Studenci w Łodzi będą wyrzuceni z akademików

russian_bear

Politechnika Łódzka & Uniwersytet Łódzki AD 2022, 2 lata po popularnym profesorze, który dostał 2 z komunikacji ze studentami.

Studenci w akademikach leniwie wstają po imprezie. Nie wiedzą jednak, że uczelnie przygotowały im w tym roku psikusa. W tym roku w Zatoce Sportu Politechniki Łódzkiej odbędą się European Universities Games, a w związku z taką wielką imprezą uczelnie zamierzają wyrzucić z akademików wszystkich studentów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ponieważ na wakacje zwykle są planowane remonty i pozostawały jedynie osoby, które pracowały, ale ale! Studenci będą musieli się wynieść do 30 czerwca, bo później wchodzi ekipa sprzątająca. Do 30 czerwca, a sesja i obrony trwają jeszcze w pierwszych tygodniach lipca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Więc co mogą zrobić studenci w takiej sytuacji? Iść wynająć pokój lub mieszkanie! Tylko szkoda, że uczelnia nie wydała żadnego oświadczenia i nie ma o tym żadnej informacji. Kiedy będzie? W maju? W czerwcu? Powodzenia z szukaniem #mieszkanie. 

Na tę chwilę informacja jest EUG 2022potwierdzona przez kierownictwo akademików oraz w sumie od ubiegłego roku przez sprzątaczki w akademiku, a między studentami krąży jako plotka.

Znów student mniej ważny niż prestiż.

#szkolnictwo #lodz #studbaza