Wpis z mikrobloga

@nowik: Powiem Ci że cierpliwość mi się skończyła.

Od teraz za zrobienie znaleziska podsumowującego TWP2014 jesteś odpowiedzialny w całości Ty sam. Ja już nie będę miał na to czasu, jadę na wakacje i zaczynam zajmować się innymi sprawami, które pochłoną cały mój wolny czas. Prosiłem Cię wiele razy o zdjęcia, abym mógł zacząć pracę. Długo milczałeś. W końcu jakoś się dobiłem do Ciebie, aby usłyszeć że nie masz czasu. A na to masz (na organizację #wykoppiwo). Powinieneś zakończyć poprzednie zobowiązania, a nie zajmować się nową inicjatywą. Tłumaczyć muszę się ja. Nie przed wykopowiczami, dla których mogłoby i tego nie być (choć miło by im było), a przed naszymi sponsorami, na których miejscu już bym miał następnym razem NAS (wszystkich wykopowiczów) w dupie. Obiecywałem ja, ja pisałem ofertę sponsorską gdzie podpisałem się imieniem i nazwiskiem, ja negocjowałem, ja zapewniałem że wszystko będzie dobrze.

Pomimo braku czasu na organizację imprezy zgodziłem się, za Twoją namową, teraz żałuję.

@nowik: ##!$%@? #trojmiejskiewykopparty #wykopparty #gorzkiezale #gownoburza
  • 35
@alma_: @PanBardzoWilk

I dla Was może to wyglądać tak że jest zły @goromadska który narzeka i komuś opinię złą robi. Ale jak mówiłem to ja świeciłem i świecę oczami. Gdyby wszytko było ok to ten wpis by nie istniał.

Tu nie chodzi już o to aby komuś było miło, tu chodzi o to aby @nowik w końcu wziął odpowiedzialność za to co wiedział że będzie do zrobienia. Albo "zrobię" albo "mam
@Bunkier:

szkoda by sponsorzy się odwrócili bo już część drugi raz sponsorowała a tu takie jajca ( ͡° ʖ̯ ͡°)


I to jest największy problem całej tej sprawy. A takiej imprezy niestety samemu nie ogarniesz. Zresztą już chciałem sam to rozpisać sam, ale nie mam zdjęć. A teraz nie dam rady.
@Bunkier: Niestety może tak być, ale właśnie dlatego niestety również musiał powstać ten wpis. Bo trzeba w końcu albo zrobić to podsumowanie, albo powiedzieć że go nie będzie. Sponsorów już przeprosiłem, aczkolwiek nie mówiłem że podsumowania nie będzie.