Kolejna rozprawa Majtczaka
Kolejna rozprawa Majtczaka
2680
Marcin Meller zły, bo nie mógł wjechać na drogę rowerowa
Marcin Meller zły, bo nie mógł wjechać na drogę rowerowa
2741
Nie żyje Bożena Dykiel
Nie żyje Bożena Dykiel
2589
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking