Wpis z mikrobloga

http://www.wykop.pl/wpis/8310974/mirkokoksy-probowal-ktos-kozieradki-fenugreek-w-po/

Dobra. Kupiłem tę kozieradkę w tabsach, żeby sprawdzić czy nie będę capił xD

Dałem do niuchnięcia koleżance w pracy i pierwsze co powiedziała to: „Pachnie jak maggie”, więc trochę strachłem. Teraz mam pytanie do @DamianParol . Ile tego żreć? W badaniu użyto dawki 500mg. Tabsy są po 610mg, a na opakowaniu jest napisane, żeby brać 3 razy dziennie.

To jak to w końcu żreć, bo przesadzić się boję?


#silownia #mikrokoksy
neib1 - http://www.wykop.pl/wpis/8310974/mirkokoksy-probowal-ktos-kozieradki-fenugree...

źródło: comment_IEm6H4FzpdOlPOf1KAM1ZkwzX4PrKrk9.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@neib1: Ja bym brał na razie jednego tabsa i sprawdzał co się będzie działo :D Tym bardziej, że jak mówisz - 500 mg użyto w badaniu a nie ponad 1500.
  • Odpowiedz
@Khaine: Tak też myślę. Zeżarłem na razie jednego.

Wącham i póki co ok :P Na całe szczęście ja i tak się pocę prawie nieśmierdząco :)
  • Odpowiedz
@neib1: Jedna może być mało. Pewnie smród musi się zakumulować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak po 2-3 dniach nie będzie zalatywać, to znaczy, że jakoś usunęli te śmierdzące związki.
  • Odpowiedz
@neib1: Wyczytałem także gdzieś, że jakby w razie #!$%@?ło - to mlekiem popijać. Podobno kozieradka z mlekiem tak nie capi. Może tłuszcz z mleka związuje te śmierdzące związki, albo coś je neutralizuje.
  • Odpowiedz
@Dakkar: Nie zapytam, bo jak ich znam to nawet jak nic nie czuć to mi powiedzą, że wali jak z murzyńskiej chaty po obiedzie.

A przynajmniej ja bym tak zrobił :P

Po rowerze mimo tego, że cały mokry dojechałem też nic nie czułem. Ludzi o to też nie będę pytał przed prysznicem, bo tak trochę głupio przyjść do kogoś zapoconym i zapytać:

-Ej sory. Możesz mi powiedzieć czy nie daje mi
  • Odpowiedz
@Khaine:

@berti:

@Dakkar:

@mistra:

@DamianParol:

Kolejny dzień bez żadnego podejrzanego zapachu. Wg mnie w takich ilościach można jeść bez żadnych obaw. Jak się jeszcze zastanawiacie to mogę sprawdzić co będzie jak będę jadł dwie pigułki, ale to dopiero po weekendzie, bo sami wiecie jak to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz