Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

537

Czym grozi niewykonanie poleceń policjanta podczas rutynowej kontroli drogowej?

Materiał z 2013 z USA. Film, który pokazuje, że z amerykańskimi policjantami lepiej nie zadzierać...

sultanomariano
sultanomariano
z
youtube.com
dodany: 02.01.2016, 14:37:14
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
  • #
    policja
  • #
    usa
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Tego nie może zabraknąć
konto usunięte
z orig12.deviantart.net
  • 12
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Frugos
z youtu.be
  • -1

Komentarze (192)

najlepsze

Felonious_Gru
Felonious_Gru
02.01.2016, 15:01:52
  • 423
niewykonywanie poleceń


Lekkie niedopowiedzenie wobec próby wycelowania bronią w policjanta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Felonious_Gru
Felonious_Gru
03.01.2016, 19:03:51
  • 2
@Meinhard: porównaj tytuł znaleziska z zawartością filmu.
  • Odpowiedz
jumbson
jumbson
03.01.2016, 23:44:11
  • 0
@Meinhard: bo jesteś lewy
  • Odpowiedz
il68
il68
il68
02.01.2016, 15:30:01
  • 221
Jakim idiota trzeba byc zeby na uzbrojonego policjanta z giwera wyskakiwac ?
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sylwke3100
sylwke3100
02.01.2016, 16:53:24 via Android
  • 205
@il68: Amerykańskim idiotą.
  • Odpowiedz
Felonious_Gru
Felonious_Gru
02.01.2016, 22:33:31 via Android
  • 197
@jarema87: no faktycznie, uniknął sądu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

teraz będzie tylko

he a good boy
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck
02.01.2016, 20:27:32
  • 77
Jedno co mi sie w tym filmiku zawsze podobalo, to czas reakcji ich policji. Pierwszy woz wsparcia po minucie. Po kolejnej drugi. Po kolejnych kilku 4 auta wiecej.
A u nas...?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Flexo
Flexo
02.01.2016, 21:54:41
  • 128
@ugluck: Nie marudź, u nas też przyjeżdżają posiłki gdy są wzywane. Niekiedy nawet jeszcze ciepłe :)
  • Odpowiedz
ugluck
ugluck
03.01.2016, 01:12:01
  • 25
@emcter: no niekoniecznie... przyklad:
Wroclaw, godzina 3 rano, kilka lat temu. Patrol dwoch policjantow reaguje przy dwojce tlukacych sie mlodych pijanych chlopakow. Gdy po chwili dolacza do chlopakow kilku kolegow, ktorzy atakuja policjantow, ci wzywaja wsparcie. Dodatkowe 3 radiowozy przyjezdzaja. po ok. 15 minutach! Do tego czasu tych dwoch policjantow musi dawac sobie rade tylko przy uzyciu palek i gazu pieprzowego (ktory na pijakow okazal sie najskuteczniejsza bronia).

Ale sam
  • Odpowiedz
c.....o
c.....o
konto usunięte 02.01.2016, 15:24:55
  • 77
Smutno trochę to się ogląda. Jeden trup, jedna laska (chyba w ciąży, jeśli dobrze zrozumiałem co krzyczy) z urazem psychicznym, policjant na bank zapamięta to do końca życia. Z drugiej strony trudno nie przyznać że taki sposób postępowania jest właściwy i, co najważniejsze, skuteczny. Jeśli gość w mundurze celuje do ciebie z broni i kilka razy krzyczy "ręce do góry" to musi coś za tym stać, inaczej nikt nie będzie słuchał.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Toczas
Toczas
03.01.2016, 11:51:58
  • 29
@co_to_sie_stanelo: Tyle, że ten zastrzelony miał w obu rękach pistolety a na początku jeszcze coś jarał. Tak to był właściwy sposób postępowania.
  • Odpowiedz
bartfto
bartfto
bartfto
03.01.2016, 12:54:10
  • 25
@co_to_sie_stanelo: Nie w ciazy, tylko wracali z taco bell
  • Odpowiedz
Xo-oX
Xo-oX
Xo-oX
02.01.2016, 22:02:44
  • 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michalo94
michalo94
03.01.2016, 11:37:04
  • 2
@Xo-oX: Coś mi się zdaje, że @sultanomariano mógł dać specjalnie taki tytuł. Nawet jeśli nie, to dzięki temu wiadomo ilu jest idiotów którzy komentują bez obejrzenia filmu i narzekają na pracę policji w USA, bo takie mają przekonania.
Na przykład tutaj. @Nech się pyta czy takie zachowanie policjanta jest normalne. Odpowiedź jest jasna, bo takie zachowanie jest normalne i nikt o zdrowych zmysłach by o to nie
  • Odpowiedz
a.....o
a.....o
konto usunięte 02.01.2016, 15:14:16 via Android
  • 7
No i tak powinno być. W ten sposób pracuje się na szacunek do munduru a nie jak w Polsce gdzie jak ogląda się niektóre filmiki to brakuje tylko muzyki z Benny Hilla.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Capital__D
Capital__D
Capital__D
03.01.2016, 13:30:50
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Qontrol
Qontrol
03.01.2016, 13:52:23
  • -1
@Nech: Tobie zielonko klawiatury bym do ręki nie dał.
  • Odpowiedz
mike78
mike78
03.01.2016, 08:36:00
  • 6
Jedna rzecz której nie rozumiem, to dlaczego ten idiota - kierowca, zamiast ryzykować starcie z policjantem nie podjął po prostu próby ucieczki po tym jak policjant wysiadł z radiowozu. Zawsze miał większe szanse ucieczki niż przeżycia wymiany ognia.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miniCZOLG
miniCZOLG
03.01.2016, 11:23:13
  • 23
@mike78: jego pomysl "na pewno" nie mial nic wspolnego z kolorem skory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mike78
mike78
03.01.2016, 11:26:06
  • 6
@miniCZOLG: Myślisz? To by wskazywało na to, że jesteś rasistą. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
ultra
ultra
ultra
03.01.2016, 14:05:01
  • 5
Kolejny rasistowski film.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PawelDzierzega
PawelDzierzega
PawelDzierzega
03.01.2016, 12:47:53
  • 4
Myślałem ża ta kobiete coś potrąci ;D
W końcu ciężko odróżnić asfalt od asfaltu w środku nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Benti
Benti
03.01.2016, 13:13:45
  • -1
@PawelDzierzega: rasista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dicamillo89
dicamillo89
03.01.2016, 15:11:32
  • 2
Jednego pasożyta mniej - prawidłowo :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 1 z 4
  • >

Hity

tygodnia

S. Majtczak kontratakuje na sali rozpraw. Próbuje "egzaminować" policjantkę
S. Majtczak kontratakuje na sali rozpraw. Próbuje "egzaminować" policjantkę
2975
Szokujące słowa na sali sądowej. Majtczak oskarżył państwo polskie. "Sfałszowano
Szokujące słowa na sali sądowej. Majtczak oskarżył państwo polskie. "Sfałszowano
2802
Rodzice Sebastiana M. wybuchli śmiechem. Zareagowali na słowa prokuratora.
Rodzice Sebastiana M. wybuchli śmiechem. Zareagowali na słowa prokuratora.
2380
Młoda policjantka z Katowic z błyskawicznym awansem
Młoda policjantka z Katowic z błyskawicznym awansem
2252
Zjeżdżajcie stąd
Zjeżdżajcie stąd
2132
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochody
  • #polskiedrogi
  • #motoryzacja
  • #prawo
  • #kierowcy
  • #pytanie
  • #policja
  • #wypadek
  • #kiciochpyta
  • #motocykle
  • #polska
  • #heheszki
  • #ruchdrogowy
  • #polscykierowcy
  • #przepisydrogowe

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking