Pies psu nie pomoże. Przypomina mi to sytuację z generałem śp. Markiem Papałą. Był policjantem który śledził mafię związaną z politykami SLD (teraz LEWICA). Kiedy dostał kulkę w łep to znaleziono jakiegoś złodzieja samochodów z którego zrobiono mordercę który teoretycznie zabił Papałę bo chciał ukraść samochód daewoo, którego i tak nie ukradł. Przypomnę że na miejscu zbrodni przed przyjazdem policji pojawił się sam Leszek Miller.
Zginął policjant. Jego koledzy policjanci nie protestowali,
Brytyjskie cioty. Oglądałem ich nieudolnosc przez prawie 15 lat pobytu w UK. Swoją drogą, nie spieszno im było wysiąść z radiowozu. Może myśleli, że pożar sam się ugasi? (。◕‿‿◕。)
Komentarze (107)
najlepsze
Przypomina mi to sytuację z generałem śp. Markiem Papałą. Był policjantem który śledził mafię związaną z politykami SLD (teraz LEWICA). Kiedy dostał kulkę w łep to znaleziono jakiegoś złodzieja samochodów z którego zrobiono mordercę który teoretycznie zabił Papałę bo chciał ukraść samochód daewoo, którego i tak nie ukradł. Przypomnę że na miejscu zbrodni przed przyjazdem policji pojawił się sam Leszek Miller.
Zginął policjant. Jego koledzy policjanci nie protestowali,
Komentarz usunięty przez moderatora