polskie egzemplarze czołgu Czarna Pantera K2 dla Polski kończą ostatnie próby.

Pierwsza fotka polskiego egzemplarza czołgu K2. Według koreańskich mediów kończą właśnie ostatnie próby przed wysyłką.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 164
Pierwsza fotka polskiego egzemplarza czołgu K2. Według koreańskich mediów kończą właśnie ostatnie próby przed wysyłką.
Komentarze (164)
najlepsze
Komentarz usunięty przez moderatora
To jest bardzo mądry ruch.
„Chcę tylko, aby zbiorniki bezpiecznie przeszły testy. Po tym kroku nie ma już praktycznie nic do wysłania na statki płynące do Polski”.
16 czerwca fabryka Hyundai Rotem w Changwon-si, Gyeongsangnam-do. Kim Mi-jung, menedżer, oglądając test na prawo jazdy K2 Black Panther, był pełen napięcia. Gdy czołgi K2 wjeżdżały jeden po drugim na teren testu wydajności, trzymały
Polska 980szt.
Norwegia ok. 100szt.
Czechy 50szt.
Bułgaria 24szt.
Chorwacja 50szt.
Oman 76szt.
Arabia Saudyjska prawdopodobnie 2100szt.
Egipt ok. 1700szt.
Maroko ponad 1000szt.
@midpoint: Zależy czy docelowa wersja będzie K2PL z modelów czy bieda wersja, bo do tej z modelów to powodzenia xD Tam trzeba będzie i wieże i kadłub wymienić
Czy chodzi tu jednak o koreańskie K2, a nie o Polskie wersje? Bo z czego ja pamiętam to zamówiliśmy K2 a nie K2PL w tym krótkim czasie.
"Czarne Pantery" to organizacja terrorystyczna powstała w latach 60 XX na terenie USA. Celem jej była walka zbrojna o prawa czarnych w tym kraju.
Postać z komiksu zapewne nawiązuje do tego. Miała budować dumę Afroamerykanów i robić na nich kasę. Bo brak było czarnych bohaterów. No może czarne haraktery.
Myślę, że to nawet lepsza opcja niż Abramsy
Komentarz usunięty przez moderatora