Wpis z mikrobloga

Cieszy mnie i jestem niezmiernie dumny z tego, że przyszło mi pracować na uniwersytecie LGBT friendly, na którym żadna z osób nie będzie czuła się dyskryminowana oraz gdzie istnieją grupy i organizacje, które pracują na tym, aby takie osoby nie czuły się w żaden sposób piętnowane.

Jestem ciekaw kiedy na polskich uniwersytetach zaczną pojawiać się tego typu organizacje, bo jak na razie skutkiem ich braku jest odpływ ludzi ze względu na brak tolerancji i obecną homofobię oraz mowę nienawiści.

#lgbt #neuropa #4konserwy
źródło: comment_6xdBtCDY5wGLYO2kmHIsHwv2lZGdWO3T.jpg
  • 103
@dzordzyk: czytanie mirko ostatnimi dniami daje mi +5 do wizyty na onkologi. niby tacy oswieceni i madrzy, wolny rynek zuulugulu bec dopoki nie przyjdzie kwestia gejow, obcinania kieszonkowego i banowania trolli.

#!$%@? sie tak do czlowieka ktory wyrazil swoje poparcie? no i co? a ze jakubiak #!$%@?? no i #!$%@?, kazdy niech mowi co chce. nie dziwcie sie tylko czemu jest taka afera w mediach, bo tiger po prostu poparl i
@cumana: jak się nie ujawniają to nie mi nie przeszkadzają ale mówimy teraz w kontekście homopropagandy. Zresztą wiadomo po co się ich promuje, homosie są dzisaij tym dla komuny czym byli robotnicy kilkadziesiąt lat temu. Pisali o tym wybitni lewacy już w latach 50, potwierdzają to również oficerowie KGB (vide popularny tutaj wykład Jurij Bezmienowa). Celem tego tałatajstwa jest rozbicie kultury i zniszczenie cywilizacji zachodniej. Potem będzie można działaczy homosiowych posłać
@Velati:

On


Aż tak szanujesz byłego rosyjskiego agenta, że zaimek mu dużą literą piszesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczekuj plusa od @Stadler.

jak się nie ujawniają to nie mi nie przeszkadzają


Jeśli kolega powie mi, że jest homo, to mam go już uważać za zagrożenie dla cywilizacji zachodniej, czy to jeszcze za mało?
@Velati: wybacz, ale wole czerpac wiedze z ksiazek i obserwacji a nie ogladania wywiadow bylego agenta kgb. moze i ma racje w pewnych kwestiach, ale ja moge znalezc inna powazana osobe ktora sadzi inaczej i tak w kolko.
@Nadrill: Był zweryfikowany przez służby USA a następnie dopuszczony do współpracy z ich uniwersytetami.


@Velati: no bo zdradzil swoja mateczke rassije, a jankesy podczas zimnej wojny takich zawodnikow brali z pocalowaniem raczki. sial propagande tam, bedzie sial propagande dla nas. serio myslisz ze osoba wspolpracujaca z jakimkolwiek rzadem bedzie mowila prawde objawiona?
@Nadrill Pewnie zdecydowana większość to pożyteczni idioci, którzy nie mają pojęcia o rzeczywistych celach rewolucji i nie czytali żadnej z książek napisanych przez jej twórców. Bo po co? Zostawiam tutaj Bezmienowa, około 44min jest fragment o którym pisałem ale i tak trzeba obejrzeć całość.
Celem tego tałatajstwa jest rozbicie kultury i zniszczenie cywilizacji zachodniej


@Velati: oby im sie udalo #!$%@? ja #!$%@? ale mnie piecze odbyt przez takich idiotow jak ty, po co ja te twoje rakotworcze posty gimnazjalisty odslaniam KUUUUUUUUUUURWAAAAAAA
@Velati: wydaje mi się, ze zbyt nadinterpretowałeś. Odstawmy na chwilę wszelkie dywagacje na temat wybijania cywilacji zachodniej, pana Bezmienowa i innych dyrdymałów. Musisz spróbować zrozumieć, że w takich organizacjach zajmują się tym, aby na uczelni nikt nie czuł się dyskryminowany i ewentualnie pomagać osobom, które w jakiś sposób prześladowane się czują. Każda osoba przychodząca na uczelnę studiować ma takie samo prawo na niej przebywać i nie być prześladowana bez względu na
@dzordzyk: Po pierwsze nie wiem o jakich dyrdymałach piszesz bo ten ruch bazuje na tym co pisał Gramsci, Reich i tzw. szkoła frankfurcka. Ja bym raczej zaczął od przeczytania kilku książek twórców LGBT a potem się zastanowił czy to są dyrdymały i czy warto to wspierać. Choćby w tak skromnym zakresie jak Ty to przedstawiasz. Bo dam sobie rękę uciąć, że prawie nikt tutaj tych autorów nie czytał a warto przecież
@JaroslaPolskeZbaw: Polskie uniwersytety nie są niestety miejscem, gdzie jest łatwo takim osobom, co zostało opisane w tym artykule. Czy ty chociaż przeczytałeś wpis?

Komfort można zapewniać prześladowanym tylko wtedy kiedy się ujawnili. Właśnie tutaj leży problem, że ci ludzie biadolą o tym, że lubią w dupsko. Nikt normalny o takich rzeczach nie mówi i to normalna reakcja, że się takich ludzi potępia. Już pomijam formę (wszystkie parady), która powoduje, że ci