Unia Europejska uderzy w Rosję już 24 lutego

Bruksela wpisze Rosję na szarą listę rajów podatkowych. Stąd tylko krok do szlabanu na transakcje finansowe rosyjskich firm i obywateli ze Wspólnotą.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 66
Bruksela wpisze Rosję na szarą listę rajów podatkowych. Stąd tylko krok do szlabanu na transakcje finansowe rosyjskich firm i obywateli ze Wspólnotą.
Komentarze (66)
najlepsze
@Mordall:
nie jest, ma tam dołączyć z ruskimi
Wyszło z niej siedem uzbrojonych kryp
Sowiecki niosło znak
No I znów bijatyka I znów bijatyka I bijatyka cały dzień...
Utrudnianie szerokorozumianego handlu jednemu krajowi wpływa również na kraje, które z nimi handlują.
Komentarz usunięty przez moderatora
dzięki nim budżet dziadka botoksa skurczył się o 30%
@defoxe: Ok 30% jest z rosji - to dużo, ale nie niemożliwe do zastąpienia - ludzie by nawet nie zauważyli (zużycie gospodarstw domowych to ułamek całości).
Pomijam, że w każdej chwili mając technologię, ludzi i doświadczenie możemy wrócić do atomu- niemal darmowej i najbezpieczniejszej znanej człowiekowi energii.
Z drugiej strony patrząc, rosyjski budżet w razie takiej
@Trismagist: wam w tej Moskwie już chyba odbija od ciągłej choroby alkoholowej xDDD