Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko140
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

640

Prawybory w Konfederacji to wzór dla innych partii.

Pokaż treści 18+

Prawybory w Konfederacji to wzór dla innych partii.

16 zjazdów, na każdym setki głosujących. Autentyczni kandydaci, a nie "pewniak" i "zając z koperty". Żadna z głoszących "demokrację" i "upodmiotowienie zwykłych Polaków" partii nie poszła w partycypacyjnym włączaniu w swoje decyzje tak daleko.

ramzes8811
ramzes8811
z
klubjagiellonski.pl
dodany: 18.01.2020, 16:01:21
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    korwin
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (148)

najlepsze

Dambibi
Dambibi
18.01.2020, 16:18:28
  • 177
Jeśli chodzi o sposób prowadzenia całego przedsięwzięcia, to jest to krok w dobrą stronę.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

l.....n
l.....n
konto usunięte 18.01.2020, 16:53:55
  • 71
@Dambibi: krok chyba sus bo reszta dalej tkwi w głębokim prl-u
  • Odpowiedz
Dambibi
Dambibi
18.01.2020, 17:25:26
  • 42
@Aokx: ¯\_(ツ)_/¯ w mitologii nordyckiej piekło jest lodowate
  • Odpowiedz
Anon_daru
Anon_daru
18.01.2020, 20:23:46
  • 126
To trochę śmieszne, że parta najbardziej jebiąca demokracje przeprowadza prawybory w najbardziej demokratyczny sposób xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
18.01.2020, 21:32:06
  • 67
@Anon_daru: To jest smutne, bo świadczy o kondycji demokracji. I jednocześnie niezły trolling dający do myślenia.
  • Odpowiedz
Sarmataa
Sarmataa
18.01.2020, 21:57:48
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pantokrator
Pantokrator
18.01.2020, 20:41:19 via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....3
p.....3
konto usunięte 19.01.2020, 01:15:35
  • 2
@Pantokrator: tak działa demokracja
  • Odpowiedz
Kaczus2B
Kaczus2B
Kaczus2B
19.01.2020, 08:13:06
  • 2
@Pantokrator: moze ktos wyborciom zabral buty, wiec poszli glosowac na Bosaka (tak mi sie przypomnialo haslo z wyborow sprzed wielu lat)
  • Odpowiedz
PanDzikus
PanDzikus
18.01.2020, 17:07:49
  • 26
Osobiście nie lubię demokracji ale akurat wybór kandydata na prezydenta w prawyborach to był bardzo dobry pomysł. Moim jednak zdaniem opłata była za niska i powinna wynosić minimum 100 zł.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

senkjuwerymacz
senkjuwerymacz
senkjuwerymacz
18.01.2020, 18:07:59
  • 2
@PanDzikus: Podbijam do tysiaka :P
  • Odpowiedz
dondzonson
dondzonson
18.01.2020, 21:51:39
  • 2
żółci tysiąc
  • Odpowiedz
inan
inan
18.01.2020, 19:15:49 via Android
  • 19
Pewnie
inan - Pewnie

źródło: comment_tKDKaVWmf4h58KIgT2XRy1cfIAhHkWRU.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rzep
rzep
18.01.2020, 20:27:53
  • 45
demokracja gwarantuje bierne prawo wyborcze wszystkim. chcesz mówić ludziom, na kogo mają głosować?


@PotwornyKogut: Demokracja gwarantuje też prawo do krytykowania kandydatów.
  • Odpowiedz
czynastolatek
czynastolatek
czynastolatek
18.01.2020, 20:42:45
  • 23
@rzep: Demokracja niczego nie gwarantuje, bo lud może przegłosować, że nie wolno krytykować kandydatów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Utero
Utero
18.01.2020, 21:22:27
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1.....1
1.....1
konto usunięte 18.01.2020, 21:47:44
  • -2
@Utero: Wszyscy zapowiedzieli że będą go wspierać a został wybrany demokratycznie mimo tego że demokracji nie popierają ale w Polsce taki mamy klimat.
  • Odpowiedz
Baleburg
Baleburg
18.01.2020, 21:53:11
  • 8
weźmy tylko pod uwagę, w jakich okolicznościach się one odbyły - Konfederację tworzą "drobne" podmioty, które osobno nie mają nic, a razem mają wszystko. Wszystkie inne, obecne na scenie politycznej, konfiguracje i alianse cechują się obecnością jakiegoś podmiotu dominującego, którym jest kilkunastoletni moloch (PiS, PO, SLD) o kilkudziesięciu tysięcy członkach i wewnętrznych kokieteriach. Sądzę, że również po drugiej stronie sceny politycznej, takie sojusze małych (Nowoczesna, Gowin, *Gwiazdowski gdyby się nie skompromitował xD/Zieloni,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zwora
zwora
18.01.2020, 20:29:10 via Android
  • 7
A w pisie namaszczali Adriana na Wawelu.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v.....q
v.....q
konto usunięte 18.01.2020, 22:05:11
  • 6
A co to jakieś urzędy czy co? To są politycy. Partia powinna wybierać kandydata najbardziej kompetentnego. Ma być prezydentem wszystkich obywateli a nie kuców. Odpaliło ludziom z tymi wyborami w partiach. Robicie z Polski USA i wychodzi co wychodzi. Kandydatem zostaje dziewica orleańska, bez kompetencji ani doświadczenia nawet w obieraniu ziemniaków. To ma być kandydat? 43% ludzi w tym kraju to złodzieje i na złodziei głosują. Ale nie! Trzeba nas dojechać jeszcze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pantokrator
Pantokrator
19.01.2020, 10:49:55
  • 3
@vladimirq:

43% ludzi w tym kraju to złodzieje i na złodziei głosują


O, widzę, że nie jestem sam z tym
  • Odpowiedz
Jurigag
Jurigag
19.01.2020, 08:46:29 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zabrakło opcji głosowania przez internet - można było wprowadzić po prostu opcje weryfikacji przelewem i tyle. No ale idea była dobra, szkoda że kandydat jest jaki jest przez gierki partyjne w Korwin.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4317
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3758
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2637
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2654
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
Niemiecki sąd ukarał za ukryte zmniejszenie wagi czekolady Milka z 100g na 90g
2454
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #usa
  • #neuropa
  • #konfederacja
  • #trump
  • #debata
  • #bekazkonfederacji
  • #pis
  • #kanalzero
  • #wydarzenia
  • #gospodarka
  • #partiarosyjska
  • #ciekawostki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking