Wpis z mikrobloga

Ale mam #!$%@? "koleżanki" w #pracbaza. Wiedziały, że głosuję na #knp bo miałem przez ostatni czas muszkę jako awatar na FB. Oczywiście wszystkie trzy na ciepłych urzędniczych posadkach (pracę, której sam poświęciłbym max 1 dzień w tygodniu robi za naszą kasę 6 osób, a większość czasu to FB, wizaże i allegro) obnoszą się głosowaniem za palikociarnią. Oprócz mnie, na KNP głosował jeszcze jeden kolega z biura.

Dziś w rozmowie między sobą, powiedziały że nasze partnerki (moja i kolegi) też głosowały na KNP bo każdy z nas "dał im kilka razy po mordzie i nakłonił do oddania głosu". Niech zginą zanim złożą jaja.

#jkm #korwin #wybory
  • 32
  • Odpowiedz
@daj_pan_spokoj: Dlatego ja w swoim otoczeniu nie obnoszę się z poglądami, dzięki czemu nie jestem zmuszany do reagowania na zaczepki różnych spie&dolin umysłowych. Unikam tematów politycznych w pracy, nie afiszuję się na portalach społecznościowych. Po prostu nie ma sensu, żeby koniecznie każdy wiedział jakie mam poglądy. Czasem na wypoku pośmieszkuję. W dyskusję wchodzę tylko wtedy, gdy druga osoba da mi jakieś podstawy, do tego, żeby uważać ją za godnego dyskutanta.
  • Odpowiedz
@3nriqu3: Jeszcze lepiej obnosić się z poglądami przeciwnymi do twoich i co jakiś czas rzucić jakiś puste hasło jak: "by żyło się lepiej", albo coś o silnej Polsce w bezpiecznej Europie, albo coś z klasyki korwina. Najważniejsze to pozwolić przeciwnikowi na pokazanie swoich poglądów, a potem można iść po popcorn.
  • Odpowiedz
@CebulaCzosnek: Wiesz wychodzę z założenia, że poglądy są jak dupa - każdy ma swoją. Z jednymi się nie zgadzam, z innymi się zgadzam, ale przede wszystkim potrzebna jest różnorodność, właśnie po to, żeby z czymś można było się zgadzać a z czymś nie. Jedyne co mnie najbardziej wyprowadza jednak z równowagi, to to, że różni idioci, których jest w nadmiarze, mają realny wpływ na moje życie, na moją własność i
  • Odpowiedz
@3nriqu3: ale nie mów, że nie czujesz przyjemności przy oglądaniu ludzi rzucających w siebie papką wyssaną z telewizora. Nic nowego, nic odkrywczego, a oni wychodzą z siebie i najczęściej nie do końca to co mówią zgadza się z prawdą. Każdy ma prawo do jakiegoś hobby - właśnie poznałeś moje.
  • Odpowiedz