Wpis z mikrobloga

#samiecalfacontent

Mnie to już znudziło, a Was jeszcze nie? Kto odpowie w sądzie za swoje zachowanie, ten odpowie, ale nie wysyłajcie mi komentarzy, że daliście plus do wpisu jakiegoś nołnejma, bo to żadna podstawa i nawet już śmieszne nie jest, a mam skrzynkę zawaloną powiadomieniami z durnymi komentarzami. Co miało być powiedziane, to zostało. Jeśli kogoś uraziłem, to jak @Elfik32 przepraszam. Ale dajcie sobie już spokój. Są ważniejsze tematy, jak choćby #prokuratorboners.
  • 46
@SamiecAlfa: ja go kojarzę, więc wcale nim nie jest. I zamiast po prostu już zamknąć mordę, to dalej ciągniesz jaka z ciebie maszyna do zabijania i super maczo. Okej okej, wszyscy widzieliśmy twoje zdjęcia, wszyscy wiemy jakie z ciebie chucherko o kobiecych rysach, może w swoim świecie jesteś supermanem, ale gówno to kogo tu obchodzi, więc przestań strugać kozaka. I nie mów, że ty się niczym nie chwalisz tylko odpowiadasz, bo
@SamiecAlfa: Również, robiłem memy, ale nie w celu najazdu na Ciebie, tylko ponieważ wydawały mi się w danym momencie śmieszne i jeżeli czujesz się przez któryś obrażony - mogę usunąć (chociaż mam cichą nadzieję że moje memy były w gronie tych z których miałeś ubaw). Także tego - nie miej żalu, znieś tę aferę (wykopywanie imienia to jak dla mnie trochę za dużo) i dzięki za możliwość stworzenia trochę memocontentu, lubię
@SamiecAlfa: po co miałbym je wrzucać? Ja nie udaje kogoś kim nie jestem, nie chwalę się ile dup zaliczyłem w ostatni piątek i ile kości złamałbym jednym strzałem. I kto ci powiedział, że kobiety preferują damskie rysy? xD mama?