Darmowa stron do nauki angielskiego | Aktualizacja

thelastowitch

Hej. Od mojego ostatniego wpisu minął (chyba) równo miesiąc. W ramach przypomnienia i spełnienia obietnicy, przychodzę z garścią newsów odnośnie upperlanguage – w pełni darmowej strony z zaawansowanymi ćwiczeniami do nauki angielskiego.


Jednym z założeń strony jest ciągła aktualizacja zawartości i rozwój platformy. Co zatem zmieniło się przez ostatni miesiąc?


Przede wszystkim pojawiły się nowe kategorie z ćwiczeniami:

  • słownictwo biznesowe;
  • słuchanki, również z podziałem na AmE i BrE;
  • czytanki – dopasuj fragmenty oraz test wielokrotnego wyboru.


Pozostałe sekcje otrzymały od kilku do kilkunastu nowych przykładów. Nowe zadania znajdziecie w kategorii Present Perfect, Past Perfect, Open Cloze, Word Formation, Prepositions, Trios, i wielu innych.


Pojawiła się także podstrona z odpowiedziami do instagromowych quizzów. A skoro o instagramie mowa, to przynajmniej kilka razy w tygodniu pojawiają się tam dodatkowe zadania w kilku seriach, np:

595874785a67454343784d78_16378596992XQ6QgpqqMNybxpeWBKcUe.jpg


595874785a67454343784d78_1637859793Apm56kAxKBp2DElQ7qLt2k.jpg

.

.

.

Co jeszcze w planach? 

  • kolejne języki, ale w połączeniu z etatem, nastąpi to nieco później niż myślałem. Do końca roku powinna pojawić się podstrona z klasyfikatorami japońskimi.
  • jestem w trakcie tworzenia bloga, na którym znajdą sie artykuły pisane na początku przeze mnie i dobrego znajomego native'a. Tematyka ogólna, tak więc nauka, kultura, literatura, pro-tipy językowe, dodatkowe materiały (np. jak korzystać z korpusu języka angielskiego), etc. Pierwszym postem jaki się pojawi jest "Why you still don't sound like a native" z garścią wskazówek, jak pozbyć się ponglisha ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dzięki za zainteresowanie stronką i miłe słowa pod poprzednim wpisem. 

Cheers!