Wpis z mikrobloga

@domel88: nie mogę się przekonać do pełnych brogsów. semi wyglądają znakomicie (i to zarówno bez jak i z medalionem) ale full w większości przypadków są mocno przekombinowane albo wzór nie leży dobrze z kolorem (wg mnie). Full wygląda ok na butach cieniowanych, dwumateriałowych albo tych w ciemnym, popielatym brązie.
@Mroczny_Pyton: @aegypius: @deadkennedy: Buty na allegro kupiłem za 150 pln, czyli cena całkiem przyzwoita chyba, marki Samuel Windsor, niby nawet ręcznie robione. Musze powiedzieć, ze to chyba najporządniejsze buty jakie kiedykolwiek miałem (w porównaniu do na przykład kazara czy wojasa), naprawdę jakość wykończeń i całego buta rewelacyjna, jedynie są stosunkowo ciężkie. Co do nogi to chyba mam takie platfusy :P
@domel88: Och, SW. Mają naprawdę fatalną opinię na specjalistycznych forach, ale jako bardzo budżetowe rozwiązanie jako tako się sprawdzają. Mam nadzieję, że trafiłeś jeden z lepszych modeli. Ja sam posiadam tanie brogsy, tylko w odróżnieniu od Twoich, pochodzą z jakiejś małej angielskiej manufaktury. Dałem mniej więcej tyle samo i też jestem z nich zadowolony. W kilka dni porządnie je rozchodziłem, skóra się leciutko marszczy, ale nie wypacza, a do tego są