Nowa aplikacja Take&drive - prosimy Was o opinię

m.....u
m.....u

Cześć drogie Wykopki. 

Po tylu latach mojej obecności na Wykopie mam okazję przedstawić jeden z owoców pracy, mojej i moich kolegów. Wspólnie zbudowaliśmy aplikację mobilną o nazwie take&drive na system Android i iOS. Możecie kojarzyć wpisy o poprzedniej wersji t&d, jednak teraz mam okazję pokazać Wam jej nową odsłonę - zupełnie nowy wygląd i połączenie wszystkich pojazdów współdzielonych z info o komunikacji miejskiej (z rozkładem live dla 8 miast).

Aplikacja umożliwia odszukiwanie odpowiedniego transportu w gąszczu usług carsharingowych (hulajnogi, skutery, auta, dostawczaki) oraz pokazuje informacje o komunikacji miejskiej w większości dużych miast w Polsce. Nie jest to jedyna aplikacja tego typu, jednak uważamy, że zrobiliśmy coś wyjątkowego - w jednym miejscu możecie sprawdzić czy Wasz autobus się spóźnia i czy za rogiem stoi hulajnoga.

Dodatkowo przez kilka miesięcy funkcjonowania pierwszej wersji słuchaliśmy i obserwowaliśmy użytkowników i dlatego zaprojektowaliśmy zupełnie nową wersję.

Pracujemy nad dalszym rozwojem, dlatego wszelkie sugestie, miłe i te krytyczne informacje mile widziane. Oczywiście apka bezpłatna, pobierajcie i dawajcie znać. Z góry dzięki zakażdy +1.


https://takeanddrive.eu


Google Play

https://play.google.com/store/...


App Store

https://itunes.apple.com/pl/ap...


 

595839325a51554b41783878_45jeJkfDNapJq3EHYq1oLpxjZ6Ho9mxc.jpg