Wpis z mikrobloga

101 963 - 450 = 101 513

Jeżeli ktoś twierdzi że oddawanie krwi boli to niech nie panikuje, bo najwięcej bólu zadaje odrywanie tego #!$%@? plastra, który trzyma jak #!$%@? i bez wszystkich włosów z okolicy nie odpuści.

Ta donacja była już moją 10. Jak pomyślę że prawie zapełniłem już 5. litrową bańkę wody, to ogarnia mnie lekkie przerażenie ;)

A dzisiejsze upominki standardowe jak na autobusy katowickiego KRKiK - batonik + 4 * gorzka i 4 * mleczna czekolada, ale tym razem się postarali, bo czekolady z Wawelu :)

#barylkakrwi
calc_exe - 101 963 - 450 = 101 513



Jeżeli ktoś twierdzi że oddawanie krwi boli to ...

źródło: comment_B2TvpbKCNGnjvxVomvZy3Gpv7td2oxPY.jpg

Pobierz
  • 17
@CherryWhite:

Ogólnie, teoretycznie, hipotetycznie, jest taka zasada, że z tej ręki z której była pobierana próbka nie oddaje się krwi, aczkolwiek nigdy nie zwracali u mnie na to uwagi. Za każdym razem miałem próbkę pobieraną z lewej ręki, a to dlatego że w autobusach fotelik jest tak ustawiony, że siedzi się lewą stroną zwróconą do pielęgniarki. Ale jeżeli powiesz, że chcesz z drugiej ręki to pewnie tak zrobią.

A co do
@CherryWhite: Jeżeli chodzi o sprawność to nie ma problemu. Osobiście tylko przez pierwszą godzinę ręka z której oddaje krew jest mniej sprawna, a to głównie dlatego że mam tam wielki plaster. Po jego oderwaniu zostaje mniejszy, który w niczym nie przeszkadza.