Wpis z mikrobloga

Kuce próbują wybronić Janusza #!$%@?-Miki z jego bredni o Hitlerze i Holokauście. Przytoczę więc fragment oryginalnego wywiadu, który nie pozostawia wątpliwości, że #!$%@? bredzi jak potłuczony schizofrenik na ruskich psychotropach.

Tutaj fragment wywiadu w "Do Rzeczy" z bredniami #!$%@?. Miki twierdzi, że nie ma dowodu, zdania ani nawet przesłanki, że Hitler chciał eksterminacji i o niej wiedział. Ponad to Miki nie wymaga pisemnego rozkazu jako dowodu, wystarczy mu przemówienie. No więc takie przemówienie, wbrew bredniom Mikiego, istnieje.

Całość niesławnego wywiadu. Można w nim znaleźć wiele innych bredni, jak np. "program partii komunistycznej został w USA w pełni zrealizowany"

#korwin #jkm #krul #adolf #hitler #neuropa #historia

Brzydalu - Kuce próbują wybronić Janusza #!$%@?-Miki z jego bredni o Hitlerze i Holok...

źródło: comment_cuBMvxXK9dFUeJG9a4mKxLUTT6HedpDi.jpg

Pobierz
  • 38
Kuce próbują wybronić Janusza #!$%@?-Miki


@Brzydalu: A nie-kuce drą ryja bo wiedzą, że dziś ten ma rację kto głośniej ryczy.

PS Dalej nie czytałem, koś kto w ten sposób zaczyna pisać posta od razu określa kim sam jest.
Po prostu przyznaj się do całkowitej porażki. Sam wyzywasz ludzi od debilów.


@Brzydalu: Debilem jest dla mnie ten, co w ważnych kwestiach nie używa rozumu i kieruje się emocjami (ew. odrzuca to co mu rozum dyktuje). Nie wiem czemu miałbym się przyznawac do jakiejś porażki. Ale ty tego nie zrozumiesz, z wcześniej podanego powodu.
@kukenkino: Tyle, że zauważ jaką retorykę stosuje Korwin - nie dość , że stwierdza, że celem Hitlera nie było mordowanie milionów ludzi - tak jakby to nie on wywołał wojnę i ponosi odpowiedzialność za jej ofiary. To do tego przy wypowiedziach odnośnie Hitlera , twierdzi,że jego największą zbrodnią jest to ,że był socjalistą (!), a nie że był dyktatorem odpowiedzialnym za jedną z największych wojen. Taka retoryka to kretynizm w wykonaniu
@kukenkino: to tylko rozmywanie tematu na gry słowne, które już dawno były i na tej wikipedii są opisane.

W skrócie:

- prawdopodobnie nie ma i nigdy się nie znajdzie dokument podpisany przez Hitlera "Wykonać rozkaz 66" eksterminacja Żydów. Korwin tylko przy takim dokumencie powie, że się mylił.

- jest mnóstwo dowodów poszlakowych wskazujących na to, że Hitler wiedział o zamachu, wbrew tezie stawianej przez JKM, że mógł nie wiedzieć. Upieranie się,
że nie ma dowodu, zdania ani przesłanki


@Brzydalu: Podaj mi zdanie lub przesłankę, że Hitler wiedział. Nie że Himmler twierdził że Hitler kazał, nie że Eichmann twierdził że Hitler wydał rozkaz, tylko że hitler wiedział, że Żydzi sa milionami gazowani i paleni.
@kukenkino: Hitler wielokrotnie od 22 roku wskazywał, że rozwiąże problem Żydowski, problemem są Żydzi, Żydów trzeba anihilować, bo jest to jedyne rozwiązanie zarazy Żydowskiej. O całą kondycję (złą) narodu niemieckiego obwiniał Żydów i mówił, że nadejdzie dzień Sznura dla Żydów.

I skoro ten dzień Sznura nadszedł to hmmm, ciekawe kto jest winien, może Himmler, a Hitler nic nie wiedział xD.

EDIT: myślę (ale nie jestem pewien), że każdy sąd, gdyby Hitler
myślę (ale nie jestem pewien), że każdy sąd, gdyby Hitler się sam nie zabił, ogłosiłby go winnym Holocaustu


@grzegorz-zielinski: Myślę, że zostałby skazany za sprawstwo kierownicze albo za podżeganie. Ale nie dałbym weba że dostałby za to czapę, właśnie z braków niepodważalnych dowodów że wiedział i akceptował. Czapę dostałby za wiele innych spraw.