Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

427

Armegeddon drogowy na DK2 z Białej Podlaskiej do granicy z Białorusią

Od pewnego czasu panuje całkowity bałagan na drodze krajowej nr 2 przy granicy z Białorusią. Od kilku dni zdarzają się sytuacje że droga jest całkowicie zablokowana na kilka godzin przez ciężarówki które zajmują całą szerokość jezdni

Rusonaldo
Rusonaldo
z
youtube.com
dodany: 16.12.2022, 14:51:36
  • #
    polska
  • #
    zainteresowania
  • #
    autostradypolska
  • #
    motoryzacja
  • #
    ciekawostki
  • #
    polskiedrogi
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (79)

najlepsze

Rusonaldo
Rusonaldo
Autor
16.12.2022, 14:57:29
  • 134
Tak jak w tytule - od kilku miesięcy na tym odcinku DK2 dzieje się źle ale to co jest teraz to już jest patologia która nie powinna mieć miejsca. Kierowcy dużych aut całkowicie blokują całą szerokość jedni przez co nie ma przejazdu w obie strony. Sytuacja taka nie może i nie powinna mieć miejsca a jednak dzieje się to teraz.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotr-d-piotrek
piotr-d-piotrek
16.12.2022, 15:04:59
  • 91
@Rusonaldo: tam nie ma żadnej cierpliwości, tam nie ma nic, ani toalet, ani sklepów, pustynia. Winni są popychadła blokujący przejścia graniczne mam na myśli urzędników - od zawsze, maja rozkaz robić na 20% możliwości i to wszystko stoi. w przyszłym rokiem Polskie firmy transportowe nie dostana zezwoleń na wjazd na teren Rosji ( Litwini i Łotysze dostali). Białoruś wprowadzi elektroniczne zezwolenia 200x droższe. kolejki będą do samych Siedlec od granicy.
  • Odpowiedz
Rusonaldo
Rusonaldo
Autor
16.12.2022, 15:18:51
  • 35
@piotr-d-piotrek: Sytuacja jest całkowicie chora. Przecież to jest rzut beretem od Warszawy a wygląda jak jakiś 3 świat.
  • Odpowiedz
g.....4
g.....4
konto usunięte 16.12.2022, 16:27:13 via Android
  • 103
A policja zamiast coś z tym zrobić organizuje sobie zawody strzeleckie z granatnika w komendzie :-D
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lukaszy
lukaszy
16.12.2022, 23:28:17
  • 1
@gundis24: pilnują też pomnika albo chałupy karakana
  • Odpowiedz
ainam102
ainam102
ainam102
16.12.2022, 16:28:31
  • 61
Anglicy w takich sytuacja organizowali tymczasowe parkingi na lotniskach wiele kilometrów przed granica , muszą tam dojechać wszystkie tiry, które potem są wypuszczane co jakiś czas na granicę, oczywiście w Polsce nikt nic nie potrafi z zorganizować.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xqwzyts
xqwzyts
16.12.2022, 17:58:57 via Android
  • 26
@ainam102 nawet na Białorusi tak jest xD. Po ich stronie jest parking z 5kms od granicy i trzeba tam czekać na wjazd na granice
xqwzyts - @ainam102 nawet na Białorusi tak jest xD. Po ich stronie jest parking z 5km...

źródło: comment_1671213537NGEBxTVks4SRJnpt6X8FPR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dawid131
dawid131
16.12.2022, 18:10:01
  • 20
@ainam102: bo tak powinno być. Numerek na wjeździe na parking, telebim i czekać na swoją kolej.
W Polsce jak w lesie czy tam chlewie....
Wydzierżawić 2-3 hektary od rolnika, wyrównać teren, płyty betonowe i jazda...
dawid131 - @ainam102: bo tak powinno być. Numerek na wjeździe na parking, telebim i c...
  • Odpowiedz
szejas
szejas
16.12.2022, 16:08:03
  • 45
A po co wogóle ktoś zabiera towar do Białorusi. Przecież są sankcje, wywalić to do rowu w piźdxiec. Postoją do sylwestra to się następnym razem zastanowią bardziej. #bekaztransa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szejas
szejas
16.12.2022, 19:47:31
  • 4
@pablosik: Mu synku mu. Powinni Was tam trzymać do Wielkanocy.
  • Odpowiedz
szejas
szejas
16.12.2022, 19:49:33
  • 4
@pablosik: NIe rozumiesz co to sankcje na kacapów? Za kasę zrobisz wszystko?
  • Odpowiedz
janusz_z_czarnolasu
janusz_z_czarnolasu
16.12.2022, 16:34:49
  • 44
W Polsce z każdym miesiącem przybywa wydarzeń które trudno skomentować inaczej niż "to się w głowie nie mieści".
januszzczarnolasu - W Polsce z każdym miesiącem przybywa wydarzeń które trudno skomen...

źródło: comment_1671208538jzpE1q5fICnoanlMkP2olM.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mpocieszka
Mpocieszka
16.12.2022, 18:06:16
  • -15
@janusz_z_czarnolasu: Bo g*wno wodziłeś
  • Odpowiedz
wpisynienawisci
wpisynienawisci
16.12.2022, 15:57:21
  • 26
duży ruch bo sankcje omija się przez Białoruś, niech czeka to wszystko do usranej. Szkoda tylko tych w innych celach się przemieszczają tą drogą.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Don_Hollywood
Don_Hollywood
16.12.2022, 18:59:15
  • 21
Wigilia w domu kierowcy
Matka z córką ubierają choinkę nagle córka pyta :
-mamo mamo a gdzie czubek?
-czubek stoi pod Terespolem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bagietka997
Bagietka997
16.12.2022, 18:01:43 via iOS
  • 18
Powinni ich tam sypać mandatami za takie zachowania.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tellet
tellet
16.12.2022, 23:32:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bagietka997: a po co, jak to trzeba jechać na jakieś podlaskie zadupie, zatrzymywać auta itd jak można wziąć ultralajta, stanąć za drzewem na wyjeździe z wiochy z białą tablicą i kosić "MURRRRDERCUFFF" za kółkiem, co jechali np. 70 w takiej dziurze.
  • Odpowiedz
adamm5
adamm5
16.12.2022, 17:06:15
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmm
16.12.2022, 17:54:41
  • 7
@adamm5: powinni takim zabrac prawko i wyslac na egzamin, maja tak mozlwosc
  • Odpowiedz
adamm5
adamm5
16.12.2022, 18:27:36
  • 2
@Kot_w_butach7: nie wszystko, tak samo jak straż ;)
  • Odpowiedz
GeDox
GeDox
GeDox
16.12.2022, 19:43:50
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Chuck Norris nie żyje
Chuck Norris nie żyje
6285
Seba zostaje w areszcie do października
Seba zostaje w areszcie do października
3229
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
3159
85% zatrudnionych w PUP to kobiety
85% zatrudnionych w PUP to kobiety
2569
Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"
Kto próbował wydobyć z aresztu Sebastiana M.? - reportaż "Uwagi!"
2549
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking