Wpis z mikrobloga

@nofink: nie wiem czy się interesujesz tym tagiem, ale często zamieszczałem tutaj linki, zdjęcia czy też wiadomości z frontu. To nie ja zacząłem tą głupią wojenkę... mój wpis jest odpowiedzią na wpis dona i janusza internetu którzy coraz głupsze rzeczy wpisują w tym tagu jak np to http://www.wykop.pl/wpis/9732042/wladimir-w-dniu-swoich-urodzin-dzisiaj-mi-cos-pode/

Jeżeli uważasz, że poziom tego tagu spadł (bo ewidentnie tak jest) to pretensje najpierw kieruj do ludzi którzy z całych sił popierają
  • Odpowiedz
A jesli używasz tagu #don to juz nin spamujesz..


@nofink: a cóż to za tak ważny tag, że nim spamuje? z tego co pamiętam stadler też miał swój tag, ale zaczęli w nim spamować i szybko zszedł na psy... rozumiem, że wtedy też byłeś oburzony tym faktem?
  • Odpowiedz
Eot.


@nofink: jak ja lubie takich gości. Najpierw się wykłócą, po czym skończą "eot" i myślą, że dyskusja wygrana xD

Chcesz znać prawdę? Tak, przyznaje się, że tym wstrętnym obrazkiem spamowałem, ale to jest mój bodajże pierwszy taki przypadek (no może drugi) a reszta robi to nagminnie i jakoś nie widzę pod ich wpisami twoich upomnień, że spamują. Po prostu jesteś za opcją pro ukraińską i to powoduje, że nie
  • Odpowiedz
Po prostu jesteś za opcją pro ukraińską i to powoduje, że nie patrzysz na sprawę obiektywnie,


@gangsteris: Masz ty rozum i godność człowieka? Jeśli interes naszego kraju wymaga, aby stać po stronie ukraińskiej, to tak - jesteśmy proukraińscy. A dokładniej - pragmatyczni.
  • Odpowiedz