Wpis z mikrobloga

Nieskończona szydera z ludzi, którzy utrzymują, że dzięki rządom Tuska żyje im się dobrze i dostatnio. A w dużym mieście nie wyciągają nawet 3 tysięcy złotych (720 euro) pracując po 10 godzin dziennie i więcej. Przypomina mi to trochę widok parobów ze starych opowieści, w których to panowie feudalni rzucali resztkami ze swojego stołu dając im wielki powód do radości.

Największa sztuka podstępu, to wytłumaczenie głupiemu niewolnikowi, że jest wolny.

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #lewackalogika
  • 46
@AlohaInternet: hahaha standardowa historia, wiele Grażynek z mojej firmy otworzyło sobie oczy odwiedzając centralę na zachodzie, resztę zrobiły rozmowy z tubylcami. W jednej z moich byłych firm pani dyrektor, z którą się przyjaźnię do dziś, przyznała mi się, że dopóki nie zaczęła wyjeżdżać regularnie na zagraniczne delegacje i nie zobaczyła jak pracują ludzie na podobnych do niej stanowiskach i za ile większe pieniądze to uważała się za klasę średnią. Po słowach
@Pinkman:

Pokażmy szereg przykładów ilustrujących tezę, że Polacy stają się kafirami Europy. Pracujemy najwięcej na świecie, zaraz po Koreańczykach z Południa, a zarabiamy mało. Cały system edukacji jest nastawiony na kształcenie pracowników dla międzynarodowych korporacji. Co więcej, tworzy się specjalne kody kulturowe, w ramach których praca w zagranicznej firmie jest szczytem marzeń młodego człowieka. Jednocześnie tworzone są mechanizmy utrudniające tworzenie i rozwój własnych firm. Kafir ma pracować u białego pana, a
@Aleksander_Newski: Nieskończona szydera z ludzi, którzy utrzymują, że dzięki zmianie na rządy Kaczyńskiego/Palikota/Korwina etc. nagle im się polepszy, bo tylko te ekipy są sprawiedliwe, a członkowie PO/PSL nie. Przypomina mi to trochę ludzi ogarniętych gorączką złota, którzy kopali w miejscach, gdzie złota nie było, ale oni uparcie w to wierzyli.

Największa sztuka podstępu, to wytłumaczenie głupcom, że jak wybierze się Pana X to wszystkie problemy znikną od pstryknięcia palcami.

#lewackalogika #
@KREM_Z_BROKUL: Wystarczyło wejść w moje źródło. Tam są te dane, a z Twoich wynika, że jest wiele krajów, które pracują od nas więcej. I o to mi chodziło w 'polskich chęciach'. User napisał, że więcej pracują tylko w Korei, co jest tak ogromną ściemą, że nawet mój brzuch nie jest tak duży.

@AlohaInternet: jeśli ktoś pracuje po 12 godzin dziennie to jego sprawa bo się na to godzi.
Pobierz iniekcja - @KREMZBROKUL: Wystarczyło wejść w moje źródło. Tam są te dane, a z Twoich ...
źródło: comment_BGp6DK19LqUyYlDoNNqMvR0TNWp0BOBc.jpg
jeśli ktoś pracuje po 12 godzin dziennie to jego sprawa bo się na to godzi.


@iniekcja:

argument na poziomie: jeśli ktoś płaci ZUS to jego sprawa, że się na to godzi

jeśli ktoś żyje w bandyckim państwie postkolonialnym, to jego sprawa, że się na to godzi