Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko251
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

254

70 lat od rzezi wołyńskiej. Świadek: mordowali tak, by zadać jak...

Pokaż treści 18+

70 lat od rzezi wołyńskiej. Świadek: mordowali tak, by zadać jak...

Polacy... pamiętajcie o "rzezi Wołyńskiej" Ukraińców na Polakach

c.....3
c.....3
konto usunięte
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 20.02.2014, 18:00:05
  • #
    swiat
  • #
    historia
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • 55
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (55)

najlepsze

PeaceBeToYou
PeaceBeToYou
20.02.2014, 18:41:34
  • 32
Onet i wydarzenia które miały miejsce 71 lat temu. Takie informacje jedynie propagują dalszy podział, który nie ma sensu gdyż większość z tych ludzi już nie żyje a sytuacja na świecie wygląda trochę innaczej. Ten temat jest wrzucany conajmniej raz w tygodniu w ostatnim czasie z róznych źródeł.

P.S Jak już kiedyś pisałem,że powinniśmy mieć urazę i winne do Mongołów, za to, że w 1241 roku najechali polskę i ich nienawidzić.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PeaceBeToYou
PeaceBeToYou
20.02.2014, 21:28:07
  • 5
@Number_of_the_Beast: Według mnie jesteś osobą skrzywdzoną przez los. Nie musisz się uzewnętrzniać i pluć we mnie kwasem. Dobrze by było gdybyś te emocje ręcznie rozładował w swoich majtkach. Wtedy aborcja nie potrzebna. Pozdrawiam.
p.....3
p.....3
konto usunięte 20.02.2014, 19:49:20 via iOS
  • 5
@PeaceBeToYou: masz racje, szczęście ze większość Polaków rownież tak uważa, niepotrzebne podziały. Tak. Polacynigdu nikomu krzywdy nie zrobili... Swieci jesteśmy... Czasem wypok to dno i faszystowskie poglądy. Jestem za wolna Ukraina, mogą być takimi samymi przyjaciółmi jak Rosjanie Czesi, Niemcy czy Japończycy. Jesteśmy ludźmi, dbajmy i szanujemy sie!
Mpocieszka
Mpocieszka
20.02.2014, 19:32:22
  • 25
A ja się zawsze pytam: DLACZEGO NIEMCOM MIELIŚMY WYBACZYĆ A UKRAIŃCÓW ZA MNIEJSZE ZBRODNIE ZNIENAWIDZIĆ NA WIEKI?

I jakoś prowokatorzy popierający państwa totalitarne nie potrafią odpowiedzieć (bo jak zakładam cm123 popiera władze Ukrainy które są demokratycznie wybrane)
  • 14
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ama_deo
ama_deo
ama_deo
21.02.2014, 00:57:12
  • 11
@Mpocieszka: Nie rozumiesz, Niemcy oficjalnie przeprosili za zbrodnie wojenne, wstydzą się tego itp. Ukraińcy natomiast czczą Banderę i UPA twierdząc, że to bohaterzy narodowi. Gdyby Niemcy do dzisiaj ustanowili Adolfa Hitlera bohaterem Niemiec, to też byśmy ich nienawidzili, uwierz mi.
WykopToKolkoWzajemnejAdoracji
WykopToKolkoWzajemnejAdoracji
WykopToKolkoWzajemnejAdoracji
21.02.2014, 01:13:42 via iOS
  • 4
@Mpocieszka: mniejsze zbrodnie? Niemcom wybaczyć? W jakim alternatywnym świecie żyjesz? Hmmm...może niemcom latwiej wybaczyc bo sie odcinaja od tej historii przeprosili, czego nie potrafia zrobic dzikusy ze wschodu? Ktore wrecz przeciwnie dalej sa z tego dumne? Masz odpowiedz...
John_Finn
John_Finn
20.02.2014, 18:43:49
  • 21
@cm123 O, jakie ładne rocznicowe znalezisko. Spóźnione o 7 miesięcy. No i duplikat:

http://www.wykop.pl/link/1581207/70-rocznica-rzezi-wolynskiej-11-lipca/

http://www.wykop.pl/link/1582429/oun-upa-byly-gorsze-od-niemcow-i-sowietow-razem-wzietych/
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tarzanek
tarzanek
tarzanek
20.02.2014, 21:47:10
  • 3
@John_Finn: Wykopek tak manifestuje swoją 'miłość bliźniego' ;)
Big_Kahuna
Big_Kahuna
20.02.2014, 19:25:40 via Android
  • 3
@John_Finn: roczek, czyli niedługo zacznie chodzić
PanStefan06
PanStefan06
20.02.2014, 23:52:58
  • 7
Pamiętam. Ale nie ma to żadnego wpływu na mój stosunek do Ukraińców. Uwaga! Niemców i Rosjan też się to tyczy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NapalInTheMorning
NapalInTheMorning
20.02.2014, 21:50:04
  • 6
pamiętajcie o "rzezi Wołyńskie Ukraińców na Polakach"


@cm123: temat jest na głównej pewnie kilka razy w tygodniu, na wykopie nie ma chyba żadnej osoby, która o Wołyniu nie pamięta.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niewiemnieznam
niewiemnieznam
20.02.2014, 22:13:52
  • 1
fotoszop, poza tym tamten nie miał noża w zestawie

:)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

c.....3
c.....3
konto usunięte
Autor
21.02.2014, 17:45:17 via Android
  • 0
@chapeaunoir ojoj odnosiło się do komentarze o duplikat. Sam usun konto.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M.....s
M.....s
konto usunięte 21.02.2014, 15:31:29
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

niewiemnieznam
niewiemnieznam
21.02.2014, 11:44:17
  • 0
dobra węgorz miałeś 5 sekund na reposte, piszesz po 13 godzinach.. teraz to to sie cmoknij w rzope
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chapeaunoir
chapeaunoir
21.02.2014, 14:33:25
  • -1
Ojojo różowe paski odkrywają historie i typowo "nigdy nie wybaczają!!!". Jakie to typowe dla tych podłych i wrednych istot. Oczywiście nie mówie o wszystkich :)

@cm123 usun konto, mówie ci to ja, zielonka.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Ozzy Osbourne nie żyje
Ozzy Osbourne nie żyje
4816
#niejembodrogo uderzmy w Januszy gastronomi!
#niejembodrogo uderzmy w Januszy gastronomi!
4072
Ponad 300 km/h przez Warszawę. Prokuratura umorzyła śledztwo.
Ponad 300 km/h przez Warszawę. Prokuratura umorzyła śledztwo.
3458
Nadkomisarz przyjeżdża na potańcówkę i parkuje na środku Katowickiego rynku.
Nadkomisarz przyjeżdża na potańcówkę i parkuje na środku Katowickiego rynku.
3115
PZKFiTS wycofuje licencję najlepszej zawodniczce na świecie, Agacie Sitko
PZKFiTS wycofuje licencję najlepszej zawodniczce na świecie, Agacie Sitko
2919
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #wydarzenia
  • #usa
  • #ekonomia
  • #technologia
  • #europa
  • #polska
  • #nauka
  • #zainteresowania
  • #militaria
  • #kultura
  • #rozrywka
  • #sport
  • #izrael
  • #historia

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking