Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko132
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

325

Karambol w Krakowie. Tir staranował kilkanaście aut i uciekł.

Karambol w Krakowie. Tir staranował kilkanaście aut i uciekł.

Potężny karambol na skrzyżowaniu ulic Grota Roweckiego i Kobierzyńskiej w Krakowie. Uszkodzonych zostało co najmniej osiem samochodów i ciężarówka.

ad1s
ad1s
z
rmf24.pl
dodany: 19.05.2015, 13:04:43
  • #
    polska
  • #
    krakow
  • #
    motoryzacja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wydarzenia
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Nagranie z kabiny jednego z staranowanych samochodów
sarrot
z youtube.com
  • 1
Nagranie z zdarzenia
ad1s
z youtube.com
  • -50

Komentarze (87)

najlepsze

kodijak
kodijak
19.05.2015, 13:14:36
  • 92
Karambol w Krakowie. Tir staranował kilkanaście aut i uciekł.

A to nicpoń, Tir jeden.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

u.....a
u.....a
konto usunięte 19.05.2015, 14:57:56
  • 64
@usta_shoguna: Niezła rozpierducha.
u.....a - @usta_shoguna: Niezła rozpierducha.

źródło: comment_VNlYNEtbv5Ve019Qtkb3C3HD6iiGdsnO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
D.....N
D.....N
konto usunięte 19.05.2015, 15:47:59
  • 45
@usta_shoguna: Miałem okazję oglądać miejsce zdarzenia dosłownie 20 minut po wypadku i aż niedowierzanie jakie spustoszenie może taki ciągnik zrobić. To wyglądało jak po przejeździe czołgu, a części samochodów fruwały aż po kobierzyńskiej. Trochę nieswojo mi się zrobiło, zwłaszcza, że codziennie stoję na tych światłach na zdjęciu.
  • Odpowiedz
lawrence_krk
lawrence_krk
19.05.2015, 16:01:45
  • 23
Wracałem z wydziału i zastanawiałem się ocb z tym helikopterem, czemu tak nisko leci, ale przyjrzałem się barwom, więc domyśliłem się, że to ratowniczy. Na miejscu rozpierdziel konkretny, auto na słupie (pic rel), koleś musiał wjechać z niezłą siłą.
lawrence_krk - Wracałem z wydziału i zastanawiałem się ocb z tym helikopterem, czemu ...

źródło: comment_m1d6tGPP6ywiK20PNrOp8YSKnWiBHjoG.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Korba112
Korba112
19.05.2015, 16:13:03
  • 17
@lawrence_krk:

Śmigłowce LPR są bardzo charakterystyczne.
Ciekawostką jest to, że ten stacjonujący w Balicach jest jednym z 3 w całodobowej służbie. Pozostałe stacjonujące w całej Polsce działają od świtu do zmierzchu.
Korba112 - @lawrence_krk: 

Śmigłowce LPR są bardzo charakterystyczne. 
Ciekawostk...

źródło: comment_IPqDbSrzjGSVUo8iMCepb67JrDfbt9VJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
bassfun
bassfun
19.05.2015, 17:36:30 via Android
  • 5
@Korba112: Dziękuję kolego. Wielki szacunek dla Was za ratowanie życia ludzkiego.
  • Odpowiedz
El_Duderino
El_Duderino
19.05.2015, 15:03:29
  • 20
Czuję, że mu udowodnią... niepoczytalność.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Widlus
Widlus
Widlus
19.05.2015, 17:16:42
  • 18
Jechał po Wiedźmina do Tesco ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Korba112
Korba112
19.05.2015, 14:16:27
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Korba112
Korba112
19.05.2015, 14:19:09
  • 82
Odpowiem sam sobie:-)

Bardzo rzadki widok. Lądowanie śmigłowca w środku miasta, między latarniami, ekranami i linią tramwajową.
Korba112 - Odpowiem sam sobie:-)

Bardzo rzadki widok. Lądowanie śmigłowca w środku...

źródło: comment_DkINHpdjr9RAdB6Vv1Jr3gfAzvhe5fVH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Korba112
Korba112
19.05.2015, 15:58:43
  • 5
@RedRed:

Nie było mnie tam. Zresztą jak śmigło ląduje to zwykle nie ma czasu na filmowanie.
  • Odpowiedz
WooSan
WooSan
19.05.2015, 16:11:52
  • 8
Mad Max Fury Road - guerilla marketing ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Minesr33
Minesr33
19.05.2015, 15:06:28
  • 7
Coś mi sie wydaje że badania lekarskie to on załatwiał za połówke...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szafran111
szafran111
19.05.2015, 16:48:54
  • 5
Ja to bardziej widzę że kolesiowi "nerwy puściły". Pewnie ileś tam dni jechał i w końcu nie wytrzymał, po drugie w mieście jak to w mieście można trafić na światła czy korek... Gościowi pewnie puściły nerwy tu korek/światła czas jazdy przekroczony i nie zdąży na czas a szef o-------a, d---------ł "po garach" i efekt jest jaki jest. Co oczywiście go nie usprawiedliwia, no bo innej opcji nie widzę...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

reaktiv
reaktiv
19.05.2015, 18:59:58
  • -1
@szafran111: W Krakowie o to nie trudno, toz to zaraz po Lodzi najchujowsze miasto do jezdzenia, nie mowiac juz o prowadzeniu zestawu. Kto musi przejechac "7" od A4 do Nowej Huty wie o czym mowie :d
  • Odpowiedz
goferek
goferek
19.05.2015, 16:04:20
  • 4
Miejmy nadzieję, że ten człowiek już nigdy nie będzie miał prawa zasiąść za kółkiem.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r.....r
r.....r
konto usunięte 19.05.2015, 16:34:24
  • 8
@goferek: No co Ty, nie przekroczył w mieście prędkości o 50 km/h, więc może być spokojny. Mandat i proszę jechać dalej ostrożniej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
s.....e
s.....e
konto usunięte 19.05.2015, 17:36:14
  • 3
@redwater: Spowodował katastrofe w ruchu ladowym.
  • Odpowiedz
Sepang
Sepang
19.05.2015, 18:05:43
  • 3
Piękna architektura i urbanistyka okolicy sponsorowana przez #100latplanowania, nadaje się tylko do...
Sepang - Piękna architektura i urbanistyka okolicy sponsorowana przez #100latplanowan...

źródło: comment_IZCxBtDTj4EjN73STM4t9Ah7RdzBMimi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3571
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3034
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
2985
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2655
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
1865
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking