Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko208
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

390

Klocek lego z działającym wyświetlaczem

Klocek lego z działającym wyświetlaczem

Tak, doom zadziała.

Felonious_Gru
Felonious_Gru
z
yankodesign.com
dodany: 25.08.2022, 04:33:13
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    raspberrypi
  • #
    elektronikadiy
  • #
    lego
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (67)

najlepsze

Dolan
Dolan
25.08.2022, 11:34:29
  • 208
dzisiejsze dzieciaki mają wszystko, podczas gdy my mieliśmy klocki z narysowanym ekranem i 3 guziczkami
Dolan - dzisiejsze dzieciaki mają wszystko, podczas gdy my mieliśmy klocki z narysowa...

źródło: comment_1661427268ZXh38sTuqwfjtatpVIiS0P.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....d
P.....d
konto usunięte 25.08.2022, 13:15:18
  • 70
@Dolan: Tylko ty się tym bawiłeś dłużej i miałeś większą radość niż obecne dzieciaki które nudzą się nowymi zabawkami w dwie godziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
takJakLubimy
takJakLubimy
25.08.2022, 13:19:33
  • 43
@PoIand: słowo klucz: wyobraźnia
  • Odpowiedz
tentakijeden
tentakijeden
tentakijeden
25.08.2022, 05:02:32 via Android
  • 21
Zajebiste ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tttomasz
tttomasz
25.08.2022, 15:21:44
  • 9
Chyba bym się za dzieciaka, za przeproszeniem zesrał, gdybym to wtedy zobaczył, w czasach klocków Lego kupowanych za dolary w Pewexie.
Dziś w czasach OLEDowych opasek nie robi to na nikim dużego wrażenia, ot, taka miniaturyzacja.

Fajnie się taka miniaturyzacja całej elektroniki rozwija.

Moim pierwszym zestawem był helikopter, zestaw numer 6642. Chyba jego "szczątki" mam do dziś. Ja miałem kilkanaście zestawów Lego, dziś moi synowie mają kilkadziesiąt... mamy też ogromny worek na
tttomasz - Chyba bym się za dzieciaka, za przeproszeniem zesrał, gdybym to wtedy zoba...

źródło: comment_1661441036rQTecSCkE2hjX1riKzDJht.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bartekfux
bartekfux
26.08.2022, 11:55:36
  • 1
@tttomasz: też mam kilka takich zestawów, obecnie z synem się nimi bawimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie to już rodzinne hobby, zbieramy z żoną i układamy większość dużych i unikatowych zestawów. Pudełka zatrzymujemy a na starość otworzymy muzeum Lego :)
  • Odpowiedz
bartekfux
bartekfux
26.08.2022, 14:20:06
  • 2
@tttomasz: najlepszego Mirku, niech Ci klocki spod stopy uciekają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mamut
Mamut
25.08.2022, 13:53:50 via Android
  • 7
Dobrze, że tego nie było w latach 90. Żyć bym rodzicom nie dał.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sebastian-grabunczyk
sebastian-grabunczyk
25.08.2022, 14:11:59
  • 9
@Mamut: żonie też trudno bedzie wytłumaczyć taki zakup
  • Odpowiedz
TzK_
TzK_
25.08.2022, 12:34:45
  • 4
The brick, obviously for its size, doesn’t have a built-in battery, and needs to be connected to run.


wymaga cały czas wpiętego od tyłu/dołu kabla zasilania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Felonious_Gru
Felonious_Gru
Autor
25.08.2022, 13:14:12
  • 24
@TzK_:
FeloniousGru - @TzK:

źródło: comment_1661433251ghSFloGXB46py683pKOwS5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
3mortis
3mortis
25.08.2022, 14:05:04
  • 11
wymaga cały czas wpiętego od tyłu/dołu kabla zasilania ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@TzK_: ale w lego takie polaczenia itp to norma, sam fakt ze w jakims robocie czy pojedzie ktory i tak ma moduly z bateriami, sterowaniem itp dalo by sie wlozyc taki klocek ekran jest po prostu bardzo fajny bo pasuje do otoczenia a do bezprzewodowego polaczenia sa inne klocki
  • Odpowiedz
MusicFan
MusicFan
MusicFan
25.08.2022, 15:24:12
  • 3
Heh...na komunię dostałem ten zestaw i mało się nie posrałem z radości
https://brickset.com/sets/6023-1/Maiden-s-Cart
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cesanne303
cesanne303
cesanne303
26.08.2022, 02:03:26
  • 0
@MusicFan: ktory rok? :D u mnie cos takiego okolo roku 92. kiedys to byly czasy. dzis nie ma czasow;P https://brickset.com/sets/8838-1
  • Odpowiedz
MusicFan
MusicFan
MusicFan
26.08.2022, 07:37:09 via Android
  • 0
@cesanne303 jakoś końcówka lat 80...
  • Odpowiedz
M.....3
M.....3
konto usunięte 25.08.2022, 06:40:21
  • 1
Ile FPSów wyciąga Wiedźmin 3 na Ultra?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bielecki
Bielecki
25.08.2022, 11:16:06
  • 19
@Mayk3: co najmniej dwa
  • Odpowiedz
teh_m
teh_m
25.08.2022, 16:37:58
  • 5
co najmniej dwa


@Bielecki: Pierwszy i ostatni?
  • Odpowiedz
majsterV2
majsterV2
25.08.2022, 23:11:37
  • 0
Może by tam zamontować szybszego ARMa z modułełem wifi i BT? Byłoby można budować fantastyczne roboty (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lovelypl
lovelypl
25.08.2022, 18:24:46
  • 0
Skoro napisano Doom'a (w assemblerze, a nie skompilowano gotowca po drobnych przeróbkach) na Atari XE, to dlaczego na Lego miałby nie ruszyć? :)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

majsterV2
majsterV2
25.08.2022, 23:07:47
  • 0
@lovelypl: Może ruszyć, ten SoC ma wydajność pentium II
  • Odpowiedz
Shockwave777
Shockwave777
25.08.2022, 14:53:20
  • 0
Bardzo fajna sprawa ale ja i tak czekam na to co uda się wymodzić z ekranami jak kartka papieru :D
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
VAT 5 proc. na prąd? Polska sceptyczna wobec propozycji Komisji Europejskiej
3061
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
Kolejny rajdowiec jeżdżący 350 km/h po polskich drogach
2629
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
Kaucje za butelki. Zrobili z nas śmieciarzy!
2678
Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ
Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ
2380
Katowice wykpiły Strefę Czystego Transportu. Będzie, ale nie obejmie mieszkańców
Katowice wykpiły Strefę Czystego Transportu. Będzie, ale nie obejmie mieszkańców
2276
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #nauka
  • #komputery
  • #zainteresowania
  • #stacjakosmiczna
  • #wydarzenia
  • #polska
  • #informatyka
  • #sztucznainteligencja
  • #internet
  • #swiat
  • #rozrywka
  • #ai
  • #motoryzacja
  • #telefony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking