Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1305

Wyniki prawyborów Konfederacji: Krzysztof Bosak kandydatem na Prezydenta RP

Pokaż treści 18+

Wyniki prawyborów Konfederacji: Krzysztof Bosak kandydatem na Prezydenta RP

Krzysztof Bosak będzie kandydatem Konfederacji na Prezydenta RP – to rezultat wyników prawyborów Konfederacji.

Hyhyhyhyhy
Hyhyhyhyhy
Hyhyhyhyhy
z
300gospodarka.pl
dodany: 18.01.2020, 12:37:14
  • #
    polska
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
  • #
    bosak
  • #
    wybory
  • #
    korwin
  • 373
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (4)

Krzysztof "socjalista" Bosak głosował za 13. emeryturą
fifil11
z wykop.pl
  • 63
Info na Polsat News
Trelik
z polsatnews.pl
  • 11

Komentarze (373)

najlepsze

Herubin
Herubin
18.01.2020, 12:46:49
  • 385
Będzie ostra walka między Bosakiem i Dudą o tytuł największego socjalisty wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Dobryszpieg
Dobryszpieg
18.01.2020, 12:58:43
  • 212
@Herubin: chyba zapomniałeś o Biedroniu.
  • Odpowiedz
denzelkowal
denzelkowal
denzelkowal
18.01.2020, 13:02:35
  • 136
@Herubin: sęk w tym, że wszyscy kandydaci na prezydenta głosowali za lub popierają 500+ i 13 emeryturę. Nie widzę w Bosaku większego socjalizmu niż w Kosiniaku lub Kidawie, mniej więcej na tym samym poziomie.
  • Odpowiedz
maciorqa
maciorqa
18.01.2020, 12:41:21
  • 250
Liczyłem na Dziambora, ale na pewno jest to lepszy wybór niż Korwin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

U.....e
U.....e
konto usunięte 18.01.2020, 12:52:05
  • 147
@juzjuzjuz: Braun gadane ma, ale przeciętny wyborca nie rozumie połowy słów, które on używa
  • Odpowiedz
mnik1
mnik1
18.01.2020, 13:40:03
  • 172

Komentarz usunięty przez moderatora

Halbr
Halbr
18.01.2020, 13:15:54
  • 172
W jakich wyborców celuje Konfederacja? Należę do tej liberalniejszej części wolnościowego elektoratu tj. wolność gospodarcza i obyczajowa. Dotąd priorytetem dla mnie w polityce była wolność gospodarcza i dopóki różne inkarnacje partii Korwina postulowały wolność gospodarczą, mimo innych haseł społecznych - potrafiłem przymknąć oczy.
Natomiast Bosak już nie jest w pełni wolnościowcem gospodarczym. W związku z tym - ja i mi podobni zostają na lodzie, jeśli chodzi o możliwość wyboru.

W jaki elektorat
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Myrdin
Myrdin
Myrdin
18.01.2020, 13:27:09
  • 107
@Halbr: ja zawsze popierałem Korwina że względów gospodarczych. Bosak to zwykły narodowy socjalista niewiele lepszy od PiSu. Nie zamierzam na niego głosować.
  • Odpowiedz
Khaine
Khaine
18.01.2020, 13:28:11
  • 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kozajsza
Kozajsza
18.01.2020, 12:46:10 via iOS
  • 90
Na którego lewaka zagłosują kuce w związku z ta decyzja? XD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FrasierCrane
FrasierCrane
18.01.2020, 14:23:15
  • 8
@Kozajsza: Nie wiem czy jestem kucem, głosowałem do parlamentu na Konfederację i będę na nich ponownie głosowa w takich wyborach o ile nie pojawi się nic lepszego. Na Bosaka nie będę głosował, nie po jego wypowiedziach dotyczących gospodarki, niedziel handlowych, 13 emerytury itd. Na Dziambora głosowałbym w ciemno i to on powinien być twarzą w tych wyborach, pomimo tego, że jest mniej znany niż Bosak (skoro Mentzen nie kandydował :-)).
  • Odpowiedz
G.....t
G.....t
konto usunięte 18.01.2020, 15:26:36
  • 1
PiS i konfa jednocześnie tracą poparcie od jakiegos czasu, co właściwie jest fenomenem bo od 5 lat zawsze gdy spadało PiS to rosło Kukizowi i Korwinowi a teraz cała prawa strona traci.


@Herubin: PSL jest mocniejszy, niż kiedyś.
  • Odpowiedz
NVX78
NVX78
18.01.2020, 12:58:30
  • 72
- narodowy socjalista
- Konfederacja WOLNOŚĆ i niepodległość
BUHAHAHAHAHAHAH!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ZaplutyKarzelReakcji
ZaplutyKarzelReakcji
18.01.2020, 13:34:04
  • 65
Czy da się upaść niżej niż kuce? Faszysta, z czego swojego czasu sam się cieszył, skrajny socjalista i antyglobalista kandydatem na prezydenta konfederacji. Przecież to porażka całego ruchu związanego z Korwinem.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hors
hors
18.01.2020, 13:50:26
  • 6
@ZaplutyKarzelReakcji: po prostu za późno wczytał im sie protokół 1%
  • Odpowiedz
edgarddavids
edgarddavids
18.01.2020, 13:50:38
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Thon
Thon
18.01.2020, 12:41:39
  • 63
Thon

źródło: comment_CNu3FxgKfhzj8EZrDOiefa2P8WGhxMuv.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Thon
Thon
18.01.2020, 12:41:47
  • 66
@Thon: https://www.wykop.pl/link/5288357/krzysztof-socjalista-bosak-glosowal-za-13-emerytura/
Thon - @Thon: https://www.wykop.pl/link/5288357/krzysztof-socjalista-bosak-glosowal-z...

źródło: comment_oXhISDkrsqwuqeFkj5oU9jy25zjbo8p2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Thon
Thon
18.01.2020, 12:47:35
  • 31
co uznał za kompromitujące i idzie dalej. xD


@Twoj_ulubiony_profil: Wyniki głosowania podczas obrad parlamentarnych kandydata na prezydenta to kompromitujące dane ?
  • Odpowiedz
tyski
tyski
18.01.2020, 13:32:50
  • 60
Polska to kraj gdzie nawet u wolnościowców wygrywa socjalista :(. Jakby startował Zandberg miałby duże szanse.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Spring_is_coming
Spring_is_coming
18.01.2020, 14:39:44
  • 21
@FrasierCrane: Przeciez narodowcy tez ciagle gadaja o aborcji i gejach. Tylko rzeczy przeciwne do lewicy.
  • Odpowiedz
lewoprawo
lewoprawo
18.01.2020, 19:52:40
  • 2
@tyski: Socjalista i konserwatywny zamordysta. Trudno o bardziej antywolnościowego kandydata.
  • Odpowiedz
jankowski90
jankowski90
jankowski90
18.01.2020, 13:02:06
  • 53
Kto oglądał mógł zauważyć ciekawe zjawisko - głosy JKM i Berkowicza wsparły Brauna jednocześnie eliminując Artura Dziambora. Smutny rozłam w strukturach Wolności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jah00
Jah00
18.01.2020, 13:39:39
  • 17
@jankowski90: Ale też część głosów Dziambora wsparło Brauna, to nie jest rozłam, tylko różna opinia na temat tego czy Braun czy Bosak byłby lepszym prezydentem. Dziamborowcy byli bardziej za Bosakiem, Berkowiczowcy za Braunem.
  • Odpowiedz
MinisterPrawdy
MinisterPrawdy
18.01.2020, 14:38:03
  • 4
@Garindor: Co ty mi za kit wciskasz, jak dziambor poparł Marusika, nastepcę korwina na stanowisku prezesa, a z Koriwnem poszedł wipler
  • Odpowiedz
micsly
micsly
micsly
18.01.2020, 13:18:40
  • 52
No to się teraz na konfederacji mocno zawiodłem. Mają w swoich szeregach wartościowych ludzi to wystawiają Bosaka. Widać niestety że w konfederacji prym wiodą narodowcy a nie wolnościowcy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NiebieskiWStringach
NiebieskiWStringach
18.01.2020, 14:04:17
  • 1
@micsly: takie są uroki demokracji
  • Odpowiedz
micsly
micsly
micsly
18.01.2020, 14:48:28
  • 7
@Derasot: ja nie mam do nikogo pretensji. Tylko żałuję że konfederacja nie będzie żadną realną opozycją. Bosak jest fatalnym kandydatem i nie zagłosuję na niego nikt po za narodowcami którzy zresztą go w tych prawyborach wybrali
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Hity

tygodnia

Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3614
Drogowy szeryf w Porsche.
Drogowy szeryf w Porsche.
3150
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2965
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
Adwokat od "trumny na kółkach" zatrzymany!
2539
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2587
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking