Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

128

Prawdziwe oblicze norweskiego dziennikarza który zmasakrował gender

Prawdziwe oblicze norweskiego dziennikarza który zmasakrował gender

Bardzo w porządku koleś

m.....-
m.....-
konto usunięte
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 14.01.2014, 14:53:52
  • #
    europa
  • #
    gender
  • #
    feminizm
  • #
    norwegia
  • 32
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Duplikat
Otsego_Amigo
z wykop.pl
  • 7

Komentarze (32)

najlepsze

tomy86
tomy86
14.01.2014, 15:34:33
  • 31
czego w miniaturce jest Buła z Graczyków?
tomy86 - czego w miniaturce jest Buła z Graczyków?

źródło: comment_xK6UPDDZmEhRzYxwXu1EeyqT5egr6kmb.jpg

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Neoqueto
Neoqueto
14.01.2014, 16:46:14
  • -8
@tomy86: Pomyślałem o Trevorze z GTA V, ale Twój Buła faktycznie bardziej do mnie przemawia.
Neoqueto - @tomy86: Pomyślałem o Trevorze z GTA V, ale Twój Buła faktycznie bardziej ...

źródło: comment_jTjPFkaZju2HIysrdCl96dnMmfqsMAEj.jpg

Pobierz
S.....p
S.....p
konto usunięte 14.01.2014, 15:22:03
  • 21
Zastanawiano się, czy nie złamałem zasad etyki dziennikarskiej, padły też zarzuty o manipulacji

Jemu zarzucają manipulacje a gender to co k?#?a niby jest ?!
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

S.....p
S.....p
konto usunięte 14.01.2014, 22:26:14
  • 3
@Engma:

Liczysz na to że wyjaśnię ci to lepiej niż wikipedia ?
Engma
Engma
14.01.2014, 23:11:19
  • 2
@ShamblerWykop:

Czyli ja mam tobie mam obowiązek wyjaśniać a Ty nawet nie chciałaś mi odpowiedzieć jak widzisz świat bez manipulacji ? Nie możez wymagać ode mnie wyjaśnień skoro sama nie oferujesz odpowiedzi. Teraz jest gender jesteśmy na równi, nie chcesz chyba mi wmanipulować czegoś dla wlasnych korzyści ?


:D :D :D
jeden_z_gapiow
jeden_z_gapiow
14.01.2014, 15:28:54
  • 13
"Prawdziwe oblicze norweskiego dziennikarza który zmasakrował gender- jest lewakiem!"

Byłby wykop z płomieniem.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

komandor
komandor
komandor
14.01.2014, 19:18:47
  • 5
@jeden_z_gapiow: U nas to lewak. Tam nazywają go faszystą, ksenofobem i prawicowym ekstremistą.
m.....-
m.....-
konto usunięte
Autor
14.01.2014, 20:24:04
  • -1
@komandor: Podaj przykład kiedy ktoś go tak nazwał
Jasi20014
Jasi20014
14.01.2014, 16:43:33
  • 12
Im więcej takich osób widzę tym mocniej utwierdzam się w przekonaniu że inteligentni ludzie nie popadają w żadne ekstremizmy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Otsego_Amigo
Otsego_Amigo
14.01.2014, 15:33:47
  • 4
Duplikat
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GeraltRedhammer
GeraltRedhammer
15.01.2014, 12:04:44
  • 0
@marcin-

Już drugi raz mnie zaskoczyłeś, bo się z Tobą zgadzać. Aż nie chce mi sie wierzyć, że jesteś przeciwko parytetom i odgórnym wprowadzaniu neutralnych płciowo rzeczy. W sumie to odważne z twojej strony przyznać, że jednak płeć w sporym stopniu predysponuje do konkretnych zawodów. Niestety jest to już multiduplikat (nie wiem jak wp oszukuje wykop, że pozwala po raz enty dodać ten sam artykuł).
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

m.....-
m.....-
konto usunięte
Autor
15.01.2014, 14:02:02
  • 1
No tak, ale argument z kopalnią nie jest zbyt miarodajny, bo zaraz ktoś Ci odpowie, że kobiety chcą dla siebie tylko przywilejów zamiast równości we wszystkich sferach, więc jak chcą praw wyborczych to niech też harują w kopalniach.


@Engma: Właśnie do takich gimboargumentów nawiązuję. Plus wnoszenie lodówki na trzydzieste piętro
Engma
Engma
15.01.2014, 13:02:35
  • 0
@marcin-:

Nie słyszałem żeby jakieś feministki walczyły z zakazem pracy kobiet jako górników pod ziemią a niedawno dowiedziałem się że taki zakaz w Polsce istnieje.


No tak, ale argument z kopalnią nie jest zbyt miarodajny, bo zaraz ktoś Ci odpowie, że kobiety chcą dla siebie tylko przywilejów zamiast równości we wszystkich sferach, więc jak chcą praw wyborczych to niech też harują w
G.....M
G.....M
konto usunięte 14.01.2014, 18:04:14 via Android
  • 0
On nic nie zmasakrował, ambasada wyjaśniła na prośbę profesor Moniki Płatek http://codziennikfeministyczny.pl/prof-platek-pisze-do-ambasady/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Engma
Engma
14.01.2014, 22:03:30
  • -5
Gdy mogłem się lenić, to się leniłem, jakby mi pozwolono, to pewnie cofnąłbym się do lat 50., kiedy to kobiety obsługiwały mężczyzn. Teraz jestem przez połowę czasu zdany na siebie i nie mam wyboru. Muszę iść na wywiadówkę, muszę się zaangażować. Im bardziej się angażuję w sprawy córek, tym bardziej mnie to interesuje, tym bardziej kompetentny się staję, tym więcej mam z tego frajdy.


Zamiast gender, ten pan obala tu prawicowy szowinizm
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GeraltRedhammer
GeraltRedhammer
15.01.2014, 12:01:13
  • 1
@Engma:

A tu - proszę, i to z ust mężczyzny! Proste wyjaśnienie tej rozbieżności, mianowicie - lenistwo, które w naszym kraju masowo usprawiedliwia się wrodzonymi rolami społecznymi i "tradycyjnym modelem rodziny" :)


Kto tak usprawiedliwia lenistwo. Cytat poproszę.
Engma
Engma
15.01.2014, 17:01:30
  • 0
@GeraltRedhammer:

Feminizm semantycznie jest odpowiednikiem męskiego szowinizmu. Szowinizm jest traktowany jak pogląd skrajny i przez część ludzi także feminizm, bo jest związany z określoną płcią i ją promuje. Tymaczasem większość nie jest feministka czy szowinistą a po prostu za równością.


To, co piszesz, jest dla feminizmu bardzo krzywdzące, bo zestawiasz ze sobą prorównościowy nurt (choć faktycznie skoncentrowany na promowaniu tylko jednej płci, ale przecież powstały jako odpowiedź na ogromną dysproporcję
f.....o
f.....o
konto usunięte 14.01.2014, 15:16:09
  • -12
Pomiędzy 17 a 25 rokiem życia statystycznie w ich poglądach zachodzi duża zmiana w stronę liberalizmu (obyczajowego). Moim zdaniem to wpływ ich dziewczyn, które wprowadzają chłopaków w meandry świata społecznego, pokazują, tłumaczą, a jak nie wystarczy, biorą się pod boki i mówią: "halo, czy ty jesteś jakimś społecznym neandertalczykiem, czy jak?”. W Norwegii szowinista i homofob nie znajdą sobie dziewczyny. Drogie Polki, jeśli w waszym otoczeniu jest wielu społecznych imbecyli o przedpotopowych,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hity

tygodnia

Jak znana firma AbCar oszukała klienta na 60 tysięcy euro
Jak znana firma AbCar oszukała klienta na 60 tysięcy euro
2997
Wypadek na A1. Świadek opisał dramatyczne chwile i wołanie imienia dziecka
Wypadek na A1. Świadek opisał dramatyczne chwile i wołanie imienia dziecka
2593
Ciężarnej na Madalińskiego podano maskę z tlenem. W środku był inny gaz - zmarła
Ciężarnej na Madalińskiego podano maskę z tlenem. W środku był inny gaz - zmarła
2540
Ogólnopolski Protest Przeciwko "Strefie Czystego Transportu"
Ogólnopolski Protest Przeciwko "Strefie Czystego Transportu"
2520
Radosław Majdan vs Samochodoza
Radosław Majdan vs Samochodoza
2371
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #swiat
  • #polska
  • #wydarzenia
  • #niemcy
  • #uniaeuropejska
  • #ciekawostki
  • #ekonomia
  • #usa
  • #gospodarka
  • #nato
  • #francja
  • #ue
  • #historia
  • #neuropa
  • #islam

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking