Wpis z mikrobloga

@matra: Dla takich widoków i spokoju mógłbym się wyprowadzić na wieś (ʘʘ)

Ale nie, bo wszędzie daleko, internet taki kiepski, a mentalność ludzi wsi mnie dobija.
@Lookazz: a ja mieszkam w mieście i wszystko mam blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle, że mieszkam na obrzeżach niewielkiego miasta, a to już inna bajka [; Mam tu jeszcze sporo bażantów i jakaś czapla podobno się tu o poranku miota, nie wiem, nie widziałam.

Ostatnio nam te sarenki drogą przecięły na spacerze (;
@murarz13: Wścibscy, narzucają swoje zdanie, dewotki. Tak to przynajmniej wygląda jeśli chodzi o osoby starsze. A już weź nie idź na mszę w niedzielę to pół wsi się krzywo gapi ( ͡ ͟ʖ ͡)

Spostrzeżenia nie tylko moje, ale i znajomych, co mają rodziny na wsi. Także, jakbym miał trafić na wieś z takimi ludźmi, to nie, dziękuję.

@matra: Zazdro ( ͡° ʖ̯
@Lookazz: ja też uwielbiam to miejsce, choć często ciągnie mnie do większego miasta mimo wszystko.. co do wsi - debili nie brakuje niestety wszędzie, ale faktycznie mentalność ludzi na wsiach przeraża - mnie głównie pod kątem traktowania zwierząt, jak mijam jakąś wieś czy samochodem czy po prostu idąc gdzieś z psem na spacer, to mną trzęsie niejednokrotnie jak widzę w jakich warunkach żyją co niektóre zwierzęta i mając jednocześnie świadomość, że
@JazzBlurr: bo mam drzewa przed domem? Współczuję w takim razie Twojego miejsca zamieszkania. Mam 15 minut z buta do centrum, na szczęście istnieją jeszcze miasta, w których jest odrobina zieleni .

@epi: jak się nauczę polować :P A tak na poważnie - za mało mięsna jestem, ale mam jakieś kotlety z jagnięciny w zamrażarce jeśli się liczy ( ͡º ͜ʖ͡º)