Wpis z mikrobloga

Władzę zresztą zdobył w sposób demokratyczny


@fredo: dekret o obronie rzeszy byl demokratyczny? nie rob z #!$%@? logiki. hitler nigdy nie mial wiecej niz 40% poparcia. on po prostu zdelegalizowal inne partie po smierci hindeburga i oglosil sie fuhrerem
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski:

A wiesz w jaki sposób miałby wyglądać punkt krytyczny walki klas, który zapoczątkowałby budowę socjalizmu? Podobnie jak punkt krytyczny walki ras.


A co ma jedno do drugiego? Eksterminacja ras to nie marksizm. Równie dobrze nietzscheańską koncepcję nadczłowieka możesz nazwać nazizmem. Taka sama demagogia.
  • Odpowiedz
@fredo: Jednak nie. Skoro dyskusja ma polegać na żebractwie plusów i wypisywaniu swoich żali u kolegów, to nie ma sensu tak dyskutować. Wróć jak opuścisz swoją piaskownicę mały.
  • Odpowiedz
@fredo: Lewica to jednak definicja żenady i samozaorania :). Nie ma to jak spłodzić niewiele warty komentarz, któremu nadałem najniższy priorytet i nie miałem ochoty odpisywać na niego od razu, a potem płakać o tym dwóch kolejnych wpisach aby zarobić więcej plusów i próbować nadać jakieś znaczenie swojej wypowiedzi.

Widać, że normalna dyskusja przerasta intelektualne możliwości niektórych i trzeba wracać do bolszewickich metod. Tę rozmowę wygrałem walkowerem.
  • Odpowiedz
@Epoche: Rozmówca nie potrafiąc wykazać się choćby odrobiną honoru i standardami dyskusji w międzyczasie dodał kilka wpisów wołających kolegów o wsparcie w postaci plusowania jego komentarzy. To się kłóci z jakimikolwiek zasadami i niezależnie od treści takie żebrackie komentarze zostają kasowane.
  • Odpowiedz