Bill Browder: Chcecie mocno uderzyć w Putina? Dobierzcie się do jego pieniedzy.

Cała prezydentura Władimira Putina opiera się na wojnie. Za każdym razem, gdy spadają jego notowania, rozpoczyna nową wojnę, bo zawsze potem rosną jego notowania — mówi Bill Browder, amerykański inwestor i jeden z najbardziej rozpoznawalnych osobistych wrogów Władimira Putina.

- #
- #
- #
- #
- #
- 65
Komentarze (65)
najlepsze
//
To pokazuje jak duży wpływ na politykę mają obywatele kraju. Nawet pół-totalitarnego, jakim jest Rosja.
//
No, ale to wypok, tutaj o Rosji można pisać tylko jedna słuszną narrację.
Czekam na minusy husarii.
Wczoraj przez przypadek wszedłem na stronę Prensa Latina. W 7 prostych zdaniach przedstawiono stosunki USA-Rosja: stanowisko jednej strony, stanowisko drugiej strony, istotę konfliktu.
I przyszła taka gorzka myśl, że nasz rząd poprzez swoją politykę informacyjną generuje członków husarii: ludzi tak sfrustrowanych, że mają kłopoty z przyjęciem do wiadomości prostego i łatwego do weryfikacji faktu, który nie jest zgodny z ich
Zamrożenie kasy, wyrzucenie dzieci z elitarnych szkół i już by się pojawili kolejki do Putina z prośbą aby się wycofał.
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Ale
Magnitsky był aresztowany, bo oskarżyli go o to, że to on sam był zamieszany w oszustwo podatkowe. Oskarżyli też o to Browdera plus, że to on zabił Magnitskiego. Proces odbył się w Rosji bez udziału Browdera i nie reprezentował go jego prawnik, tylko jacyś wyznaczeni przez sąd z którymi nawet nie miał kontaktu.
https://www.rferl.org/a/magnitsky-prevezon-u-s-settlement-6-million/28483793.html
https://www.bbc.com/news/world-europe-42513616
Od czasu holenderskiego samolotu zestrzelonego przez kacapów nad Ukrainą, Holandia już się dogaduje świetnie z Rosją w temacie Nord Stream 2.
Takie są realia.
to strasznie długo się dogadują bo ukończony a ciągle nie działa :))
uk, stany i EU już dawno poblokowały konta słupów botoksa, niby co oznaczały sankcje na "ludzi kremla", panam ai walka z praniem brudnej kasy? i ogłoszenie kremlistów zorganizowaną przestępczością
A teraz zamieńmy słowo Rosja na Polska. I już wiadomo w jakiej rzeczywistości funkcjonujemy.
Kurła, oni zawsze będą przyczyną wojen światowych, I, II i wygląda, że też III. Pogratulować szkopom
Vladimir, Vladimir, Vladimir
Oj, Vladimir, Vladimir, Vladimir
Vladimir, Bloody mir
Ja tiebia, ja tiebia ni #!$%@?
Ty mienia, ty mienia ni #!$%@?
Ja tiebia, ja tiebia ni #!$%@?
My dawno, my dawno ni #!$%@?"
poprawcie mnie, jeśli się mylę...
wg mnie to właśnie USA spowodowało najwięcej wojen przez ostatnie 50 lat, to ich gospodarka opiera
@Wolrad: Taa... a łyżka mówi: "Niemożliwe!"