Wpis z mikrobloga

Mam dziewczynę, nie mogę powiedzieć że mam braki w pompkach, ale problem mój polega na tym, że pendrive mi staje w #!$%@? sytuacjach i to kilka razy dziennie. #!$%@? jestem jakiś nadpobudliwy, wystarczy że pomyślę o fajnej kobiecie i już Gerwazy się melduje. I to żebym był małolatem z burzą hormonów! Gdzie tam! Mam 33 lata. Teraz jest ciepło, kobiety odsłaniają to i owo, i chodzę po mieście z namiotem na kroku. #!$%@? jak to #!$%@?. Wkładam obcisłe bokserki, to pomaga trochę ukryć ten fakt, ale nie do końca. Poza tym muszę rękę w spodnie wkładać, żeby przyrodzenie poprawić, bo inaczej mam wrażenie że #!$%@? te bokserki razem ze spodniami i wylezie na wierzch, zwierz #!$%@?. Jak nie mam obcisłych bokserek, to muszę za pasek go chować i koszulką przykrywać i siedzę/chodzę cały w schizie że ktoś zobaczy. Ostatnio byłem u szefowej, miała fajny dekold i już Gerwazy #!$%@? stoi. Jak tu wstać, jak wyjść, jak poprawić żeby widać nie było? I schiza. I nie słucham w ogóle co ona mówi, tylko myślę o tym co zrobić z pindolem, jak to rozegrać, albo próbuję sobie jakieś #!$%@? wyobrazić żeby zdechł #!$%@?. Od zawsze tak miałem, myślałem że wiekiem się uspokoi, a mam wrażenie że jest coraz bardziej rozbestwiony. Byłem nawet u urologa, bo to naprawdę męczące, to powiedział że jestem #!$%@?ęty i żebym #!$%@?ł, bo dzisiaj nawet wielu młodych chłopaków musi łykać piksy żeby im kur zapiał. Że to zdrowy objaw jest i żebym więcej dupił albo walił niemca po kasku jak dupienie nie wystarcza. No to atakuję tą moją Halinę przed, po robocie, i z wieczora. Więc #!$%@? walę tego niemca po kasku, bo Halina już więcej nie daje rady. #!$%@? nic nie pomaga. 15 minut po akcji z Haliną wystarczy że zobaczę fajną dupeczkę i jest gotowy. Ja #!$%@?ę, co tu zrobić, oszaleję.

#jakzyc #truestory #coolstory #problem
  • 38
  • Odpowiedz
@Olimpijczyk: u mnie indianie rozbijaja namiot 70 razy na dobe, kiedys moze i sie zastanawialem co jest nie tak, kazdej pannie zawsze mowie ze mnie tak kreci ze lysy fika w 10 sekund. Przestalem sie przejmowac jak moja udowodnila mi ze ma mokre gacie przy mnie szybciej niz wylacza mi sie komputer. Wiem ze czasem to bywa trudne ale zyj z tym i faktycznie ciesz sie ze pompka dziala lepiej niz
  • Odpowiedz
Jak nie mam obcisłych bokserek, to muszę za pasek go chować i koszulką przykrywać i siedzę/chodzę cały w schizie że ktoś zobaczy.


@Olimpijczyk: O boże, jak prychłem gdy to sobie obraziłem.

  • Odpowiedz