Wpis z mikrobloga

No to znów się zaraz zacznie ;D Mi się nie chcę "bawić", jest weekend i w ogóle. Łódzko bojówko też sa darujcie i olejcie ;p
  • Odpowiedz
@Emes91: O ty #!$%@?. Łódź jest tak zajebista, że gdy ruchała twoją matkę to tamta krzyczała że wstydzi się swojej wsi w kieleckim.


Dobra chłopaki, załatwiłem go!
  • Odpowiedz
@czlapka: @vakond: @kiszczak: @pacho: @SurowyOjciec: @epll: @2ndLaw: Generalnie to brawo za wyczucie podstępu, choć intencje źle odczytaliście, celem nie była gównoburza, a zgoła co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@George_Stark: @PedroLeon: @Fabrykant: @fesio: @anonim1133 @po1son1986: @Seima: Dziękuję za poparcie i plusiki, mogło być lepiej, ale 7 złapanych to nie taki zły wynik ( ͡°
Emes91 - @czlapka: @vakond: @kiszczak: @pacho: @SurowyOjciec: @epll: @2ndLaw: General...

źródło: comment_61edPyNhZGrcNyLMZWj1eydQO880xawb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Emes91: Coś mi też tu nie pasowało, bo tak jak @czlapka kojarzyłem Twój nick z innych wpisów. Nawet wszedłem w Twój profil, ale że gram w gierki z synem to dałem sobie spokój. Ale prank przedni ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Powiem Ci, że kiedyś jak wyjeżdżałem do innego miasta w Polsce, to w ogóle nie zwracałem uwagi na te "gorsze" rzeczy. Teraz zwracam. Kiedyś wkleiłem zdjęcia ścisłych
  • Odpowiedz
Chciałbym pogratulować wszystkim tym, którzy dalej się nabierają i mnie plusujo, mimo że już odkłamałem tę prowokację xD
  • Odpowiedz