Linkuy, mobilna alternatywa dla wykop/social news w PL

Skrytozerca90

595874786141554342686378_1638193657CBUmkUMAY4CaM5wm6W4Ch2.jpgCześć wszystkim. Wraz z kilkoma osobami po godzinach stworzyliśmy alternatywę dla wykop.pl w formie mobilnej na razie. Tutaj wersja do pobrania: linkuy do pobrania

Uważamy, że na naszym podwórku nie ma żadnego odpowiednika/aplikacji mobilnej którą można by używać do podawania linków do ciekawych wydarzeń/stron/newsów w internecie i komentowania, a która nie byłaby jednocześnie uwalona reklamami/lub zależna od jakiejś opcji... Nie wiem jak to się dalej rozwinie bo nie mamy już czasu na dalsze usprawnienia i dziesiątek tysięcy na reklamę. Także jak macie wizję i dostrzeżecie, że warto to rozwijać to może coś z tego będzie. Aplikacja jest na tą chwilę na androida. To testujcie a jak nie to zakop w pizdu. Nic tak dobrze nie robi na rynku jak konkurencja. Faktem jest, że wykop to gigant i tutaj nie ma czego porównywać, ale nie od razu Radom zbudowano.

Acha i jeszcze jedno. Założyliśmy, że docelowo moglibyśmy wymyślić jakieś gifty dla userów. To znaczy dla najlepszych znalezisk jeżeli pojawią się w odpowiedniej ilości komentarze, taki gościu/autor znaleziska otrzymuje punkty. Jak zbierze odpowiednią ilość, będą nagrody. To tyle ględzenia, trzymajcie się.

linkuy do pobrania