Wpis z mikrobloga

Mirki co tu się #!$%@? :D

Napisałem do #bonzo wiadomość następującej treści:


Oczywiście nie wysłałem mu żadnej kasy, tylko na szybko dla beki w paincie zmajstrowałem jakiś dowód wpłaty :D a ten debil uwierzył (w komentarzu potwierdzenie które mu wysłałem). Ciekawe ile osób tak zrobiło i czy ktoś w ogóle mu zapłacił :D

#lechwalesacontent #michau #heheszki #humor #bonzo #mirko
J.....e - Mirki co tu się #!$%@? :D

Napisałem do #bonzo wiadomość następującej treśc...
  • 20
  • Odpowiedz
@Bodhistawa: Właśnie chciałem na to zwrócić uwagę.

@JohnnyTrueLove: Podrobienie dowodu wpłaty to przestępstwo. Tutaj masz przykład:

http://www.bialystokonline.pl/prawomocny-wyrok-dla-24-latka-za-podrobienie-dowodu-wplaty,artykul,70687,1,1.html

Sprawa została skierowana do sądu. Mężczyźnie groziło nawet 8 lat więzienia. Sąd Rejonowy w Białymstoku skazał 24-latka na karę 6 miesięcy więzienia z warunkowym zawieszeniem kary na 2 lata. Skazany nie dał jednak za wygraną i odwołał się od wyroku. Sad okręgowy uznał apelację za bezzasadną i utrzymał w mocy wyrok.
  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: jakie oszustwo? weź się zastanów społeczniaku. Przestępstwo to jest to co robi Bonzo i to no dużą skale, bo nie sądzę, że zarejestrował w urzędzie zbiórkę pieniędzy i działalność gospodarczą odnośnie ściągania pieniędzy za pozdrowienia czy też pieniędzy za wyświetlenia z youtuba.

  • Odpowiedz
@ZajebbcieTrudnyNick: No co za kretyn haha i jeszcze bezczelnie, nieudolnie próbuje odwrócić kota ogonem. To ty się przysapałeś do kolesia o jakieś bezzasadne oskarżenia o podrabianie dokumentów, a ja tylko ci pokazałem jak nauczyciel w szkole specjalnej dla dzieci z downem, że jesteś społecznianiem i oskarżasz o przestępstwo nie tego co powinieneś

  • Odpowiedz