Dostawa diety pudełkowej pod same drzwi - BW

Robert907

Cześć,

Piszę aby przestrzec wszystkich przed dostawcą diety pudełkowej BIAŁY WIDELEC (okolice Gdańska), którą podkusiło mnie zamówić.


W sumie mój błąd - wiedziałem jakie krążą o niej opinie, ale skuszony promocją postanowiłem skorzystać i samemu przetestować.


Dieta przyjeżdża od 2 listopada 2021. Pierwsze 2 dni były ok - dostawa docierała cała, kompletna, smak całkiem dobry jak na tę cenę. W kolejnych dniach pojawiały się pomyłki kaloryczności diety - zamiast diety Standard 2500 otrzymywałem Standard 1200, mniej laktozy 2000 itd. Za każdym razem składałem reklamację. Jak kaloryczność była ok, to połowa pudełek była uszkodzona.

19 listopada przebudziłem się przed 4 nad ranem i przypatrzyłem dostawcę, który rzuca moim jedzeniem przez ogrodzenie. Oczywiście film z monitoringu został przesłany do dostawcy diety pudełkowej wraz z rezygnacją z usług i prośbą o zwrot kosztów (na 14 dni dostaw tylko przez 2 pierwsze dni było wszystko dostarczone jak należy)


Pomimo wysłania rezygnacji dziś rano (23.11.2021) o godzinie 7:15 usłyszałem dźwięk rzucanych toreb i odjeżdżającego samochodu.

Załączam film z dzisiejszego rzutu dostawcy :-) Myślę, że jutro uda się dorzucić już pod same drzwi.


Wielka szkoda, że mają tam taki bałagan i zatrudniają debili, którzy pracują za karę.


Podsumowując - jest to firma, której ocena na googlach jest w pełni uzasadniona :-)