Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1064

Pokazała światu, jak wygląda depresja. Jej film podbił YouTube'a

Pokazała światu, jak wygląda depresja. Jej film podbił YouTube'a

Depresja to nie lenistwo, to nie usilne bycie smutnym czy popadanie w melancholię. To ciężka choroba, której się nie wybiera - tłumaczy Katarzyna Napiórkowska,

M.....S
M.....S
konto usunięte
z
zdrowie.trojmiasto.pl
dodany: 19.12.2015, 18:44:14
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    afera
  • #
    aferaodtwarzaczowa
  • #
    youtube
  • #
    ciekawostki
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Wszystko o depresji: czarny świat, boli bardziej niż rana
MrCholand
z newtimes.pl
  • 1
Taak, jest akcja "odtwarzacz" ;) No to trochę satyry
MrCholand
z newtimes.pl
  • 0

Komentarze (24)

najlepsze

k.....r
k.....r
konto usunięte 19.12.2015, 19:19:31
  • 6
Gdyby depresja była lenistwem, to by się jej nie chciało go nakręcić.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kulka102
kulka102
kulka102
19.12.2015, 19:22:44
  • 9
@kacmajor: Ale ona nie ma depresji.
  • Odpowiedz
k.....r
k.....r
konto usunięte 19.12.2015, 19:23:51
  • -7
@kulka102: czyli jednak depresja jest lenistwem, bo żaden depresyjny przed nią tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
Sztywniak11
Sztywniak11
19.12.2015, 19:58:47
  • 5
Film świetny, dosyć dobrze tłumaczy czym jest depresja. Wiem o tym z opowieści mojej znajomej, która długo męczyła się z nieleczoną depresją. Naprawdę to ciężka choroba i zazwyczaj nierozumiana przez najbliższych.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....y
s.....y
konto usunięte 19.12.2015, 20:16:25
  • 2
Hmm, nie do końca ten film jest taki jak go opisują. Nie jest przejmujacy, bohaterka nie gra tak emocjonalnie czy bez emocjonalnie jak to chca przedstawić. Sądzę, że film jest taki ponieważ trafi do wiekszej liczby odbiorców(ładna pani, kadry jak z pamietnika nastolatki). Sama rzeczywistośc jest bardziej przerażajaca, jest zanik czasu, jego spowolnienie lub coraz rzadsze momenty "otrzeźwienia" czyli uczucie jakbys płynał w jakims filmie i nagle masz te kilka sekund,minut gdzie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

UlicznyPoeta
UlicznyPoeta
20.12.2015, 14:58:30
  • 0
@sombretoy: czy to zaburzenie o którym piszesz ("momenty otrzeźwienia") ma jakąś fachową nazwę?
  • Odpowiedz
s.....y
s.....y
konto usunięte 20.12.2015, 15:04:43
  • 1
@UlicznyPoeta: nie wiem, najblizsza jest normalność.
  • Odpowiedz
Rabusek
Rabusek
19.12.2015, 19:16:20 via iOS
  • 2
I bardzo dobrze, świetny film.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Akayari
Akayari
20.12.2015, 10:19:14
  • 1
Sama dość często zastanawiam się jak to jest, że inni są skłonniejsi do wpadania w depresję, a reszta - cokolwiek działoby się w ich życiu, zawsze stoi na nogach.
Jeden z przykładów, to mój znajomy, który stracił oboje rodziców w wypadku samochodowym, jego brat powiesił się, dziadkowie zmarli jakiś czas po śmierci brata (powiedzieli mojemu znajomemu zawczasu, iż nie mogą pogodzić się ze stratą tylu osób), żyje mocno skromnie, a jednak.. to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomaszk-poz
tomaszk-poz
tomaszk-poz
20.12.2015, 15:04:11
  • 0
@Akayari: to w pewnym sensie choroba, a ze mamy czasy lekkiego przezycia, to nie ma odsiewu. Kiedys taki chlop, który miał depresje, nie sial i umieral z głodu, zas wojownik konczyl z toporem w glowie. A jeszcze dawniej pewnie współplemieniec był odrzucany jako len.
  • Odpowiedz
Bladi89
Bladi89
19.12.2015, 19:27:14
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arti040
arti040
20.12.2015, 12:48:15
  • 1
@Bladi89: Piona cumplu! :-) Ja też już jestem prawie na finiszu.
  • Odpowiedz
Wiecejmotyli
Wiecejmotyli
21.12.2015, 20:33:30
  • 0
Widzialam ten filmik juz wczesniej i bylam poruszona. Nie mam depresji,ale w niektorych scenach widzialam siebie i swoj stan psychiczny w jakis jeden wybrany dzien. Gdybym miala tal codziennie bylaby to depresja. Czestotliwosc i powtarzalnosc to uwazam jedne z wytycznych mowiace o wystepowaniu depresji. Wspolczuje wszystkim chorym, to nie jest latwe doswiadczenie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niejaki_pan_sut
niejaki_pan_sut
21.12.2015, 10:33:39
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wi1qqqq
wi1qqqq
wi1qqqq
21.12.2015, 18:47:38
  • -1
mieszkam zagranica i myslalem do niedawna, ze tez mam depresje, idealnie pasowalo do filmiku.
Okazalo sie jednak, ze mam uczulenie na glupich ludzi, wrocilem na swieta do domu kumple, rodzina i odrazu lepiej :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Bibub
Bibub
Bibub
20.12.2015, 00:07:23 via iOS
  • -1
Jedna kwestia, która nie pasuje mi w tym filmie - ta dziewczyna przez cały czas jest zadbana i ładnie pomalowana. Nie wydaje mi się, żeby w takim stanie depresji miała siłę i chęci malować się i wyglądać "pięknie".
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arti040
arti040
20.12.2015, 12:51:16
  • 2
@Bibub: W tym stanie starasz się wyglądać normalnie, ale możliwie jak najlepiej. Choćby dlatego, żeby ludzie wokół się od ciebie o----------i i nie pytali ciągle, "Co z tobą?" żeby zaraz później odpowiedzieć "Napij się, polepszy ci się!".
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3505
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
2984
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2615
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
1845
Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury
Panstwo w Panstwie w ofensywie do Konfitury
1674
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking