Lublin: Kradzież tabletu w Biedronce. Kto rozpoznaje te kobiety? [WIDEO]

Policjanci z Lublina poszukują sprawczyń kradzieży tabletu w Biedronce przy ul. Lotniczej. Robiący tam zakupy mężczyzna, podczas przymierzania odzieży odłożył swój tablet. Z okazji skorzystały dwie kobiety.

- #
- #
- #
- #
- 305
Komentarze (305)
najlepsze
Nie cierpię złodziejstwa, dosłownie najchetniej bym takim ucinał ręce, a skoro tego w Polsce sie nie da, to niech chociaż mają upubliczniony wizerinek- niech sasiedzi i rodzina wiedzą, z kim mają do czynienia.
szczerze mam nadzieję, ze ten wykop dostanie płomień i jak najwiecej ludzi zajrzy.
PS
skoro tablet wart wiecej niz 500zł, to to juz bedzie chyba przestęstwo a nie wykroczenie, wiec oby
Toż to człowiek zniża się do poziomu gruzożercy. Hańba, wstyd, sumienie skalane. Jak tacy ludzie potrafią żyć ze świadomością, że dla normalnego człowieka są śmieciami?
W takich przypadkach jeszcze zastanawia mnie jedna rzecz... wyznanie tych ludzi... Czy chodzą na wielkanoc ze święconką do kościoła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą, ciekawe co to za tablet i jak ważne
@Comandante: Nie zastanawiają się nad tym zbytnio. Rozmawiałem z kimś kto zawinął telefon z trawnika a po chwili zobaczył szukające go osoby. Na pytanie czy oddał powiedział "No co ty, frajerem nie jestem".
Oni mają już takie swoje towarzystwo w którym co drugi jest taki, a reszta się nie odezwie. Dla nich to Ty jesteś frajerem. Pamiętam też
Kurtyna!
Przyjeżdżam do domu na weekend, siedzę i gadam z babcią, a nagle komórka dzwoni - nie moja, a babcia nie posiada. Szukam, szukam i dźwięk słychać z torby z zakupem. Patrzę a tu telefon w kieszeni płaszcza. Taki sam jak miała moja koleżanka, z
wtedy jeszcze bedzie podziw ze tyle ukradles, a nie hejt.
Kolega z Lublina pozdrawia Wrocław.
Ja to ostatnio w sklepie czapkę odłożyłem na bok, bo ściągałem z regału inny produkt. Za linią kas zauważyłem jej brak, kiedy powróciłem na miejsce:
@erysipelothrix: na boku to można mieć bolca. tablet odkłada się w ustronne miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytanie do prawników: #!$%@? mi czy jakiś inny paragraf na to jest?
Bo osobiście poczułem się okradziony zupełnie jakbym już zapłacił.
Gx