Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że (tak na oko) #wardegacwel na swoim nowym filmie zarobił już minimum w #!$%@?? Zazwyczaj na filmikach typu let's play gdzie oglądalność nie jest 100% zarabia się około 150zł/100.000 wyświetleń. Co przy milionie daje około 1500zł. Ale liczmy minimum 1000(mocno zaniżona wartość) co daje nam jakieś 20.000zł za jeden film :D Gratuluję mimo wszystko tak ogromnego sukcesu:D

#ciekawostki #zarobki #film #youtube
  • 45
  • Odpowiedz
@AjKenFlaj: Ja ostatnio sprawdzałem te dane i wychodziło średnio 2,2 zł za 1000 wyświetleń. Jak dla mnie to on zarobił nawet od 30 tys. do 45 tys. zł (aktualnie ma prawie 20 mln wyświetleń).
  • Odpowiedz
Pingwinek Kelvin


@xDawidMx: Pewnie chodzi o poslkiego pingwina. Chatę ma za 4k/msc pewnie się dogadał i ma ją za 3k/msc nawet jakby miał za te 4 to i tak tyle nie zarabia(30k) dlaczego? Załóżmy film 300k wyświetleń. co daje moim spodobem około 400zł(minimum do tego dochodzi partnerstwo) więc gdy wrzica około 10filmów/mies. to daje minimum 4k/msc do tego parner reflinki etc. no powiedzmy że zarobi te 7/8k :)

@xpdevian: Wiem
  • Odpowiedz
@xpdevian: Włazłem na tą stronę i rozśmiesza mnie opis "Pana Kopiarza" -

Jeden z najpopularniejszych twórców ze środowiska gier w Polsce. Swoją osobowością, umiejętnościami i miłym usposobieniem zjednał sobie rzeszę fanów. Na kanale dzieli się fachową wiedzą dotyczącą gier wideo. Ceni sobie także bezpośredni kontakt z widzami, czemu daje wyraz, grając z nimi na jednym z największych serwerów w Polsce. Dodatkowo aktywnie udziela się w innych sferach, organizując akcje charytatywne, np.
  • Odpowiedz
@xpdevian: Każdy może mieć partnera z kimś innym :) A czesto jest tak, że te stawki to 60/40 albo 70/30 więc nie jest najgorzej i tak :) Ale no tez let's playerzy nie pod każdym filmem mają zarabianie :) Co do Wardęgi to tyle filmów co on wrzuca to już się mógł trochę kasy dorobić ;) Co widac po ilości kamer i jakości ogólnie a wątpię żeby wypożyczał :D

@xDawidMx:
  • Odpowiedz
@AjKenFlaj: Nie mam "bulu dupy" tylko hipokryzją jest kopiowanie pomysłów od innych polskich YouTuberów a nawet zagrancznych- promowanie gówien (Biber którego okradli na 10k)
  • Odpowiedz