Rekrutują do pracy i ogłupiają niedoświadczonych ludzi

fraglesik28

Istnieją w Polsce firmy, które na sprzedaży energii elektrycznej i rekrutacji niedoświadczonych osób, oszukują pracowników, zarabiając przy tym dla siebie gigantyczne pieniądze.
W oszustwo na prąd zamieszana jest firma Fortum - międzynarodowe przedsiębiorstwo, które w Polsce operuje elektrociepłownią w Zabrzu i Częstochowie.

Na wykopie co jakiś czas pojawią się wpisy dotyczące nieuczciwych praktyk firmy Fortum - zachęcam do wyszukania i poczytania opinii innych osób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cały proces rekrutacji i organizacja pracy przypomina piramidę finansową, a przez starannie przygotowane szkolenia dla młodych osób, szukających swojej pierwszej pracy, dosłownie następuje pranie mózgu i oszustwo niedoświadczonych pracowników, którzy koniec końców nie otrzymują swojego wynagrodzenia.

Praca polega na wyszukiwaniu firm przez Google Maps, dzwonieniu do przedsiębiorców i umawianiu spotkań "doradcy energetycznego", co w praktyce oznacza bezpośrednią sprzedaż poprzez zmianę dostawcy prądu z Tauronu, czy PGNiG na Fortum.

Link do materiału poniżej:

#oszustwo #Polska #praca #energetyka #Fortum #Tauron #PGNiG #pieniądze